Jump to content

Help! - Bachelor Party


lokoman
 Share

Recommended Posts

Deci chiar am nevoie de ajutor !  :)

 

Organizez o petrecere la o cabana, un weekend, 15 barbati, pana acum 5 fete.

Am nevoie de inca 10 fete platite sau nu  pentru petrecerea asta.

 

La cine sa apelez?  Cine ma ajuta cu o idee ?

Link to comment
Share on other sites

tineam eu minte ceva legat de petrecerea burlacilor :-?

 

Red Angels - salon masaj - 0744779149 ( 0744.779.149 ); 0748087815 ( 0748.087.815 )

 

un confratea deanostu facea anu trecut in perioada asta o recenzie in care spunea ca se poate organiza petrecea burlacilor in livingul salonului si ca era 100 lei/ora/fata,minim 2 ore.

 

bafta si daca gasesti ceva sa ne anunti si pe noi

Link to comment
Share on other sites

La salon mai bine merg la MoulinRouge  am mai fost si am scris pe tema asta.

De aceasta data locatia e o cabana si aici se complica lucrurile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

colegu de Tania iti spun foarte sigur ca pe bani merge depinde de disponibilitate in functie de *iubitul* ei.Si stiu ce spun.:))).Pe Anca am duo la un chef la o cabana la tarnita anul trecut,Tania ne-a oferit compania la un chef in Floresti si asta destul de recent.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Da colegu nu este cazul sa visez este realitate :))Si sa-ti mai vand un pont In perioada cind tu scriai despre Tania ea era plecata la Braila cu un prieten de-al meu.Si inca un amanunt poate te bucura sa nu mai fi suparat pe mine.Din pacate situatia mea financiara nu-mi permite sa am compania unor fete platite,dar am prieteni cu bani si ma mai bucur si eu......:))).Bafta.

 

Ps astept ignirii Americanule ca m-am obisnuit cu ele. Si sper sa apara si vre-o recenzie sau tu faci recenzii in PM.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am exprimat eu corect: Nici una nu are chef sa fie vazuta de catre alte fete. Cel putin nu astfel incat cealalta sa stie ca ea se ocupa cu prostitutia. Indirect reiesea din a doua propozitie.

Separat s-or fi ducand ele pe oriunde (desi la Anca ma cam indoiesc, la Tania e binestiut ca mai fute si prin bordeluri din Germania), dar sigur nu vor veni la un party unde mai sunt alte 3-4 curve.

Link to comment
Share on other sites

Depinde cat te tine punga....ar fi 2 variante, dar or sa fie f f f scumpe.

 

Oana(sau cum isi mai zice), cu locatia in Baciu(sau cel putin acolo presta la un moment dat) + prietenele(4 care activeaza cand cum). Arata f bine dar au in general toane si preturile la ora sunt mari dpmdv, plus prestatia e iarasi dupa noroc.

 

Blonda de la Bila, asta in cazul in care vrei sa treci pe unde a fost defunctul rege al Pop-ului  :D .Poate sa iti faca legatura cu cateva fete, printre care nr 1 pe lista ar fi Cezara, dar care nu e tot timpul in Cluj(de fapt mai mult nu e), iar clientela ei e destul de restransa

 

Link to comment
Share on other sites

Daca Oana e tipa care sta in blocu ala cu apartamente in regim hotelier mai sus de Petrom  atunci am vb cu ea dar nu e in Cluj.  O sa revin eu cu un telefon sapt viitoare spre final la ea.

 

Daca nu e aceiasi tipa  poate ma ajuti cu un numar de tel :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...