Jump to content

Eliada 22 Cod reincarcare 0767636605

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Pe site-ul fetite.net apare fata cu un alt anunt:

daca esti un domn educat si ai intre - ani si vrei intr-adevar o clipa de fericire si discretie te astept la mine, nu te grabesc sa pleci. igiena maximaa!!! NU SUNA CU NR PRIVAT!

Varsta: 23 ani

Zodie: Berbec

Disponibilitate: Oriunde in orasul in care locuiesc

Sex: feminin

Preturile serviciilor pe care le prestez :100 / EURO /ora

Localitate / Tara: romania/bucuresti / Romania

Telefon / Email: 0749330787

Inaltime / Greutate: 170(cm) / 50(kg)

Bust / Talie / Sold: 88 / 59 / 89

Ochi / Par: verzi/capr / blond

Zona: sala palatului

Programare telefonica luni-vineri intre orele : 14/02

Programare telefonica sambata-duminica intre orele: 15/01

Cred ca face diferentierea de pret in functie de numarul pe care o suni!

Am incercat sa o sun pe 0732664682 si este inchis. ...somnul de frumusete, probabil!

• Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ddc_forum

27

• Administrators

Mai incercati si pe 0727024336 0731543603

am vazut anunturi cu preturi intre 200 ron si 100 euro

pe vremuri era unul parca EGO care zicea ca e oribila .... mie nu mi s-a parut

poze ceva mai rare

• Administrators

Inca doua poze, asta pana raspunde la telefon!

Pozele de genul asta ma inspira! :roll: ...cred ca de la smiley-uri!

• Administrators

CLIPE unice, daca vrei cauta-ma si iti promit ca vei fi foarte bine tratat, te sarut si te astept, 10 Jul 15:51

0767636605

Email: eliada_22eliada@yahoo.com

privind la poze mi s-a sculat instant. si am sunat. si mi s-a culcat instant. voce guturala de hoasca oribila, conlocuitoare clar; ma intreaba: vrei pe web sau personal?! huh? zic: personal. zice bine, 400.000 lei vechi pe cartela de reincarcare, si o ora fac ce vrei tu, la mine sau la tine. mi-a putit a teapa ca un cap de stavrid uitat de tarani pe taraba in obor in soare. ca sa nu inchei brusc zic: unde e locatia ta? la care ea: cand ajungi la gara ma suni si iti zic. bine, zic, hai ca plec acu la gara. tuzmortii matii de gunoi.

• 4 weeks later...
  • Administrators

..de raspuns nu a raspuns, dar am descoperit ca are si un partener:

CUPLU TANAR ea blonda , 23 ani, el brunet 21 ani. oferim companie intima de calitate , numai cuplurilor generoase. cerem si oferim seriozitate si discretie maxima. mai multe detalii pe id nostru edy_si_alynutza 07 Aug 03:14

Pret 200€

Pozele de rigoare:

• Administrators

...si cuplul is copntinua promovarea:

EDY SI ALYNUTZA ea blonda, 23 ani, el brunet 21 ani, oferim companie intima de calitate numai cuplurilor generoase, cerem si oferim seriozitate, igiena si discretie maxima. putem vb si pe mess edy_si_alynutza. 10 Aug 23:33

0732678637 Pret 200€/1H/30MIN

Parca-parca as risca o "incercare", doar la ea!

• Administrators

Am fost la ea pe vremea cand lucra in blocul Eva si cerea 80-100 lei.O traseista resapata,sani lasati,putin cam jegoasa,atunci avea un pret corect.Dupa cate anunturi are si cum sunt redactate sigur are "manager"asa ca va recomand mare atentie!Oricum tariful este prea mare.Mai multe recenzii gasiti pe un site paralel/concurent(sper sa nu supar pe nimeni).

• Administrators

nu superi pe nimeni... nu faci, te rog, cateva operatii de copy paste de pe respectivul forum, ca sa stim la ce te referi? sigur, poti posta liber sursa si persoanele carora le datoram credit.

• Administrators

Faca-se voia ta!Voi pastra anonimatul persoanelor in cauza,dar recenziile sunt de incredere:

Oferta: muie fara cauciuc si pizda cu cauciuc la numai 300 RON, poti sa te slobozesti unde vrei, timp de o ora.

Locatie: apartament inchiriat cu ziua pe langa Sala Palatului, curatel, doua camere nedecomandate pe stil vechi sau garsonerie pe nou.

La fata locului, cele doua fete erau chiar cele din pozele usor retusate si ne asteptau in bikini si sutien. Prezente agreabile, fara clasicele "agramaticalitati", n-au cerut banii in avans, ne-au servit cu cola, etc.

Dupa conversatia de salon obisnuita, ne-am impartit pe ateliere, eu cu Alina, pentru care aveam reteta de la medic, tovarasul meu cu Ema.

Muia bunuta, futaiul la fel, fara jelanii de durere sau stai ca asa nu-mi place, oarece pasiune, toate acestea facandu-ma sa plec incantat, ca pe vremuri. Prietenul meu a iesit si el multumit.

