Jump to content

Articol in presa


Americanul
 Share

Recommended Posts

Iti spun sincer ca nu am stat sa citesc tot articolul dar seamana cu un articol de pe fostul Clujeanul  unde  cica unui reproter ( se pare ca singurul de pe planeta la care i-a fost decontat asa ceva ) i-a dat bani redactia sa faca un masaj si sa scrie o recenzie pe tema asta :)

 

Deaia trebuie forumu asta sa fie selectat si doar dupa verificari drastice userii sa aiba acces la informatii.

 

Eu recunosc ca nu sunt un client frecvent al damezelor  din motive ce nu tin de mine dar experienta in domeniu conteaza la fiecare dintre noi.

SI tocmai din acest motiv nu sunt deacord  ca nefiind logat sa pot avea acces la forum sau chiar daca imi fac user, fara o recenzie ( exemplu BDSMFORUM.RO la care fara o descriere nu primesti acces ) sa pot intra in lumea asta.

 

Have fun !

 

Link to comment
Share on other sites

Pai asta a luat informatiile de pe Infolabe, nici nu ascunde treaba asta. De fapt este un reportaj chiar despre Infolabe si chiar deloc despre prostitutie in general sau la Cluj.  Dupa parerea reportajul e bine scris, chiar daca unii se ambaleaza degeaba.

Pina la urma e furtuna in olita, nu se va schimba nimic. (hahahaha, de parca politia nu ar sti de prostitutie) Poate chiar cei de la Infolabe au comandat articolul, ar face orice sa-si creasca gradul de cunoastere si implicit veniturile.

Link to comment
Share on other sites

Logica dicteaza...

Daca mass-media ar fi preocupata de fenomenul ddc ar face articole serioase in mod consecvent, nu cate o petarda dinasta care arata detalii suficiente despre nimfolabe ca tot futaciu sa poata gasii resursa online.

In plus daca acele articole serioase, sau campanii ar fi de interes public, s-ar face in presa scrisa, PE BANI, nu moca pe internet.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu asa am inteles ca a aparut si in varianta tiparita.

Ca s-a facut acum si nu tot timpul nu are multe de zis, in lipsa de alte senzatii (pauza parlamentara, s-a terminat si circul cu Basescu) s-a apelat la tema asta. Daca s-ar regurgita tema zilnic nu ar mai fi senzatie.

Oricum, ceva mai bun nici ca li se pu tea intampla celor de la Nimfolabe, pacat ca-s prea prosti sa-si dea seama ce noroc a dat peste ei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...