Jump to content

ALINA 33 ani bruneta, inalta, supla, sani mari naturali

TomaDaniel

Recommended Posts

TomaDaniel

De putin timp au aparut pe AT niste anunturi de forma urmatoare:

[table][tr][td]ALINA 33 ani bruneta, inalta, supla, sani mari naturali, astept sa treci pe la mine sa te rasfat cu un oral nep. cu fin., normal pasional, mici fantezii, anal adanc, masaj, intr-un loc discret, curat, ac, 0765869290 ( 0765.869.290 ) Bucuresti[/td][td][table][tr][td]

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

Scorul e cand 200, cand 300 de RON.

Am un mare lapsus despre cum o chema, dar pozele imi aduc aminte de o madama mare cat malul, care presta acum vreo 2 ani pentru 150 de RON pe undeva pe la Budapesta. Recenziile la vremea respectiva aveau in comun exprimari de genul "prestatie de rahat", "sictir maxim", "bani aruncati" etc. Sper sa nu fac vreo nedreptate.

E cineva pe aici pe care il ajuta memoria mai bine?

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][ATTACH6][attach7]

gerontosaurusRex

@Daniel, ai mare dreptate, demoazela a mai fost recenzata pe forumul defunct, nu faci nicio nedreptate.

Observasem si eu reaparitia calutului in AT, am incercat sa o caut in forum dar nu am reusit sa o gasesc.

am fost anul trecut.activa la rond,pe Decebal.o prestatie jalnica.nici nu are rost sa ma obosesc sa dau detalii.are mari probleme cu dantura,toti dintii sint cariati,ceva groaznic.si dupa toate acestea mai are si aere de mare femeie...

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

Anunt si poze noi in AT. Se pare ca acum ofera si totul neprotejat, pentru bani in plus...

MATRIMONIALE ea cauta partener

100 L

ALINA, 34 ani, te astept intr-un ap. spatios si elegant, pe B-dul Unirii, oral cu fin., normal, foto reale (sunt cu fata), sex la tel. 5 €. Bruneta, sani mari. Optional totul neprotejat 250 L/ fin, 400 L/h, 17 Feb 12:57

0765869290 ( 0765.869.290 ) Bucuresti

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

• 3 weeks later...
gogupelabuci

Salutare , eu am prins o pe la inceputuri cand era la baba novac round ra noua in bransa . Carne de tun pe cat este de mare pe atat este de proasta"la pat" tot ce mi aduc aminte despre ea este ca are o portiune undeva in crestetul capului unde nu are par pentru ca am impins o de cap la oral si asa am descoperit chestia respectiva dupa care am eviatat o !!!

• 2 months later...