Jump to content

(V) 80-250 ROXI 0724433827

Recommended Posts

tommy_boy

ROXANA, tanara, draguta foarte pasionala in pat, ofer companie intima la domiciliul meu d-lor manierati si generosi contact oral cu fin., normal in dif pozitii, cunnilingus, poz. 69, dominare soft.

tel : 0724433827 ( 0724.433.827 )  0720471842 ( 0720.471.842 )

numere vechi : 0733307023 (0733.307.023) ; 0725716390 (0725.716.390)

email : nebunica.roxi@yahoo.com

sunat si vorbit cu ea :

face oral si normal

100 L/fin ; 150 /h(2fin)

locatie : bulevardu D. Cantemir (intre budapesta si tineretului)

simpatica la telefon

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

• 1 month later...
  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ROXI22

13

• hemlock

3

• tommy_boy

2

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Se pare ca fatuca a revenit dupa acest anunt, a fost activa pina pe la sfirsitul lui 2017, cu numarul 0724433827 in Bucuresti si 0737783918 pentru Constanta. Daca mai stie careva ceva, please share, ca sharing is caring ! Hello guest! Please register or sign in to view the hidden content. Hello guest! Please register or sign in to view the hidden content. Hello guest! Please register or sign in to view the hidden content. Hello guest! Please register or sign in

Posted Images

Nick Name

Mai nou salasuieste prin Titan - Delfinului - Trapezului.

Din pacate vorbea cu "prune in gura" (banuiesc eu ca nu era cu pula in gura) dar nu prea am inteles multe de la ea. Drept urmare nu am mers mai departe!

• 4 weeks later...

Buna,nu cred k trebuia sa fii nepoliticos poate in timpul ala luam masa sau eream pe strada si deaia nu mai inteles exact.De obicei nu se intelege k ma indrept spre locatie sau ies la cumparaturi iar pe strada fiind foarte galagie cu siguranta nu ai avea cum sa ma intelegi.I mi cer scuze pt intamplarea neplacuta dar cred k puteai sa fii putin mai politicos.

Bine ai venit pe forumul nostru, Roxi22!

Imi pare bine ca te-ai inregistrat la noi pe forum. Astfel vei citi recenziile despre tine, sper ca iti vei asuma criticile si, daca va fi nevoie, iti vei imbunatati tehnica.

Pt inceput, poti sa faci o scurta prezentare despre tine, despre serviciile pe care le oferi, tarife, + cate colege de apartament ai in prezent. Sunt destui membri pe-aici care nu agreaza galagia, aglomeratia si disconfortul oferit in momentele intime.

Mai mult interes/calitate o sa-ti aduca mai multi clienti.

Multumesc anticipat si sper intr-o interactionare cat mai benefica.

O zi buna in continuare.

Draguta fara inhibitii ofer companie intima la domicilul meu contact oral cu fin corp,normal in dif.pozitii,cunnilingus,poz69,dominare soft,diverse fantezii frumoase tarifele mele fiind 100fin. sau 150h.

Sunt singura in locatie discretia fiind maxima.

Atasez poze noi din noua locatie de la intersectia cu diham

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7]

Buna din nou,am uitat sa relatez putin despre mine dar nu fiti nedumeriti stati putin si priviti "O BLONDA DE 23 DE ANISORII CU INALTIMEA DE 1,68 CU SANII NR2 SI 55 KG"VA PUPIC

• 2 months later...

am vazut ca are si anunt pt. cuplu :

ROXI si Alex, draguti si discreti, te asteptam intr-o locatie selecta pt a-ti oferi contact oral, normal in dif pozitii, cunnilingus, poz. 69, dominare soft si uro, diverse fantezii frumoase  tel : 0741338729 ( 0741.338.729 )

email : nebunicii22@yahoo.com

• 5 months later...
kristi2222

daca,cumva,mai are thread deschis, imi fac de pe acum mea culpa,dar functia search nu mi a intors nimic..

