Jump to content

Finalizare manuala


Americanul
 Share

Recommended Posts

O stie cineva?

Din piata-az:

 

masaj erotic  cu  finalizare manuala Esti obosit si stresat vino la un masaj EROTIC de RELAXARE cu finaLIZARE manuala.NU OFER mai mult de cat masaj erotic.Confidentialitate garantata.

      Contact 0742027134 ( 0742.027.134 )

Link to comment
Share on other sites

Fata presteaza cand si cand, face mai mult decat masaj, presteaza cand nu are bani si o face destul de prost, are cred ca vreo 20 numere de telefon ... pe care le-a tot schimbat intr-un an, are 20 de id-uri de mess, unul dintre ele care apare in piata este: lastwish000 , am mai vazut ca are si ceva anunt cu lesbi pe un alt id ...este prietena cu Andra  din lomb, de acolo faza cu peste 35 de ani.. si nu are locatie.

este bruneta, frumusica,  destul de narcisista, sani mici, poarta sutiene cu push-up si buretei. o cunosc de 2 ani .. pe vremea cand o facea de placere si o scoteam la suc.. apoi imi cerea bani ... imprumut:))

ma suna seara sau cand nu ma asteptam.... asa ca am rupt legatura.

 

 

Link to comment
Share on other sites

mikkel, iti multumesc pt. precizari, exact informatiile pe care le-am cautat.

Lasa-ma sa te felicit, primul post. Ma bucur ca ai iesit din stadiul de read only. Pina acum intrebarea mea a fost citita de 94 de ori, sunt convins ca nu tu ai fost singurul care avea informatii, asa ca multumesc inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Nu este primul meu post .. am  mai scris si pe vechul forum .. ma distreaza sa citesc, dar n-am mai vizitat dameze de foarte mult timp, m-am cumintit de o vreme incoace sau n-am vazut niciuna sa merite ...

oricum succes daca o vizitezi ..

 

Link to comment
Share on other sites

Uff... am crezut ca s-a decis un ro sa iasa din pura profitarie si sa mai si contribuie.

N-am s-o vizitez, fix cu asta m-a ajutat recenzia ta. Am economisit bani pe care sa-i duc la una care merita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...