Jump to content

Matura peste 40 de ani 0734393183


sexpistols
 Share

Recommended Posts

[Attach1]

S-a mai scris despre dameza aceasta Birmii38 şi Calaretul au facut o scurta recenzie in categoria "Masaje sub 100 de Lei". Rog cu acest prilej mai ales pe Birmii38 si Calaretul dar si pe altii care au vazut acesta distinsa doamna să ne confirme asemănarea dintre poză şi dameză.

 

Am găsit aceasta poză ataşată la anuntul doamnei sub un nick :Bruneta40 si cu textul:

Ofer masaje de relaxare pentru domni sau doamne. Sant bruneta, mignona, peste 40 ani, placuta, discreta. 0734393183 ( 0734.393.183 )

 

Pe baza descrierilor făcute imi imaginam o doamnă "uscată" şi slabă. După poză pare să mai aibă ceva ce poţi prinde pe dansa! alt=:boobhttp://nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/boobies4.jpg[/img]

 

Aştept deci părerea celor care au fost.

mersi

post-321-150392349089_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cert nu este tanti Vera, tipa de pe str. Paris colt cu Bucuresti.

100%.

Si anuntul are ceva erori "de tipar", respectiv, in anunt se zice ca e bruneta, matura careia i-am "platit o vizita" fiind roscata (vopsit).

Asta stiu, asta spun.

Nu ma hazardez in alte speculatii.

Link to comment
Share on other sites

 

Hmmm... ce furacioasa!

Si nici macar nu raspunde la telefon... am incercat zile la rand si nimic.

 

Bravo colegul! Te felicit ca ai gasit anuntul de unde s-a copiat poza.

Link to comment
Share on other sites

Sunati dimineata intre 8.30-9.30 nu presteaza la ora doar la finalizare  nu prea da detali la telefon mai multe fata in fata(masaj cu finalizare orala 60,normal 80 si accepta cunilingus pentru amatorii de genu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...