Jump to content

loredana blonda 0763306725


birmii38
 Share

Recommended Posts

adicted_love21:  250 ...sex normal cu prezervativ finalizare pe mine...daca doresti sex anal...fara prezervativ...sex oral neprotejat...intra in pret costa mai mult...1/h...mg la domiciliu sau la hotel/pensiune

eu: se poate face totul neprotejat?

adicted_love21: da

eu: se poate si normal neprotejat?

adicted_love21: da

eu: cum te numesti?

adicted_love21: loredana

 

Gasit anuntul in piata eu nu am cum sa ajung zilele astea asa ca dau informatia.Poate gasesc si o recenzie.Bafta

 

Link to comment
Share on other sites

Te-ai uitat la avatarul ei? Nu ne aduce aminte de cineva? Tipa aia care cere 100 EUR si se numeste de lux, VIP etc.

 

Teoria mea este ca aici cineva i-a luat poza si ne fraiereste cu povesti marinaresti. Sau o fi chiar tipa care daca acuma promite totul fara sigur e teapa.

 

 

 

[attach1]

post-439-150392344075_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Baieti pozele is ale colegei din constanta care cerea 400ron/h etc etc

Loredana cica e alta, dar a ramas nr de la alina sau cum o fi chemat-o pe prima.

Info deduse din forum concurent, unde cineva a bifat-o pe Lore la el acasa (250 ron / intalnire)

 

Link to comment
Share on other sites

O contactez pe adicted_love21, imi comunica pretul de 250 RON pt. normal protejat cu ejaculare pe ea, timp de o ora. Tot ce-i in afara de asta se plateste extra. Ii cer poze, nu mai spune nimic.

 

O recontactez de pe alt ID de-al meu pe ID-ul ei adicted_to_love19 (acelasi avatar, acelasi nr. de telefon la status). Discutia identica, de data asta imi trimite insa poza. Prima poza, binecunoscuta deja, aici impobita cu efecte tampicele. Ii spun ca asta nu e ea. Zice ca-i colega. Spun ca eu nu fut colega ci pe ea. Imi trimite poza 2.

Ce sa zic, poate fi cam oricine in poza. Oricine este la locatie poate spune ca ea era in poza.

 

 

[attach1][attach2]

post-439-15039234427_thumb.jpg

post-439-150392344274_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salutare

 

am sunat alaltaieri duduia, telefonul era inchis. ieri imi da beep pe la ora 4. sun inapoi si imi zice 250 ron 2 finalizari, oral nepr si normal protejat. nu are locatie, deci la locatia clientului sau hotel. i-am dat adresa si a zis ca vine la mine intro ora. a vet in 2.

fata nu este cea din poze.

cea din poze este alina care avea locatie undeva prin gheorgheni. cred ca se foloseste doar de poza ei.

fata este blonda, destul de inalta, si bine cladita, gen fosta sportiva. piecing in limba si cu destul de multe tatuaje pe maini si piciare. sanii sunt potriviti spre mari, arata foarte bine, curul bombat.

un minus ar fi un dinte lipsa si restul destul de neingrijiti.

prestatia este undeva peste medie. zice ca o face din placere dar se vede in timpul actului ca se preface.

accepta FK.

nu face anal.

Oral nota 8

normal tot 8

GFE 6,5 

per total eu zic ca merita incercata

 

 

Link to comment
Share on other sites

mare futalau: enumeri totul negativ iar la sfarsit concluzionezi ca merita incercata. Incercata sa faca fiecare aceeasi experienta nesatisfacatoare? Nu cred ca-i scopul forumului.

Esti curvar batran, ce naiba ar trebui sa stii chestiile astea.

 

Daca o intrebi direct fata recunoaste ca nu sunt pozele ei si o trimite pe cea pe care am pus-o mai sus la postingul meu. Macar aceea corespunde realitatii?

 

Ai platit 250? Pt. mine ultima ei oferta era 200 inclusiv anal sau 150 fara. N-am chemat-o pt. ca nu vroia cu 100. Timpul lucreaza in favoarea mea. (Candva o fi futut-o tot Clujul si se mai raresc clientii.) Nu cred ca mai trebuie sa astept mult.

