Jump to content

(V) ANDREEA 20 ani 0731779357 Pta Alba Iulia/Vogue


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

SALtare ! Satul de "reclama" gratuita facuta atator fete de pe meleagurile noastre pe un alt forum(nu dau nume)si scarbit de unele recenzii gratuite,am hotarat sa ma alatur voua!Sper ca alegerea facuta sa fie cea mai buna.

 

Ieri fiind in cautare de "pasarele",am tot rasfoit legendarul A.T,dau pagina dupa pagina,anunt dupa anunt si ma opresc la anuntul Andreei.

 

ANDREEA, sexy 20 ani, daca doresti o experienta unica de rasfat si relaxare, sex normal, 69, oral cu nep. cu fin. corporala, alaturi de o d-ra frumoasa si rafinata, te astept in compania mea, poze reale, discretie maxima, 0731.779.357 Pret: 200L ora

 

Apel telefonic: Pun mana pe telefon si sun,fata imi raspunde promt, imi da detalii despre ea,despre locatie, o intreb daca accepta fk(un lucru foarte important pentru mine),imi place ce aud,are si o voce mistoaca,stabilim o programare in30 de minute.

 

Locatia: Ajung in zona Pta Alba Iulia gasesc loc de parcare si o sun din nou pentru a primi adresa aexacta. Imi raspunde la fel de promt ca prima data,imi da toate detaliile,intru in bloc,urc la etajul.xx. imi deschide usa si raman placut surprins de ce vad :P

!!!OK....Acum sa fim mai subiectivi si sa incepem:Apartament okish,3camere, curatenie ok,baie curata,geluri de dus mai multe arome,dupa preferintele fiecaruia(MARE ATENTIE PENTU CEI INSURATI CU RADAR ACASA: folositi gelul de dus doar prin zona intima,nu pe tot corpul ca riscati sa fiti descoperiti de radar,eu unul era sa o patesc odata,dar asta este alta poveste).

 

Fetita: Fatuca are un chip frumos,inaltuta cca 1.70,nu mai mult de 56-57de kg zic eu,par lung,bruneta,sani fermi si funduletul bombat care era pe jumatate acoperit de rochita ce o avea pe ea,este genul de pustoaica sexy,provocatoare,ce o zaresti prin club,in mall la brat cu cate un batranel :o   

 

Prestatia: Dus eu,dus ea,incepem cu mangaieri si fk la greu,chiar il intretinere si cu limbutza,sarutari pe gat,pe sani,are sfarcuri excitabile,pe coapse si incep un cunn,pasa miroase frumos,corect epilata,se umezeste si geme natural,nu pare sa se prefaca chiar ii place si se excita.

Dupa caeva minute in care nu am putut sa ma dezlipesc de pasarik ei,m-a impins pe spate si a inceput cu un oral cu scuipat,supt de owo, diverse ritmuri,o scuipa si o sugea si tot o sugea si o scuipa....pacat ca nu face CIM.

Trecem la normal in pozitia misionar,ma imbratisa,ne sarutam ca doi iubiti ce nu ne mai vazusem o perioada lung de timp,se umezeste natural,se implica si asta mi-a placut!dupa prima finaliare facem pe rand dus,fumez o tigare( ea este nefumatoare ),un singur minus este faptul ca nu este o fata foarte vorbareata,putin timida,dar cand incepi "actiunea" pare ca-i trece acea timiditate .

La al doilea numar am inceput cu un mic preludiu(datorita faptului ca eu fumasem o tigare,iar ea nu prea suporta mirosul) un oral okish si normal in3-4 pozitii,terminand in caciulita.

 

Concluzii: S-a apucat de cateva zile de aceasta meserie,mai are o colega careia nu i-am simtit prezenta si se arata interesata de a te face sa pleci multumit.

Restul,mai testati si voi pe parcurs si vom vedea cum evolueaza,daca va avea aceasta atitudine pozitiva eu unul o vad departe! Raport calitate pret: Nota10.Cadoul facut a fost de200lei ora(2finalizari)

SALtare !!

 

[ATTACH1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8][attach=9]

 

edit by gotti: Bine ai venit la noi pe forum! Ti-am editat putin postul, sper sa nu fie cu suparare.

post-4166-150392345994_thumb.jpg

post-4166-150392345998_thumb.jpg

post-4166-150392346004_thumb.jpg

post-4166-150392346009_thumb.jpg

post-4166-150392346034_thumb.jpg

post-4166-150392346035_thumb.jpg

post-4166-150392346036_thumb.jpg

post-4166-150392346038_thumb.jpg

post-4166-150392346041_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Stiu ca e vechi topicul.

Dar cumva fata asta e aceeasi cu Antonia care activeaza acum in aceasta locatie?

Tel actual 0762038619 / 0762.038.619

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...