deci, anunt luat din AT, NR TEL 0724433827 ( 0724.433.827 )(poze reale,help,pls)

se prezinta cu numele de scena,sau poate real,de Roxi

ASPECT FIZIC  cam 1,70, satena, chip nici sa ti sucesti gatul,dar nici nasol, sani micuti dar frumosi,fund bombat,piesa de rezistenta,posterior stil brazilian

ATITUDINE,PRESTATIE  amabila, nu da semne de graba, mai are una sau doua colege,dar locatia e discreta

GFE asa si asa, no fk,(fara exceptii) doar ceva pupici pe gat.....acceppta cunnilingus, in timpul caruia se cam uita pe pereti,geme fals si fortat,

ORAL ok, nici sa rupa norii,dar nici nu am avut de ce sa ma plang(neprotejat,fara atentie prea multa in jur)

NORMAL n am facut, nu a fost vina ei,eram obosit, am preferat finalizare prin oral si ceva masaj/handjob

TARIF  80 LEI/FINALIZARE, 130/0RA

250/ORA cu anal inclus

a,era sa uit, igiena foarte buna,atat a ei,cat si in ce priveste locatia

nu e de RTH, dar nici de lepadat

• 2 months later...

Salut,

Am fost si eu recent la aceasta dama de companie, mai precis in cursul saptamanii trecute. In pozele din 2012 pare a fi o idee mai slaba, dar se mentine, arata bine in continuare. Nu e extraordinar de frumoasa, dar e draguta, sanii naturali usor lasati si placut la lins, supt si molfait, iar funduletul e de milioane, nu am observat niciun strat de grasime. Pasa la fel, curata, igiena fiind exemplara.

Ca locatie, pe Decebal, central, curat, cu dus si prosop curat, conditii ireprosabile si discretie maxima. Are portar jos in scara dar nu l-am intalnit decat la iesire.

Atitudinea fetei e f ok, pacat ca nu accepta si french kiss, ca in rest a acceptat cam orice.

La capitolul prestatie, e destul de cooperanta, a facut oral neprotejat cu finalizare orala, din diferite pozitii inclusiv 69, oralul din pacate pt mine fara deep ca nu poate si s-au cam simtit dintisorii (mai putin in pozitia 69 in care mi-am si dat drumul), in rest frumos executat cu gemete si atentie zonelor adiacente. Accepta cunni si se excita destul de natural.

S-a implicat si la normal la nr. 2, la fel cu gemete destul de autentice zic eu.

All in all, e o dameza agreabila care isi merita cadoul de 120L/ora cu 2 fin, face si total la 250 lei ora. Analul cu ea inca nu l-am incercat.

Sa futeti bine!

• 4 weeks later...

Buna, dragilor!

Vreau sa va multumesc tuturor celor care m-au vizitat, tuturor celor care au postat recenzii si pareri bune si critici de cele mai multe ori constructive.

Va reamintesc ca serviciile mele sunt: oral neprotejat cu finalizare orala sau  corporala, normal in orice pozitie obligatoriu protejat, cunnilingus,pozitia 69..., 100 lei / finalizare, 130 lei / ora.

Programul meu de zi cu zi este: 10-21, L-V/10-15 Sambata,Duminica nu lucrez

Poze noi, va pup

Roxi

[attach1]  [attach2]  [attach3]  [attach4]

Poate ne lamuresti si in legatura cu tariful de 250 lei ora care este prezentat de Crunch2 si este absent in postarea ta?

De asemenea, pe mine personal ma intereseaza daca mai este de actualitate oferta cu Roxi si Alex, si daca da, care sunt tarifele?

Iti multumesc anticipat pentru raspunsuri, felicitari pentru ultimele poze si pentru faptul ca esti patriotica in alegerea vacantei!

Multumesc de asemenea lui Crunch2 si lui Cristi2222 pentru viitoarele explicatii privind analul  acela la 250 ora!

Voi explica cu cea mai mare placere:250 ora sex total in functie de masura partenerului(deoarece fac anal, rar).

Momentan nu mai lucrez cu Alex,numarul respectiv de telefon nu mai este valabil,dar in cel mai scurt timp voi anunta noul numar de telefon si tariful.

• Futuloiu changed the title to (V) 80-250 ROXI 0724433827