Jump to content

Laura, blonda nocturna - 0737248653 0737248652 0752917770 0745797939 0743483403


Americanul
 Share

Recommended Posts

Postasem la vecini in Mai despre aceasta tipa. Am rechemat-o de curand si din pacate nu mai sunt entuziasmat deloc.

 

A ramas in continuare o femeie de afaceri in primul rand. Adica face ce a fost stabilit la suma stabilita. Nimic mai mult si nimic in minus.

Este activa noaptea, la telefon cere preturi exorbitante despre care insa si ea stie ca-s nerealiste. Asa ca lasa usor la 100 o finalizare si 150 o ora. Din pacate cere bani de taxi, deci ajungi la 120 pt. o singura finalizare. Cred insa ca s-ar putea scapa de taxa de taxi, mai ales ca oricum nu face ambele drumuri cu taxi.

 

Ce m-a deceptionat de data asta era in primul rand cum arata. Daca la prima intalnire a venit aranjata acuma a delasat foarte tare. Din pacate nu numai la imbracaminte dar si la corp. Se pare ca nu se prea ingrijeste. (Nu in sensul ca as fi simtit mirosuri. In sensul ca s-a umflat ca aluatul, tatele s-au lasat, celulita s-a inmultit.) Este in continuare mica,  blonda vopsit, are tatuaje si la fata nu ma pot decide daca-i frumoasa sau nu. Din profil ma excita teribil, vazuta direct din fata arata ca un cimpanzeu.

Serviciul ca intotdeauna, supt cu prezervativ (fara nici nu vrea sa auda.... de la altii am auzit ca nu-i chiar asa), dupa aia futut in ce pozitii vrei, daca o lingi simuleaza ca-i place, poate chiar asa o fi pt. ca acolo nu te grabeste. Data trecuta nu m-a grabit nici per ansamblu, de data asta dupa vreo 25-30 de minute m-a presat usor. Per total a stat 40 de minute si atunci si acum.

 

Eu cel putin n-o voi mai chema. De la un profi astept in primul rand constanta, nu numai in acest domeniu. Reusitele aleatorii caracterizeaza amatorii. Cine traieste dintr-o meserie nu-si poate permite sa aibe fluctuatii, degeaba odata sau de doua ori e bun, rau va fi la un client doar o singura data pt. ca nu va mai fi chemat si pt. al doilea serviciu mediocru sau submediocru.

Link to comment
Share on other sites

Prea lenes sa derulez filmul. Ideea principala e ca tipa a delasat.

 

Salutari,

Americanul, ieri in misiune de cercetare prin cartiere unde in mod normal nu punea piciorul niciodata

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...