Jump to content

100-150 Carina - 0722179270


Brutus
 Share

Recommended Posts

Am ajuns in cele din urma si in Timisoara, unde ardeam de nerabdare de a o intalni pe Denisa sau macar pe Loredana. Ghinionul a facut ca, timp de jumatate de zi, niciuna din ele sa nu imi raspunda. Asa ca m-am vazut nevoit sa ma reorientez si le-am luat pe rand: Karyna (0733759105 ( 0733.759.105 )), Camy (0737568941 ( 0737.568.941 )), Bianka (0760535404 ( 0760.535.404 )), Diana (0721746236 ( 0721.746.236 )) si Adriana (0729490869 ( 0729.490.869 )) dar bineinteles ca nu am dat de niciuna. Pana la urma, am reusit sa dau de Andreea (0721705251 ( 0721.705.251 )), cu care am stabilit sa ne vedem in jur de 19:30, dar sa revin cu un telefon pentru confirmare si pentru primirea adresei cu 15min inainte. Presteaza oral neprotejat in functie de igiena, normal protejat, cunilingus, nu accepta FK, nu face finalizare orala si pretinde 250RON pentru o ora cu 2 finalizari ce include si masaj. Cum nu aveam nici cea mai mica idee pe unde salasluieste, am sunat-o pe la 19:00 şi mi-a spus ca sta pe Aradului, la nr. 8. I-am zis ca incerc sa ajung in 20min, traficul devenind ceva mai lejer, dar trebuie sa atrag atentia ca eu nu cunosc deloc Timisoara, asa ca m-am deplasat cu GPS-ul. Normal ca nu am gasit nr. 8, pe la 19:30 am primit un sms prin care ma intreba daca mai vin. Eu deja ma invarteam turbat pe Calea Aradului cand pe un sens, cand pe celalalt, asa ca pun mana pe telefon si o sun, imi zice ea ce si cum, iar dupa 10min o sun iar si ii spun unde sunt. Aparent, eram chiar langa blocul ei, dar mi-a spus ca deja am intarziat mult prea mult, asa ca nu ma mai poate primi. In fine, daca 10min inseamna prea mult...

Va dati seama ca nu am renuntat, asa ca am dat peste un nou nr. de tel.: 0722179270 ( 0722.179.270 ). Spre supriza mea, imi raspunde o tipa care era cam repezita si imi spune ca presteaza oral neprotejat (fara finalizare orala) si normal protejat pentru 150RON ora cu 2 finalizari sau 100RON (parca) finalizarea. Dupa cum am spus, a fost atat de repezita incat nu am inteles tot ce mi-a zis. De fapt am pus-o chiar sa imi repete cateva aspecte. In fine, imi zice ca ma poate primi cam in 40min si imi da si adresa. E pe niste stradute si nu mi-am batut capul sa imi amintesc. Cert este ca de unde o sunasem ultima data pe Andreea, am facut cel mult 10min. Am mai pierdut eu ceva timp prin zona, dupa care pun din nou mana pe lefon si o sun, asa cum stabiliseram. Imi da ea toate detaliile cum sa ajung la locatie, urc si se deschide o usa, ea fiind dupa usa.

Apartamentul cu 2 camere parea curatel si ordonat, dar un miros puternic de fum de tigara. Intru si mi se infatiseaza si faptura: inaltuta (cel putin 1.70), finuta, slabuta, simpatica si frumusica. Cam fara sani, dar cu un popou micut si rotund, numai bun de apucat in palme. Pozele pe care le gasiti pe net sunt fara indoiala reale. Nu tu chit-chat, nu suc sau apa, direct in dormitor. Ma gandesc eu repede ca pana la urma oricum am venit sa fut. In dormitor, incep sa ma dezbrac, se dezbraca si ea si mi se confirma ca sanii sunt foarte foarte mici, dar fermi si ca nu are nicio urma de celulita, vergeturi sau orice alte chestii care ar putea deranja ochiului. Ca fizic, este fix pe placul meu.

