Jump to content

Cristine din Zorilor - 0754661962


Analyst
 Share

Recommended Posts

Anuntul apare in piata, fara poza. "Tanara 19 ani seducatoare care stie sati indeplineasca visele tale care pana acuma nu le-ai descoperit vino si nu vei regreta Igiena si directie maxima Va astept info si programare 0754661962 ( 0754.661.962 ) id cristinecristine52" Are mai multe ID-uri, ca de ex. "cristhine1993"

 

Citind ceva revieweuri despre ea in alte locuri, am vorbit cu ea pe mess, unde am primit si 2 poze (le-am sters intre timp). Am sunat-o si am stabilit intalnirea la ea in Zorilor.

 

Pretul stabilit: 150 ron / 1 ora / O (nepro) + N / 2 finalizari

 

Tipa este dintr-un sat din jud. Mures, tinerica, cam 19-20 ani, unguroaica, dar contrar celor citite, m-a surprins vorbind chiar bine romana. La inaltime e micuta, dar cu corpul frumos, sani chiar foarte mari la marimea ei, putin lasate.

 

Mi-a parut a fi o fata foarte finuta, care trebuie respectata cu orice pret. Nu prea stie sa faca nimic iesit din comun, in schimb asculta clientul, si incearca sa si faca ce i se cere, se lasa invatata.

 

Mi-a facut un oral nepro, in care doar o data trebuia sa ii iau mana de pe obiect, duap care a continuat doar cu gura, dupa care am trecut la misionar (protejat) cum am si terminat in prezervativ. M-am clatit repede in baie (care era curata, la fel si prosopul), dupa care am revenit la un masaj si o conversatie placuta, linistita, dupa care am trecut iarasi la actiune. A facut si un revse cowgirl posiion la cerere, in schimb la sfarsit mi-a dezvaluit ca era cam incomfortabila pozitia, fiindca ii cam doare piciorul (mi-a parut rau ca nu a spus mai devreme). Inca o nota: la sfarcuri era cam sensibila, probabil de la mult lins si frecat ... M-a lasat sa o penetrez finut si cu degetul. FK nu am incercat. GFE-ul nu e foarte mare, in schimb pentru mine a fost o ora foarte placuta.

M-as duce inapoi? Nu cred, dat fiind ca costa 150, eu alocand doar 100 de lei pt. astfel de servicii.

Link to comment
Share on other sites

M-a lasat sa o penetrez finut si cu degetul.

 

Scuza-ma ca nu ma pot abtine, mai ales si cand vad nick-ul Analyst enuntul de mai sus mi se pare superdragut.  :o Adica tipa o ia in cur la greu fara prezervativ. Serios, nu-i asa ca-i dragut "sa o penetrez finut cu degetul".

 

dat fiind ca costa 150, eu alocand doar 100 de lei pt. astfel de servicii.

 

Revin asupra acestui aspect in maxim 2 zile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...