Jump to content

0745224906 - langa Real, str. Byron


Anakin
 Share

Recommended Posts

 

    Locatia: bloc de 4 etaje infect, garsoniera cat. III, fara baie. In jurul blocului persoane de toate etniile. Dupa ce am intrat in bloc, aveam senzatia ca as fi undeva intr-un favela din rio de janeiro, multi copii rromi urcand si coborand pe scari. In schimb nu are nimeni treaba cu tine

    - garsoniera e la parter (un parter care e dezastru), dar intrand inauntru am dat de o locatie mult mai placuta comparat cu zona in care este. Totusi am avut grija, nici nu m-am descaltat si cel mai mult in picioare am stat

    Fata e posibil de etnie roma, nu foarte comunicativa, dar vorbeste mult mai frumos romana decat multe alte dameze. Are 19 ani, corp per total ok, sani potriviti, deloc lasati, foarte proaspeti, fund micut, dar ok.

  - nu saruta deloc, masaj nu face, in schimb face oral si normal, ambele protejate, care au fost ok. Nu scoate gemete false, dupa parerea mea le scoate doar de  placere. Are pusilica mica, ceea ce mi-a placut.

    Pret 50 lei platiti la sfarsit pt. oral si normal cu prezervativ

Per total, am avut o experienta mai iesita din comun, plimbandu-ma in acea zone ma simteam ca si un turist intr-un ghetto undeva departe

Link to comment
Share on other sites

Cand ai fost? Intre timp se zvoneste ca situatia s-ar fi schimbat in rau. Aceeasi impresie am avut-o si eu la telefon, motiv pt. care am renuntat.

Link to comment
Share on other sites

Vineri am fost. Nu e nici batrana, nici nu fumeaza prea mult, dupa cum am citit (o tigara a fumat la final), dantura ok, cu vreo 2 dinti discreti lipsa. Poate din cauza aceasta si arata de 19, eu dupa cum am citit  arata a minora. In schimb pielea e curata, nci cosuri nu are. Mie nu mi-a parut rau ca am mers. De o descarcare rapida merge.

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la domnisoara, de o saptamana si ceva. Nu am avut intentia de a ramane dator cu recenzia, dar pana mi-am facut curaj si putere sa descriu pierzania, mi-a luat-o colegul inainte.

  Contactul a fost facut pe numarul mentionat mai sus, discutata disponibilitatea domnisoarei, inca de dimineata, facuta programarea in jurul orei 14, urmand sa revin cu un telefon cu 30 de minute inainte. Am revenit cu telefonul, confirmat ca ma asteapta, luat taxi, ajuns la real, sunat din nou sa imi comunice directiile.

Aici a inceput calvarul: am aflat ca nu e in locatie inca, m-a rugat sa astept 15 minute pana ajunge. Zis si facut, am intrat in real, m-am racorit si dupa 15 minute de asteptare o sun - nu imi raspunde. Astept inca cateva minute, sun - nu raspunde. Sun insistent, suparat ca m-am complicat sa vin pana acolo degeaba - nu raspunde. Inca un suc in real sa imi treaca supararea, sa ma calmez, sa ma resemnez cu teapa luata, sun dupa inca aproximativ jumatate de ora si surpriza: primesc raspuns, isi cere scuze explicand ca era pe scuter si nu putea vorbi la telefon. Aflu directiile spre strada Byron, o strada pe care, desi clujean de mai bine de 20 de ani, nu am avut ocazia sa o vizitez. A fost ca o plimbare intr-un film de Kusturica, nu mi-a venit sa cred ce e acolo. Pata rat e o zona decenta fata de blocurile de pe respectiva strada. Am intrat in scara indicata de dameza, mi-am dat jos ceasul sa nu am obiecte prea valorase la vedere. Pe coridor mai multe apartamente, unele cu usile deschise, altele cu perdele in loc de usi. Eram intr-o alta lume, o alta era, tragand cu ochiul am observat cate un televizor de lemn, cum erau primele televizoare color aparatue la noi, cate 5-6-7-8 oameni inghesuiti in apartamente de 3*3, scuipand seminte pe jos, pe covoarele imbibate de murdarie si miros. Ghetou cum nu credeam ca exista in Cluj. Ajuns la apartamentul domnisoarei, ultimul pe coridor, am intrat si remarcat ca nu s-a obosit sa inchida usa cu cheie. Este intr-adevar tinerica, tiganca, slaba si murdara. Genul de om, care din cauza trecutul, poate a batailor primite de-a lungul vietii, nu poate face contact vizual in timp ce vorbeste.. vorbeste e prea mult spus, e foarte tacuta. A fost imbracata de strada, intr-un tricou larg si o pereche de pantaloni murdari. Nu mi-a inspirat incredere absolut deloc nici ea, nici locatia si nici toata situatia in ansamblu. Asa ca am luat ramas bun si dus am fost. Mi-a fost mila de ea.

