Jump to content

(V) Blonda - Biserica Italiana 0765838854


cineva
 Share

Recommended Posts

BLONDA rabdatoare, te invit intr-un cadru intim pentru a-ti oferi o ora de rasfat: masaj, sex total (anal, oral si normal), 1.70 m, sani obraznici, fund

bombat, nu sunt de ezitat, vino acum, locatie lux, 10 iun, 23:54 0765838854 ( 0765.838.854 ) 

 

 

Locatia este pe langa Biserica Italiana,apartamentul ok, curat, lumini difuze, lumanari, miros placut, baia curata, gel de dus, prosoape curate, lumanari si in baie. Vasul wc spart, dar urmeaza a fi schimbat.

 

 

Blonda m-a asteptat imbracata ca in poze (help foto), vorbareata si glumeata. Corp ok, sani un pic cam lasati, la fata nu e frumoasa dar nici respingatoare-acceptabila.

 

 

Prestatia Oral neprotejat, finalizare corporala, normal iar pentru anal doar in functie de marime. Pret 100 h cu doua finalizari sau masaj si o finalizare. Am platit la inceput pentru doua finalizari dar fara anal, ca nu ma incadram in barem. Fata e atenta, cauta sa iti faca pe plac, sa te simti bine, nu exceleaza dar se straduieste. Oral mediu fara artificii dar acceptabil. Pasarica era curata. Ii place 69 si accepta degete in interior. Normalul destul de ok se implica, geme usor si nu comenteaza la schimbarea pozitiei. Dupa parerea mea merita vizitata. Are o colega, dar nu am vazut-o.

 

 

Salutari la confrati.

Link to comment
Share on other sites

Pe fata o cheama Andreea. E super ok. Gfe ridicat. La corp e ok. E stilul de fata draguta si voioasa.  La fata e putin uratica, nu odiosa banala mai mult. Iti ofera 2 finalizari ori 1 finalizare +masaj. eu am ales a doua varianta iar masajul a fost mai mult de amuzament. Din pacate in dormitor nu exista AC si e de recomandat sa mergeti mai pe seara. Am facut cunostinta si cu colega ei de camera, care e de nationalitate minoritara si nu parea prea atractiva, destul de plinuta.

 

Per ansamblu a fost oky, e sociabila si prietenoasa iar pentru o zi de duminica cand greu gasesti ceva a mers perfect.

Link to comment
Share on other sites

Guest soricelul

Am fost si prost am facut.

 

Locatie: OK DAR apa urma sa fie oprita. Cand am ajuns eu inca mai curgea. Dupa, mi-a zis ca se va curata cu servetele umede. Uraaaaaaaaaaa, ce nu fac fetele astea pentru noi, cei vesnic nemultumiti

 

Blonda: uratica precum o ziliera adusa de pe camp/traseista adunata intr-un apartament. Sanii mici si flescaiti, total respingatori.

 

Prestatia: aici apar problemele. Oralul este ok, dar scurt ca o noapte de iulie. Dupa un minutel s-a saturat si mi-a tras in cel mai amator mod posibil guma pe organ. Ce-a fost dupa se cheama bani aruncati pe geam. Strange din cur si se lamenteaza ca nu intra. Normal ca nu intra, cu astfel de strategii de trei lei. Pardon, 70, ca sa fiu mai exact. Deci analul iese din discutie - inclin sa cred ca face parte din strategia de marketing a inotatorului.

Ne intoarcem la normal, unde incep comentariile: nu mai termini odata? Mult te mai tine! Comentariile au fost intrerupte cu cate un zambet blajin, cand se ridica brusc din pula si fugea, ba sa inchida apa, ba sa opreasca aerul.

In rest, zambete si bunavoie, dar banii tot aiurea s-au dus.

 

Pestele: sta in bucatarie. Desi geamul este mat, am vazut jarul de la tigara, cum se plimba prin aer si ii crestea luminozitatea atunci cand domnul tragea cu nesat din iarba dracului. Pentru cei care pot fute cu pestele in camera vecina, e acceptabil.

 

PS: astept cu interes replica plina de epitete inaltatoare a managerului, oricare ar fi acesta

Eu nu mai calc si nu sfatuiesc pe nimeni sa o faca.

 

Soarece

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...