Se duce si stinge lumina, dupa care sta si se gandeste un pic si ma intreaba daca prefer cu ea aprinsa. Cum venea suficienta lumina de la baie, ii zic ca nu este cazul. Refuz dusul deoarece facusem cand am plecat de la hotel si dau sa sar in pat. Ma intreaba ea ce si cum vreau. Ii zic ca as prefera un oral neprotejat la primul nr. si apoi mai vedem noi. Imi cere cei 150RON, ii dau, dupa care trecem la treaba. Dus nu a facut nici ea nici inainte si nici intre numere; o fi facut inainte. Stiu doar ca s-a sters cu servetele umede atat la inceput cat si intre numere si mi-a aplicat si mie acelasi tratament. Ma saruta fata un pic pe corp, dar doar asa de forma un pic si trece la oralul neprotejat care spre suprinderea mea s-a dovedit mai bun decat ma asteptam. Fata are tehnica buna, mai da cate o limba si pe langa, o mai linge, are ruperi de ritm, dar nu face DT; nici nu am insistat. Cum ma incinsesem bine, ma intind dupa cauciuc si o pun in misionar. Patrund usor, dau de cateva ori din fund si termin in preze; deh, asa mi se intampla de obicei cand sunt cu o fata noua. Nu as putea spune daca i-a placut ceva sau nu ca a fost mult prea scurt.

Ma intind langa ea si incep sa imi plimb mana pe corpul ei, iar ea, cam timida parca, pe al meu. Tot ea sparge si gheata si leaga o conversatie pret de cateva minute, dupa care ma intreaba daca sunt pregatit de al doilea nr. Acuma, eu nu prea stiam ce sa zic; parca mi se parea ca nu a trecut destul timp dar zic ca prostu' sa incercam. Si se pune fata pe supt, cand mai repede, cand mai incet, dar ala mic. Dormea dus. Zic hai sa o pun la un 69, poate asa scot ceva de la Brutus al mic. Aici, cam nasoala senzatia. Servetelele alea umede, lua-le-ar dracu, au un gust tare naspa; stau si ma intreb cum reuseste ea sa o suga asa...

Renunt asadar la limbi si ma rezum la strans de bucile ei si la admirat privelistea in timp ce ma sugea. Nimic de zis, senzatie misto: ma sugea o tipa sl24 ani in timp ce eu ma jucam cu bucile si cu labiile ei. Partea naspa e ca ala mic nu voia nici mort sa se trezeasca, asa ca fata incepuse sa cam mareasca ritmul, ceea ce normal ca nu ajuta la nimic. Ma opintesc eu de cateva ori, o mai apuc de fund, mai da ea cateva limbi si pana la urma se gandeste si pacatosul sa revina la viata. Problema era ca ma simteam deja mult prea obosit pentru a mai face un normal, asa ca am lasat-o sa ma suga pana am simtit ca vine finalul, cand i-am dat capul la o parte si terminat pe mine.

Am facut un dus de final, m-am imbracat, am sarutat-o strengareste pe obraz si m-am carat. Cand am ajuns la masina am constatat ca nu petrecusem cu ea decat 40min, door-to-door. Asadar, exista o explicatioe intemeiata pentru care ala mic refuza sa se trezeasca...

In concluzie, este un fast fut, dar nu tocmai unul clasic. Ai ce discuta cu fata, tehnica la oral este bunicica si in plus are si un corp senzational. Din punctul meu de vedere, pretul de 150RON platit la inceput este bine meritat, dar pentru mai mult de atat mai are de lucrat. In concluzie, este un raport calitate/pret ok-ish si merita viztata o data. De asemenea, merita si o revenire in lipsa de ceva mai bun. Si, cine stie, cu timpul poate se mai perfectioneaza, caci potential exista destul...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...