Avand in vedere ca gasesti mai greu doua cand esti in gasca, ca fetelor nu la ghichesti din prima profesia daca le vezi imbracate pe strada, ca prestatia a fost una buna, ma declar multumit, in ciuda pretului neprietenos de 300 RON. La urma urmei am futut mai prost si la fel de scump.

O sun pe cumatra:bla,bla 3 milioane, Ina Center.Ok trebuie sa faci programare cu o ora inainte etc.Ajung mai devreme cu 30 de min.Parchez cu chiu cu vai dau sa sun, nu raspunde nimeni.Mai stau 10 min, sun din nou, nimic.Cand deodata opreste langa mine un taxi si cine se urca in taxi? Cumatra!!!! Io indarjit mai sun de cateva ori dau si sms,nimica.Ce sa fac???

O sun pe cealalta:stai ca sunt pe drum ajung in 10 min iar colega a plecat la Marriott. Ok astept (pretul cica e de 2 mil la bruneta).Sun dupa 15 min, tot nu ajunsese.Mai stau 10 min sun si mi spune ca i pare rau dar fata cealalta nu i a lasat cheile si n are cu ce sa intre. Ma roaga sa mai sa revin cam in 45 de min ca si ea asteapta afara pen ca n are cu ce sa intre.Io tot asteptam fo minune, ca ma starnisem si pusesem si mana pe loc de parcare.In fine dupa ce am mai asteptat si am vazut ca e chiar nesimtire(cre ca in total am pierdut cam 2 ore),am plecat. In trecere intr adevar am vazut o pe bruneta cu tovarasul ei, intr o Dacie parcata si asteptau.

Bai deci nu stiu ce sa mai zic! Dupa ce ca au preturi mari fata de ce e pe piata si ti zici ca poate d aia cer mai mult ca sunt serioase,etc,etc, constati ca degeaba ai bani ca oricum lumea face ceva pe ei!

Emmma era pe damedelux sau mai stiu eu unde ? si cerea 100 euro

grabita si fara ceva care sa te faca sa fii relaxat - ca pe banda

oralul insa e bun dar prea puternic )dupa preferintele mele) adica da cu limba la preput pana-=l rupe

mica de inaltime cam grasuta la inaltimea ei dar teapana. obraznica cu tupeu sau cum ar zice querida cu tupeu obraznic in ea

am mai intalnit-o pe la sala palatului mag inna. la fel

• 2 months later...
  • Administrators

Mai nou, Alinuta isi cauta relatii stabile sau casatorie pe noi2:

sunt o tipa placuta din toate punctele de vedere, vorbesc orice cu oricine, caut doar un tip pt o relatie stabila, restul...... va las pe voi sa aflati. daca vrei sa ma cunosti lasa-mi un id, daca nu ai poza la profil si nu esti din bucuresti te rog ocoleste-ma. multumesc si o zi buna!

ID: iuliana_2008

Ferice de norocosul care da peste ea.

• Administrators

Si mai ales pe mare parte dintre noi...Numai ca asta se intimpla inevitabil, inexorabil, indubitabil, infailibil si in-integrum cu absolut toate vestalele (prezente sau nu in top 10) pe care le frequentam in haita...

• Administrators

@miguel: ferice era cu mega ghilimele . credeam ca e evident. la fel si "norocosul".

pare destul de nevinovata in profil, asta daca nu frecventezi si anuntul.ro, unde face uro si scato (activ). ma minunam si eu peste ce poame poti sa dai daca nu esti atent (si informat). iar uneori, chiar daca esti.

• 6 months later...
  • Administrators

Tipa mai apare cu inca vreo 2 numere noi de telefon in AT:

"BLONDUTA nebunatica, daca iti plac pozele si vrei sa le transformi in realitate, atunci suna-ma si in scurt timp ma vei putea avea alaturi, vin si la hotel,! 20 May 11:00 0721385025 " la 250lei/h.

"BLONDUTA jucausa, ofer companie intima doar domnilor manierati si discreti; 20 May 11:00 0734854168 " la 200 lei/h

• Administrators

"BLONDUTA nebunatica, ofer companie intima domnilor educati si manierati care stiu sa faca diferenta dintre o prostituata si o dama de companie"

Anul trecut am sunat la Adina (sau Alina), ca arata frumoasa slaba pe poze iar este chiar scumpa (300 RON/ora).

Dupa 45 minute a ajuns la mine acasa si am fost deja dezamagit. Am inteles ca Alina nu zambeste pe poza care apare pe net, pt ca zambetul ei este urata... dar asta e ...

Asa, ...m-am dezbracat si ea, ...dar ... a stat in baie mai mult de 20 de minute. Sexul a fost robotic, in care ea nu a facut prea multe eforturi, si m-a grabit sa termin.

Sex oral a fost asa si asa (6/10) dar a durat prea scurt si sex normal a fost si asa si asa (5/10).

Cred ca a fost obisita sau suparata pe cineva sau ceva de genul asta (a ajuns la mine la ora 23:00) dar pretul a fost piperat (300 RON).

A fost cineva cu ea? ... cum a fost?

Bogdan