Jump to content
tommy_boy

(V) 80-250 ROXI 0724433827

Recommended Posts

tommy_boy

ROXANA, tanara, draguta foarte pasionala in pat, ofer companie intima la domiciliul meu d-lor manierati si generosi contact oral cu fin., normal in dif pozitii, cunnilingus, poz. 69, dominare soft.

tel : 0724433827 ( 0724.433.827 )  0720471842 ( 0720.471.842 )

numere vechi : 0733307023 (0733.307.023) ; 0725716390 (0725.716.390)

email : nebunica.roxi@yahoo.com

sunat si vorbit cu ea :

face oral si normal

100 L/fin ; 150 /h(2fin)

locatie : bulevardu D. Cantemir (intre budapesta si tineretului)

simpatica la telefon

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

Nick Name

Mai nou salasuieste prin Titan - Delfinului - Trapezului.

Din pacate vorbea cu "prune in gura" (banuiesc eu ca nu era cu pula in gura) dar nu prea am inteles multe de la ea. Drept urmare nu am mers mai departe!

ROXI22

Buna,nu cred k trebuia sa fii nepoliticos poate in timpul ala luam masa sau eream pe strada si deaia nu mai inteles exact.De obicei nu se intelege k ma indrept spre locatie sau ies la cumparaturi iar pe strada fiind foarte galagie cu siguranta nu ai avea cum sa ma intelegi.I mi cer scuze pt intamplarea neplacuta dar cred k puteai sa fii putin mai politicos.

gotti

Bine ai venit pe forumul nostru, Roxi22!

Imi pare bine ca te-ai inregistrat la noi pe forum. Astfel vei citi recenziile despre tine, sper ca iti vei asuma criticile si, daca va fi nevoie, iti vei imbunatati tehnica.

Pt inceput, poti sa faci o scurta prezentare despre tine, despre serviciile pe care le oferi, tarife, + cate colege de apartament ai in prezent. Sunt destui membri pe-aici care nu agreaza galagia, aglomeratia si disconfortul oferit in momentele intime.

Mai mult interes/calitate o sa-ti aduca mai multi clienti.

Multumesc anticipat si sper intr-o interactionare cat mai benefica.

O zi buna in continuare.

ROXI22

Draguta fara inhibitii ofer companie intima la domicilul meu contact oral cu fin corp,normal in dif.pozitii,cunnilingus,poz69,dominare soft,diverse fantezii frumoase tarifele mele fiind 100fin. sau 150h.

Sunt singura in locatie discretia fiind maxima.

Atasez poze noi din noua locatie de la intersectia cu diham

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7]

ROXI22

Buna din nou,am uitat sa relatez putin despre mine dar nu fiti nedumeriti stati putin si priviti "O BLONDA DE 23 DE ANISORII CU INALTIMEA DE 1,68 CU SANII NR2 SI 55 KG"VA PUPIC

tommy_boy

am vazut ca are si anunt pt. cuplu :

ROXI si Alex, draguti si discreti, te asteptam intr-o locatie selecta pt a-ti oferi contact oral, normal in dif pozitii, cunnilingus, poz. 69, dominare soft si uro, diverse fantezii frumoase  tel : 0741338729 ( 0741.338.729 )

email : nebunicii22@yahoo.com

kristi2222

daca,cumva,mai are thread deschis, imi fac de pe acum mea culpa,dar functia search nu mi a intors nimic..

deci, anunt luat din AT, NR TEL 0724433827 ( 0724.433.827 )(poze reale,help,pls)

se prezinta cu numele de scena,sau poate real,de Roxi

ASPECT FIZIC  cam 1,70, satena, chip nici sa ti sucesti gatul,dar nici nasol, sani micuti dar frumosi,fund bombat,piesa de rezistenta,posterior stil brazilian

ATITUDINE,PRESTATIE  amabila, nu da semne de graba, mai are una sau doua colege,dar locatia e discreta

GFE asa si asa, no fk,(fara exceptii) doar ceva pupici pe gat.....acceppta cunnilingus, in timpul caruia se cam uita pe pereti,geme fals si fortat,

ORAL ok, nici sa rupa norii,dar nici nu am avut de ce sa ma plang(neprotejat,fara atentie prea multa in jur)

NORMAL n am facut, nu a fost vina ei,eram obosit, am preferat finalizare prin oral si ceva masaj/handjob

TARIF  80 LEI/FINALIZARE, 130/0RA

250/ORA cu anal inclus

a,era sa uit, igiena foarte buna,atat a ei,cat si in ce priveste locatia

nu e de RTH, dar nici de lepadat

Crunch2

Salut,

Am fost si eu recent la aceasta dama de companie, mai precis in cursul saptamanii trecute. In pozele din 2012 pare a fi o idee mai slaba, dar se mentine, arata bine in continuare. Nu e extraordinar de frumoasa, dar e draguta, sanii naturali usor lasati si placut la lins, supt si molfait, iar funduletul e de milioane, nu am observat niciun strat de grasime. Pasa la fel, curata, igiena fiind exemplara.

