Jump to content

(V) MONA-blonda sani nr.6, 0762187735, Unirii-Mamulari


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT

"SEX total, provocatoare, sani nr. 6 naturali, ofer servicii totale: sex oral nep. cu finalizare, normal, anal, sex intre sani (80 L/ fin. sex total, garantat), locuiesc singura, vino si te vei convinge, 0762187735 ( 0762.187.735 ) "

 

[attachimg=4][attachimg=3][attachimg=2][attachimg=1]

Am sunat aseara la acest anunt. Tipa are o voce placuta. Mi-a spus tot ce face, adica ceea ce scrie si in anunt (a confirmat si 69) si ceea ce nu face, adica french kiss. Adresa ar fi pe strada Mamulari, din spatele magazinului Unirea (e strada cu sens unic care duce spre intrarea in parcarea supraetajata).

Mi-am facut programarea, am fost punctual, am urcat si am facut cunostinta. Tipa pare a fi cea din poze (95%), dar pozele nu sunt facute in locatie.

M-a asteptat intr-o lenjerie sexy, cocotata pe tocuri. Tipa are undeva la 1.65-1.68 (pe tocuri), e plinuta, cu putina burta si celulita pe fund. E o tipa placuta, destul de vesela, dar nu exceleaza in frumusete. Nu mi-a spus cum o cheama, desi am intrebat-o. Am fost tentat sa plec, dar mi-am zis ca la 50lei finalizarea, pot sa incerc sa vad ce stie sa faca. Am intrebat-o cat pot sa stau, si mi-a zis ca 25minute (si a adaugat, razind, ca nu ma da afara  daca depasim).

Apartamentul e defapt o garsoniera confort sporit, aranjata frumos, curat, si asta e un avantaj. La baie, totul e ok, are apa calda si tot ce trebuie. Am platit la inceput, dar nu mi-a cerut ea banii.

Dupa dusul de rigoare, am ocupat patul king-size si a inceput distractia : oral cu accente de deep (dar fara coborit mai jos - nu cred ca ar fi refuzat, daca o rugam), fara sa se foloseasca de mina , decit cat era necesar. Destul de bine executat. Apoi am trecut la oral executat din partea mea, si zona a fost ok, curata si epilata, doar ca ajungi cam  greu acolo, datorita copanelor domnisoarei si conformatiei acesteia. Intrarea e generoasa, va asigur, poti chema un prieten, in caz de nevoie  :-X

Apoi am trecut la 69, si iar la oral, intr-o pozitie in care sa vad tot ce face. Dupa inca vreo 5 minute de supt sarguincios, mi-am dat drumul, iar fata a stat "conectata" pina la ultima picatura stoarsa. Cu gura plina, a avut grija sa-mi dea un servetel umed, cu care m-a sters, apoi s-a dus la baie, sa se spele. Eu am ramas pe pat, sa-mi revin.

Mi-am mai facut un dus sumar, apoi am plecat . A durat cam 25 -30 minute, deci stia fata ce stie.

Note : oral - 8, normal - n-am incercat, atitudine - 9, locatie -10, aspect domnisoara - 6.

Eu nu mai revin, datorita aspectului.

7063_6ec4920ff602b3748f388299f82062666c4a152c.jpg

7065_bbde59c66a48cd728532a8ced64dde92b954c6b2.jpg

7067_8a718d5e8b4d0445e5691e3f0b51ae64a65b9299.jpg

7069_936362d74df3a3c79b6e6fc4332c08273db92e40.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mai stie cineva vre-o veste de domn'shaora? Mi-e dor de o felatzie violenta de care am parte cand merg la dansa, Nici un nr din cele 2 nu este momentan disponibil

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...