Jump to content

Cine sunt?


Americanul
 Share

Recommended Posts

 

[Attach1][Attach2][Attach3][Attach4][Attach5]

 

Domnilor, as avea din nou nevoie de ajutor cu munca de detectiv. :) Multumesc anticipat.

 

Ma contacteaza o tipa ca-i cica studenta, 23 de ani si termina anul acesta si-i trebuie bani de banchet. Din vorba in vorba reiese ca mai are o prietena care si ea are nevoie de bani. (Deja era spuspect, care studenta vrea sa stie si altcineva ca ea se fute pe bani?) Imi trimite pozele atasate mai jos. Explicatia este ca cica au lucrat la videochat un timp.

Singura problema era ca au cerut un pret absolut exagerat. Deoarece nu au lasat din el am zis pina la urma sa vina. Intr-adevar au si aparut (noaptea la 4 cu masina, nici asta prea tipic pt. studente) si chiar aduc a fetele din poze. Le-am vazut, le-am trimis acasa. Bineinteles nu erau prea incantate. (Sorry, dar au cerut 600 RON pt. ambele, lasat de la 400 per cap.)

 

Dupa cateva zile ma contacteaza iarasi tipa din primele 3 poze. Pret nou 200.

 

Eu is convins ca am vazut pozele deja undeva in ceva anunturi. Si situatia mi se prezinta ceva de genul tipe de pe la saloane care cred ca scot pret triplu cu povestea studentei neprihanite cu probleme financiare.

Din pacate nu-mi mai aduc aminte unde am vazut pozele.

 

Rugamintea mea este: Daca vreunul dintre voi le recunoaste pe tipe sau daca stie macar unde se gasesc anunturile sa scrie aici. Daca le-a si vizitat cineva ar fi si mai bine o relatare.

 

Sau stie cineva pe care site apar pozele denumite dupa modelul c31838_picture1.jpg? Acel c in fata pare tipic.

 

Mersi.

post-439-150392344076_thumb.jpg

post-439-15039234408_thumb.jpg

post-439-150392344083_thumb.jpg

post-439-150392344084_thumb.jpg

post-439-150392344085_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am dat o cautare cu amicul tyiny eye pe toate pozele. Nu a gasit nicio potrivire pe net deci s-ar putea sa fie originale si sa nu fie postate si pe altundeva.

Link to comment
Share on other sites

Americanule,vb cu adreea oriental pe mess si spune-i ca vrei sa o vezi penoua colega, cica a facut video chat si am impresia ca este exat tipa din a 3 poza.A mai spus ca vine doar cind are comenzi si eu am vazut poza si cred ca ea este.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Am vb cu andreea pe mess si mi-a spus ca are o colega mi-a aratat ceva poze cu ea si cred ca tipa din poza 3 era,mi-a spus ca *a lucrat la video chat si acum lucreaza cu mine* astazi am intrat de pe un alt id si i-am cerut ceva poze cu colega ei si mi-a  *esti un fraier crezi ca o sa o chem pe aia* cam asa stau lucrurile .Dar cred ca este tipa care era in poza arata de andreea.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Mersi domnilor. Pista cu Andreea Oriental e de ajutor deja. Ar fi insa mare pacat daca tipa ar ajunge pe mainile acelei tepare. Este superaranjata tipa, nu prea frumoasa, insa supersexy. Un pic gen pitipoanca insa cu aluri. Gen masina personala (nu chiar tipic unei studente sarace), imbracaminte totusi destul de aleasa, etc. Un pic imi si pare rau ca n-am futut-o, dar nu ma lasa inima sa ma risc la 200.

 

Tineye a fost si primul meu pas.

 

lokoman: Nu, ci binecunoscutul adevar ca de fapt curvel nu vand in primul rand pizda ci fantezii. Printre altele este si asta o fantezie a multor barbati. Studenta care o face doar cu el sau eventual numai ocazional din lipsa de bani. In mod paradoxal pe mine nici nu ma atrage aceasta fantezie, in primul rand ma intereseaza pretul.

 

birmii: Ce crezi ca se ascunde in spatele celei de-a doua reactii a Andreei? Presupuneri, suspiciuni, orice e binevenit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bai Americane, daca un tovaras de-al tau de intreaba ceva ori il bagi in pizda ma'sii de nesimtit ca a indrasnit sa deschida pliscul ori ii raspunzi dreaq, ca nu esti de la PSD sa ignori lumea - ca numa' aia fac asa cand sunt la guvernare...

 

 

Edit: Si tu poti folosi PM pentru asa ceva, pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Colegu, vezi ca ai incurcat partidele sau poate tu nu locuiesti in Romania,se numeste PDL cu tipa aceea blonda buna de pula din capitala noatra draga.

 

Edit: Off topic?!? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...