 

 

Preturile ar fi fost 70 de lei oral sau normal. Situatia nu a fost sa ajung la negocieri.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la domnisoara saptamana trecuta. Am platit 50 de lei pentru un oral protejat, poti sa negociezi cu ea la pret.

Despre locatie nu are rost sa spun nimic. Despre actiune pot sa spun ca se foloseste mult de mana, dar, daca ii atragi atentia se conformeaza si nu mai foloseste mana. Sanii sunt medii.

Pentru o golire rapida merge, dar pentru ceva mai mult nici gand.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu in una din zilele trecute,am senzatia ca sunt 2 fete care presteaza pt ca difera recenzile in ceea ce priveste fata.Cin am foat eu si nu am ramas a fost datorita faptului ca avea ceva bubite pe la gura.Tot ea mi-a confirmat ca ii mai raspunde la telefon o vecina.Tipa care era cind am fost eu avea sani spre mari si nu a dorit sa negocieze de la 70.LOcattia dezastru.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Cand am fost eu, chiar nu avea deloc bubite, fata era curata, peste tot, am analizat-o bine ... fata creola, slabuta, imbracata sani deloc mari, dar dezbracata perfect proportionali, si a lasat fara discutii pretul de la 70 la 50 (mai mult nici nu merita). Cine se plictiseste si vrea ceva low cost mai iesit din comun (vezi zona, cladirea, parterul acela dupa cum a descris si georgewbush, chiar simti parca te-ai duce inapoi in timp sau intr-o lume parasita de civilizatie), fata e solutie buna. La oral nu s-a prea ajutat de maini. Oricum nu cred ca ma voi mai duce, dar nu imi pare rau ca am fost.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Cam rare interventiile, dar nici n-am prea avut ce povesti pina acum...

Am vizitat fiinta acum vreo doua saptamini. Concluziile:

Locatia: dezastru, asa cum au spus-o si colegii de mai sus -bloc pe strada Byron, o incapere mica fara baie doar o chiuveta in camera, un pat cu ceva cuvertura pe el si-un fotoliu la capatul lui. Dupa fotoliu -fereastra. Adica end of space

Fata: romales fara nicio problema, destul de draguta, un par "blond"  :)  pina pe la umeri. Corp proportionat, sini frumosi mici cu niste sfircuri ombilicate dar cam moi cum dealtfel e si fundul. Oricum la privit e extrem de placut. Pusilica mica, epilata cam demult

Actiunea: negocierea a fost de oral plus anal 150. Am vrut doua numere dar mi-a zis ca la anal o doare si ca nu poate sa faca doua anal in niciun caz. Vazind-o asa tinara (zice ca are 19) m-am dat complet pervers si-am pus-o la o "evaluare"completa. Adica am intors-o in toate pozitiile in timp ce-o mingiiam. Jimmy era din ce in ce mai nerabdator dar cind am pus-o in genunchi sa-i vad capodoperele din spate m-a lovit o adiere de la funduletul ei ca mi-a scazut putin entuziasmul. O intorc sezind pe fotoliu si i-l ofer pe Jummy inmanusat (optiunea mea, nici n-am intrebat daca face altfel dar nici eu nu cred c-as fi vrut) cu care se descurca decent, mai cu mina mai fara dupa ce-i spun sa si-o ia. Cind i-am spus ca ne ajunge a luat o crema cu care s-a uns bine si-am asezat-o din nou pe marginea patului. Am intrat in funduletz un pic mai greu dupa care i-am dat-o toata. Fiind cam flamind am rezolvat relativ repede, ea n-a schitat niciun gest, niciun sunet pe toata perioada .

