Jump to content

Epilare pt. masculi


Americanul
 Share

Recommended Posts

Nu stiu daca aici sau pe infolabe cauta cineva epilare. Dintr-o coincidenta am dat peste acest anunt:

 

Epilat masculin cu ceara de unica[...]    Epilat masculin cu ceara de unica folosinta fara iritatii, inghinal 35 lei, spate 35 lei, picioare 30 lei, brate 20 lei, piept 20 lei, abdomen 15 lei, interfes 10 lei, reduceri elevi-studenti, pensionari, sterilizare, experienta, salon Atractiv, Parang 7 A, programari, L-V 12-21, Sambata 10-16.  Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email:

Telefon: 0740-08389

 

 

Deci pt. cine vrea sa aibe coaiele ca de bebelus poate e adresa potrivita. De obicei la saloanele pt. femei cam sunt refuzati barbatii daca cer epilare intima.

M-o pufnit rasul la oferta "sterilizare", se poate intelege usor gresit in acest context.

 

 

Interesant ca tot acolo se ofera si masaj. As fi curios daca de catre o femeie sau un barbat. (Deoarece are si anunt pt. epilare femei presupun ca e vorba de o femeie.)

 

 

Masaj relaxare pt. stres, oboseala,[...]    Masaj relaxare pt. stres, oboseala, tonifiere musculara corporal, sedinta 1 ora, 40 lei, 1.5 ore cu facial si capilar 50 lei, abonamente avantajoase, reduceri elevi-studenti, pensionari, specializati, cu exp., salon Atractiv, Parang 7 A, programari L-V: 12-21, S: 10-15.  Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email:

Telefon: 0740083891 ( 0740.083.891 )

 

Poate merita puse unele intrebari, eu insa nu dau telefoane. Pe mess era altceva.

 

Link to comment
Share on other sites

Cred ca poate deveni o afacere destul de profitabila, mai ales pentru o ddc-ista, daca vrea sa se retraga. Clientela e gata formata, e obisnuita cu imaginea de ansamblu, dar si de detaliu.

 

 

Eu personal as vedea cateva ddc-iste care sa faca chestia asta. De facut cursurile de cosmetica, e destul de usor; problema o vad in investitia initiala.

 

 

E misto sa te duci la un epilat facut profi si apoi sa mai primesti si un oral..... asa, bonus.

 

 

 

 

Personal m-as duce si chiar am sa iau legatura cu salonul asta, sa vad unde e cine epileaza/maseaza si in ce conditii.

 

 

O sa va tin la curent.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

In Germania am cunoscut o doamna (era undeva intre 40 si 50 de ani) care oferea tuns, manichiura si oral. Se puteau alege independent toate variantele si combinatiile. Nu stiu daca a fost ddc-ista in tinerete, cred ca nu. Ideea i-a venit mai degraba (spunea ea) din faptul ca "salonul" (de fapt era doar es singura fara angajate) de coafura nu prea mergea.

Link to comment
Share on other sites

Am fost la aceest salon pe paring la o pedichiura,pe acolo se perinda o tipa mai matura spre 57  58 de ani ,din discutiile avute cu pedichiurista era maseoza, am inteles ca face bine de tot masajul. Nu stiu daca ofera mai mult dar cred ca merita incercat.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...