Ca locatie, pe Decebal, central, curat, cu dus si prosop curat, conditii ireprosabile si discretie maxima. Are portar jos in scara dar nu l-am intalnit decat la iesire.

Atitudinea fetei e f ok, pacat ca nu accepta si french kiss, ca in rest a acceptat cam orice.

La capitolul prestatie, e destul de cooperanta, a facut oral neprotejat cu finalizare orala, din diferite pozitii inclusiv 69, oralul din pacate pt mine fara deep ca nu poate si s-au cam simtit dintisorii (mai putin in pozitia 69 in care mi-am si dat drumul), in rest frumos executat cu gemete si atentie zonelor adiacente. Accepta cunni si se excita destul de natural.

S-a implicat si la normal la nr. 2, la fel cu gemete destul de autentice zic eu.

All in all, e o dameza agreabila care isi merita cadoul de 120L/ora cu 2 fin, face si total la 250 lei ora. Analul cu ea inca nu l-am incercat.

Sa futeti bine!

ROXI22

Buna, dragilor!

Vreau sa va multumesc tuturor celor care m-au vizitat, tuturor celor care au postat recenzii si pareri bune si critici de cele mai multe ori constructive.

Va reamintesc ca serviciile mele sunt: oral neprotejat cu finalizare orala sau  corporala, normal in orice pozitie obligatoriu protejat, cunnilingus,pozitia 69..., 100 lei / finalizare, 130 lei / ora.

Programul meu de zi cu zi este: 10-21, L-V/10-15 Sambata,Duminica nu lucrez

Poze noi, va pup

Roxi

[attach1]  [attach2]  [attach3]  [attach4]

pompierul

Poate ne lamuresti si in legatura cu tariful de 250 lei ora care este prezentat de Crunch2 si este absent in postarea ta?

De asemenea, pe mine personal ma intereseaza daca mai este de actualitate oferta cu Roxi si Alex, si daca da, care sunt tarifele?

Iti multumesc anticipat pentru raspunsuri, felicitari pentru ultimele poze si pentru faptul ca esti patriotica in alegerea vacantei!

Multumesc de asemenea lui Crunch2 si lui Cristi2222 pentru viitoarele explicatii privind analul  acela la 250 ora!

ROXI22

Voi explica cu cea mai mare placere:250 ora sex total in functie de masura partenerului(deoarece fac anal, rar).

Momentan nu mai lucrez cu Alex,numarul respectiv de telefon nu mai este valabil,dar in cel mai scurt timp voi anunta noul numar de telefon si tariful.

gerontosaurusRex

Si inca doua poze din AT

[attach=1]  [attach=2]

Guest Anjin_san

?!

Hmmm.... cu ultimele poze postate de Roxi, in AT apare altceva :

Alina si Cristina, sex total, anal neprotejat (

!!!!! ) 100 ron ora.

ROXI22

Buna din nou,

Sunt multe fete care mi-au furat pozele si tin sa va mentionez ca,singurul meu numar de telefon este 0724433827 ( 0724.433.827 ).

Incepand din acest moment vreau sa va anunt ca am revenit la tariful meu de 100 lei finalizare maxim 20 de minute si 150 lei ora cu 2 finalizari.Anal nu mai practic deloc.

Va pup si va multumesc pentru intelegere cu cateva poze

[attach1] [attach2] [attach3] [attach4] [attach5] [attach6]

ROXI22

Buna dragilor,

Pentru a multumi pe toata lumea o scurta perioada de timp voi avea urmatoarele servicii si  tarife:

1.Oral cu finalizare orala sau corporala,normal in diferite pozitii,cunnilingus,pozitia 69,diverse fantezii 100 fin/150 ora

2.Oral cu finalizare corporala,normal in dif pozitii,cunnilingus,pozitia  69.Tarif 100 lei ora sau 70 lei finalizare (tarife temporare)

Va multumesc pentru intelegere

ROXI22

Buna dragilor,

Va anunt ca de azi mi-am schimbat programul,serviciile si tariful astfel:                                                                                                                                                   

Oral lent si umed cu finalizare orala sau corporala,normal in diferite pozitii,cunnilingus,pozitia 69,face sitting,foot fetish / foot worship, masaj ......

Tarif:100 lei  finalizarea /150 lei ora 60 de min

200 lei o ora jumate(90 min)

Program:10-22 L-V

10-20  S

Va pup si va astept cu drag ,

Roxi

Jani

Aceasta individa nu merita nici macar pretul de 100 ron pe ora la atitudinea pe care o are fata de client.

GFE 0, mereu bosumflata, chiar agresiva, ai impresia ca ai suparat o cu ceva si ti a facut un favor ca te a primit.