Concluzii finale: eu nu mai merg sigur. Merita sa mergeti doar daca vreti sa va simtiti putin pedofili

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Incitat cel mai mult de varsta fetei, m-am hotarat sa ii fac si eu o vizita zilele trecute.

Ce e de mentionat e ca acum e cu suvite roscate, mult fixativ in par, 2 dinti problematici in fata (stg si dreapta, unul excesiv de cariat de m-am zbarlit la vederea lui). Pe fata cica o cheama Ioana, 19 ani, din Gilau parca, de 6 luni se ocupa de aceasta nobila meserie, a avut si colege cu care presta, acum e pe cont propriu. Aceasi poveste trista: abandonata de mama, tata cu pb cu Bachus, frate mai mic pe care il are in grija(vreo 16 ani parca) si care am inteles ca locuieste cu ea! Depre spatiu, nu are sens sa mai adaug comentarii - am aflat si eu cum arata "in the ghetto" (daca mergeam seara, nu cred ca as fi avut curajul sa ma dau jos din masina, pe lumina e ...interesant sa zic asa).

Despre pret mi-a zis ca incepe de la 60 ron finalizarea in fct de dorinte. Nestiind gradul de compatibilitate i-am spus ca vedem pe parcurs ce si cum...

Ne-am dezbracat ( nu am apreciat lenjeria fetei, am preferat sa intorc capul in alta directie). Ca si corp arata binisor, pielea ferma pe ea, sani marime 75 B(cu putina indulgenta), fara sfarcuri!! singura modalitate de a le vizualiza e dc o scoti in frig(afirmatia fetei), binisor proportionata, funduletul mic, picioare ok, epilare deficitara (inghinal si subsioara), fara mirosuri urate, da nici parum placut.

Grad de implicare ZERO barat...state a ca si o scandura, fara atingeri fara nimic. I-am zis sa imi faca un oral, mi-a zis ca nu ii place si ca prefera sa facem altceva. Buuuunnn....Noroc ca eram destul de horny si ca arata bine tipa.dupa ce m-am jucat putin cu sanii ei si cu pusilica (fara sa ma uit spre ea-nu imi plac cioturile!!!) s-a trezit ostasul! Excelent! fata rapid il imbraca in caciula adusa de mine (decat sa imi dea cine stie ce chinezaraie-ps: chiar chinezesti foloseste si avand in vedere numarul populatiei chineze sincer nu imi inspira incredere- le prefer pe ale mele Durex Ultra Thin si incepem ostilitatile...

Am ales sex normal pentru inceput care de fapt asa s-a si finalizat, fara intromisiuni in alte orificii. am schimbat cateva pozitii: misionar, lady on top, doggy stile (aici vroiam sa schimb orificiul, dar!!!! ca intotdeauna exista un DAR....m-a palit un iz de ....caca...de nu mi-a mai trebuit nimic :(( si am finalizat in caciulita cu chiu cu vai in pozitia misionarului ca sa nu mai fiu supus mirosurilor exotice.

Aspect pozitiv: tanara, sani fermi, placuti la atingere, pusilica stramta, pretul.

Aspecte negative:implicare zero (gen papusa gonflabila care s-a unduit si ea de cateva ori, mai degraba gen recul), fara oral, iar pentru anal doar daca nu iti e teama de ceea ce o sa vezi pe ostas, locatie mizera, igiena precara, si doar daca esti super excitat sau daca te excita imaginea ei- ca nu te ajuta cu nimic sa trezesti ostasul.

De la inceput mi-a spus ca pot sta maxim o ora ulterior astepta pe cineva. Door to door cca 50 minute. Decartat 60ron. Concluziile va apartin!

 

Link to comment
Share on other sites

Sincer, nu prea cred sa fie mai multe...ca am intrebat-o si a zis ca lucreaza singura ca e mai bine asa, fara complicatii (am intrebat-o daca mai presteaza si vreo alta fata din zona domiciliului ei- in speranta ca le pot cupla pe amandoua la un menaj a trois - si mi-a zis ca e singura din zona , alte fete prestand pe alte meleaguri).

Ce am uitat sa mentionez - un tatuaj pe zona inferioara a spatelui, lombar si mici urme obraz (gen ca niste cosuri vindecate) - asa vreo 3-4 daca te uiti atent, plus mi-a mentionat de datoriile ei-motiv pentru care nu poate avea nimic pe numele ei ca sa nu fie confiscat si ca are si un scuter.

