Jump to content

Ana 0753573820


The_man
 Share

Recommended Posts

Al 2-lea post pe ziua de azi.

Saptamana trecuta am sunat la acest numar de telefon : 0753573820 ( 0753.573.820 ) - tanara 19 ani, masaj cu finalizare, fara locatie proprie.

Nu mi-a raspuns nimeni pentru ca ulterior, cateva minute sa primesc un sms cu o adresa de net:

http://anaanaana.webs.com/

Daca accesati link-ul veti vedea oferta domnisoarei: o finalizare 80 ron, o ora 130 ron(cate finalizari se pot), oral neprotejat 100 ron.

Avand in vedere ca este prea masiva pentru gusturile mele, am spus pas (parca sanii totusi ma vor face la un moment dat sa o incerc).

Nu am vazut sa fie recenzie despre d-soara asa ca mi-am permis sa o trec in revista forumului chiar daca nu am vizitat-o, poate se gaseste vreun amator de "big lady's".

Sper ca nu am incalcat vreo regula privind postarea pozei fetei, dar nu cred ca este secreta avand in vedere ca l-am primit de la numarul ei de telefon.

Link to comment
Share on other sites

Dupa vizualizarea pozelor confirm ca-i aceeasi. Avertismentul meu de anul trecut cred ca e valabil in continuare, cel putin nu prea cred sa se fi tratat de negii genitali. Asa ca atentie mare. Eu sigur nu mai bag acolo in nici o gaura. Va sfatuiesc la fel.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu consumati benzina degeaba, vin si fac un pseudo-recenzie.

 

 

Respectiv o sun pe tipa asa de doru negocierii (poate scoteam ceva la 50 lei), incep discutiile clasice, apoi o intreb "si cu locatia cum facem" si imi spune ca "se poate la mine". Are locatie pe Lacramioarelor (stiu si nr., da n-are rost sa-l zic), undeva in Gheorgheni, langa BT de pe Brancusi (care da apoi in centura Buna Ziua).

 

 

Dau o fuga pana la ea si dezastru.

1.Locatie mizera (cineva mai reclama aceasta problema)

2. Tipa arata groaznic. Desi are putini anisor (in jur de 20), are 100 de kile, dintii negri, pute si cu cuuuuuuuuur foarte mare.

 

 

Ziceam ca e pseudo-recenzie, in sensul ca nu am prestat cu ea.

 

 

PS. Sa nu confundati aceasta tipa cu o alta prestatoare din acelasi bloc (nou relocata acolo), o tipa careia nu-i stiu numele, dar ca si elemente de recunoastere e tanara, undeva la 20 de ani, a prestat pe Trascaului la Mansarda cu o anume Cristina (masiva).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...