La corp si fata arata bine, insa implicarea lasa mult de dorit atat in pat cat si in interactiunea in afara patului.

Guest falcao.valy

Salut . Am futut-o eu ieri ( era pe o lista a mea mai extinsa ). Depinde foarte mult cum te comporti cu ea . Daca esti civilizat cu ea si te porti frumos si ii vorbesti asijderea , fata este foarte ok, placuta , glumeata , foarte deschisa . Chiar ea mi-a marturisit asta. Daca nu stii sa te porti cu ea si ii vorbesti urat , iti va rsapunde la fel.

Nu mi s-a parut o mare frumusete la fata , insa corpul e foarte misto. Carne tare pe ea , cur bombat , beton, craci lungi, sani naturali nr 2. Locatia curata , vis-a-vis de Ruby Tuesday , pe Decebal. Baia curata , ok , prosop curat, geluri de dus fara probleme. Am facut dus ( ea facuse inainte de sosirea mea ) si am inceput actiunea prin a-i linge si saruta sanii frumosi , cu sfarcuri care se intareau pe masura ce ii luam la lins si supt , interval de timp in care ea ma saruta si lingea pe gat si umeri si imi cauta pula cu mana sa vada daca s-a intarit ( ceea se si intamplase ). II propun sa ne facem comozi si sa ne asezam pe pat si o intreb daca ii place 69 , ea zice ca da si ne apucam de treaba. Incepe si suge constiincios din capul pulii , ( deci oralul este neprotejat ) linge , accelereaza , moment in care simt un pic de dintisori si ii zic sa incerce mai lent , pentru ca mie asa imi place , si fata se conformeaza , marindu-mi evident placerea . Eu o lingeam la pizda de zor , pasarica frumos epilata si foarte curata , fara mirosuri de nici un fel . Mentionez ca nu permite digitizare. O dau la o parte de pe mine , eu ramanand in pozitia pe spate , rugand-o sa continua sa suga ( nu reuseste DT , ia doar jumatate de pula in gura , insa ce face face bine ! ) , ma excit puternic vazand si placandu-mi  cum mi-o suge lent ( chiar daca nu pe toata ) si finalizez exploziv in aceasta pozitie umplandu-i gura cu sperma , in valuri venea , insa nu a comentat si a cules toata substanta. A mers la baie , a decartat , s-a asezat langa mine si am mai vorbit de diverse.

Note - Fata -7

Oral -9 pt partea soft, lenta ; 8- pt partea hard ( se simt dintisorii)

Gfe -8 - eu m-am simtit ok cu ea , nota scazuta pt ca nu ofera FK

Normal - nu stiu , data viitoare.

Halat - 100 RON , cu 2 finalizari incluse. Eu nu am executat decat o singura finalizare orala . Eram obosit si nu cred ca as fi reusit si a doua oara. Am intebat tariful pt o finalizare , dar mi-a zis ca este acelasi scor.

O zi buna !

hemlock

Fost si eu. Descrierea fetei, a serviciilor si preturilor practicate sunt deja exhaustive, prin urmare voi adauga doar impresia mea.

Fund de mare angajament, eram hotarat sa abuzez de el.

Dar am fost rapus miseleste la oral de nici 10 minute. Nu eram foarte excitat, in schimb nu ma asteptam la asa tehnica si senzatii. E adevarat ca poate aveam niste asteptari scazute: stiam ca nu ofera DP si ma gandeam ca oralul este doar de incalzire. Ei bine, nu: cu limba, cu buzele, pe pula si pe langa si am explodat ca acum 20 de ani, in ciuda tuturor eforturilor mele (in fine, nu pot sa zic ca nu am vrut si ca nu mi-a placut, intelegeti voi ideea).

Deci: voi reveni pt. a avea o perspectiva mai cuprinzatoare...

Guest machucambo

Ii urez domnisoarei multa sanatate.

Am sunat cu numar ascuns si m-a "pus la punct" cu foarte multa emfaza si tupeu.

@Roxi

Asteapta tu apeluri de pe nr vizibil.

Pe bune?!

Care dracu e diferenta daca te sun de pe o cartela pe care o inchid in 5 sec?

Adio.

hemlock

machuca mbo!

Hai ma, ca asta e un lucru vechi: nu zic ca e normal, moral, potrivit sau nu, dar eu am invatat inca acum multi ani ca distinsele nu raspund la numar ascuns. Ia-ti o cartela prepay si, cum zic francezii: get over it!

Guest machucambo

@ akula, am cartela, iti dai seama

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> Dar nu aveam la mine telefonul de nebunii si am sunat de pe telefonul "oficial".

Pe mine m-a deranjat foarte tare atitudinea de la bun inceput. A se citi "abordarea" domnisoarei.

Succesuri, ii doresc.