A mai zis ca isi cauta o zona mai centrala deoarece lumea evita periferia si pierde clientela.

Si ca pentru clientii vechi preturile raman nemodificate in ciuda majorarilor viitoare (vrea sa ridice stacheta-in functie de cat e de solicitata). Aaaaa....mi-a mai spus ca nu prea ii face placere meseria aleasa, fara sa simta placere aproape deloc si ca in zilele in care chiar nu are chef de nimic se straduieste sa termine clientul cat mai repede! Aici as vrea sa ajung, poate daca vrea sa te termine rapid munceste mai mult si se implica! altfel similar cu pomparea intr-o papusa gonflabila.

Revin cu recomandarea de a avea propriile prezervative! cele folosite de ea-chinezesti, ultra ieftine! sanatatea primeaza!

Ps: scuzati greselile gramaticale si din postul anterior dar am varsat recent o cana de cafea pe tastatura si are momente in care anumite taste nu se pot apasa :(

Link to comment
Share on other sites

O persoana care presteaza in aceele conditii, nu prea cred ca ar fi ceva sansa sa presteze mai mult decit o golire rapida,  .Dar cine stie ce intorsatura vor lua lucrurile.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara

 

azi dupa masa am sunat-o pe domnisoara si m-am prezentat la ora stabilita. La telefon mi-a zis ca face masaj+oral+normal = 50 RON si de acolo in sus altele la alte preturi (pana pe la 300 RON - ceea ce mi se pare cam exagerat). Cand am ajuns si am stabilit ceea ce vreau adica masaj facut de mine + oral + normal + anal o finalizare am ajuns la 150 RON. Ea sa dus la baie cand a revenit a inchis usa cu cheia. Asa cum sa mai precizat fata are par cret roscat si 2 dinti lipsa. Fata e din Gilau si practica meseria de 4 luni. Locatia fiind a dansei intentioneaza sa faca o mica baie in camera respectiva, m-am si mirat unde o sa incapa, dar ea stie mai bine.

 

Sa revenim la subiect, ne-am dezechipat, sincer sa va zic fata arata foarte bine, eu i-am si precizat ca pe mine ma cucerit deja cu sanii ei, are un corp foarte armonios construit, un fund fain de tot, sani de care nu m-am dezlipit pana cand am ajuns la sfarsitul prestatie, o talie subtire, fara nici un gram de grasime in plus per total un ambalaj construit PERFECT ARMONIOS. Sarut accepta numai la suprapret in rest de la gat in jos. Singura rugaminte a ei a fost sa nu imi introduc degetele in pusilica ei, ceea ce eu nu fac cu nici o dameza, adica sa ma protejez cu prezervative si sa contactez ceva printr-o rana mica de la un deget ca il bag unde nu trebuie.

 

Am inceput totul cu masajul facut de mine (eu la fiecare dameza incep asa, ca sa ma obisnuiesc cu formele  ;D ), are o piele fina, carnea sta tare pe ea, aici sa vazut bine fundul care este perfect din punct de vedere anatomic (detine un fund perfect), sa intors si i-am facut masaj si la sani, care iarasi au o forma perfecta, nu sunt mari dar sunt naturali si foarte placuti la atingere, cum am mai zis nu mi-am dezlipit mana de sanii ei nici la oral, nici la normal respectiv si la anal cand pompam mai incet. Are o piele fina, e super placut la atingere si masare. A avut ea ulei de masaj ceea ce a fost un punct in plus fata de alte dameze care scriu ca fac masaj si nici nu au un ulei de masaj de calitate. Daca as avea ocazia m-as juca cu sanii eu si fundul ei de dimineata pana seara (incape perfect in palma oricui atat fundul cat si sanii).

 

Dupa aceasta i-am zis ca ar fi bine sa continuam cu oralul, care nu este ceva extraordinar, i-am zis sa nu abuzeze de mana, penru ca asa pot sa mi-o fac si eu, mai bine sa se concentreze pe ostas, iar in acest timp m-am jucat cu sanii ei.

 

Dupa un pic de oral, care oricum nu prea trebuia ca ostasul era deja gata sa intre in orice orificiu, am inceput un normal in pozitia doggie style (capra) dar nu a putut sa stea mult pentru ca i-au amortit picioarele astfel am pus-o pe marginea canapelei si am inceput sa pompez, am prins-o bine sa nu se traga, dar dupa un timp prezervativul Durex pe care l-am dus sa rupt (in momentul in care sa rupt l-am si scos), mi-a pus un alt prezervativ (Love Plus - zice ca ea cu astea lucreaza) si am trecut la anal (mi-a zis ca o face a doua oara adica cu "papil" si acum cu mine), sa uns cu ceva crema, m-am asezat pe canapea si sa pus peste mine cica ca sa mearga mai usor, a intrat foarte bine in fundulet dar nu prea avea activitate astfel i-am sugerat sa stea capra dar a vrut numai in picioare, a introdus-o iara in fundulet, am prins-o bine si am pompat non-stop vreo cateva minute bune pana cand deja nu a mai rezistat si m-a rugat sa ma termin, dar nu am reusit, a mai incercat si manual vreo 2-3 minute dar nici asa, oricum eu sunt de vina nu domnisoara, poate o sa radeti dar de fiecare data am emotii, de ce nu stiu astfel nu ma pot relaxa complet si nu ma pot termina, au incecat si alte dameze dar pana acum nu a fost cu succes, dar cum am zis asta e numai din vina mea nu a domnisoarei. La final am primit un sarut ca si recompensa pentru esec.

 

As vrea sa mentionez ca pe tot parcursul prestatiei am vorbit despre tot felul de chestii, vorbeste frumos, calm. Din punct de vedere al corpului e foarte OK (corp proportionat perfect), fara mirosuri, fara bube, are un tatuaj in zona inferioara a spatelui. E o fata destul de frumoasa, imbracata arata ca si oricare alta, dar dezbracata e foarte faina.

 

Ca si note:

 

Locatie: Blocul arata naspa, dar am vazut si locuri mai nasoale, cica acum ar vrea sa renoveze blocul. Nota 3

Corp: 8 (mai ales sani si fund totul conectat printr-o talie subtire, fara burta, fara celulita, piele fina, carnea tare, placut la atins)

Atitudine: 8 (raspunde la orice intrebare dar in rest nu vorbeste prea mult ceea ce e bine ca nu de aceea m-am dus la ea) - mi-a mai placut ca totul face protejat, adica exista sanse mult mai mici sa ia ceva boala de la cineva decat damezele care fac oral neprotejat, CIM si altele. Mi-e imi da o incredere mult mai mare. Chiar in ciuda lipsei dintilor are un zambet frumos, strengares.

Oral: 6 (ar putea si mai mult dar in timp o sa invete)

Normal: 7 (are o pusilica mica dar nu stramta, destul de placut - se mai tragea din cand in cand dar nu am lasat dupa ea)

Anal: 8-9 (a fost foarte placut, am prins-o sa nu se traga si am pompat, au fost multe gemete si sunete care chiar nu au fost false dar a rezistat destul de mult la ritmul de pompare - bravo ei  :D )

 

 

Eu o sa ma mai duc la ea de cateva ori, precis (chiar in urmatoarele zile). Mi-a placut atitudinea ei si ideea e ca trebuie sa ceri si sa oferi. Trebuie sa zici ce vrei nu dupa aceea sa zici ca nu a facut nu stiu ce (eu i-am cerut ca si recompensa un sarut ca nu a reusit sa ma termine - ceea ce nu a fost vina ei dar am primit ceea ce am cerut) respectiv sa oferi sumele corecte adica daca te duci sa negociezi pretul normal ca nu o sa presteze la fel ca si in cazul in care platesti pretul integral (eu am intrebat-o ce ofera si la ce pret si i-am platit pretul cerut). Cum la mine e o problema de nivel emotional ca sa reusesc sa ma termin mi-am propus ca sa incerc cu domnisoara mai multe intalniri sa vad oare care ar fi problema si cum sa o rezolv, oricum nu o sa platesc asa de mult, mai bine ma limitez la oral + normal = 50 RON. Am intrebat-o de sarut, si nu a zis NU, dar trebuie sa platesti in plus. Am uitat sa precizez, timpul petrecut la domnisoara a fost in jur de 40-45 minute.

 

 

Chiar daca nu am reusit sa ma termin a fost o experienta placuta. Eu v-as zice sa nu va duceti sa ramana domnisoara numai pentru mine, dar acest lucru nu e posibil  :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...