 

Mai zilele astea am dat-o la C. in cur cu 100, si aia cerea pe vremuri 250 minim.

 

Domnilor, vara e timpul futacilor. Barbatii truditori pleaca cu familiile in vacanta, trebuie sa stranga punga. Curvele stau in gol si is latesc curu pe un scaun toata ziua. Sunt fericite sa mai prinda ceva la orice pret.

Sunt in piata-az tipe care fac totul deja la 30 RON. Poate ca nu sunt supermodele, dar nici chiar naspa nu sunt totate, cel putin nu atit de naspa ca alea cu 250 sau chiar cu 100-150 sa fie de 8 ori mai bune.

Link to comment
Share on other sites

...

Domnilor, vara e timpul futacilor.

...

 

Pai, dupa cum incep eu a intelege, vad ca vara e si anotimpul cimiliturilor (ghicitorilor). Vezi, de exemplu, aici:

...

Mai zilele astea am dat-o la C. in cur cu 100, si aia cerea pe vremuri 250 minim.

...

 

Intrebarea ghicitorii de mai sus: cine e acea persoana C.? Raspunsurile se pot trimite de oricine, oriunde, oricand!

 

Sau, ar mai fi o alta varianta, sau o cronica ce sta pocneasca intre copertile inchise ale unui dosar secret. Vezi aici:

 

...

Sunt in piata-az tipe care fac totul deja la 30 RON.

...

 

Intrebarea este: cine sunt acele personaje? Unde le putem gasi? Raspunsurile se trimit, precum la intrebarea anterioara, in acelasi interval de timp, aceleiasi persoane, pe aceeasi adresa. Daca in oferta, persoanele vizate in intrebare, au si preparatul sarmalelor (ca doar fac totul, nu?), va rugam sa nu-i contactati si pe cei de la Master Cheff.

 

Cu stima,

Link to comment
Share on other sites

  Verificat personal joi . Stabilit intalnirea in jurul orei 18-19 pt miezul noptii in apropiere de hotelul unde eram cazat. M-a sunat de pe drum si a ajuns inaintea mea la locul de intalnire ( parcarea unui mare market din Cj). Bineinteles ca a fost usor de identificat (fiind singura fiinta prezenta acolo la acea ora tarzie din noapte). Nu stiu ce standarde au antevorbitorii, dar mie mi s-a parut o aparitie senzationala...

  Cu niste tocuri care o faceau mai inalta decat mine ( si am peste 1,80 ) , cu niste blugi mulati care dezvaluiau un posterior senzational + un top negru 'mulat pe bust, bombat care mi-a facut urgent o umflatura in partea de jos. Drumul pana la hotel ,care a durat vreo 5-10 minute pe jos m-a facut sa regret ca nu sunt clujean si ca nu era nimeni pe strada la acea ora sa ma vada cu o aatfel de faptura la brat. Efectiv arata senzational ( 99 % din barbati ar intoarce capul dupa ea, rezstul de 1 % se zvoneste ca sunt homo ).

  Ajuns la hotel i-am propus sa faca un dus( nu am avut rabdarea sa trec la tigara si bauturi). M-a intrebat daca vreau sa o insotesc , am refuzat-o ,deoarece tocmai facusem si am asteptat-o in camera intr-o tinuta sumara.

  A revenit repede invelita in prosop ,pe care i l-am detasat eu urgent , fiind in tpozitia verticala amandoi. Ne-am sarutat si a coborat cu mana si apoi cu guritza catre organul care era erect uinca din momentul intalnirii din parcare.A urmat un oral de cca 10-15 minute ,ea in genunchi si eu in picioare, timp in care imi studia reactiile cu ochii ei verzi-albastrii (foarte frumosi) atintiti asupra mea . Prestatia a fost pigmentata cu deep, scuipat, folosit eminamente gura ,oprita de mine la timp in momentul in care ma pregateamsa ejaculez. A urmat un oral din partea mea care a incalzit-o ( epilata, miros frumos ,curata), Se vede ca ii place sa si primeasca, nu numai sa ofere. Am trecut la normal. Montat prez cu gura , inceput cu mine peste ea, apoi pe la spate si terminat lady on top cu minunatii ei sani miscandu-se deasupra mea. Pauza de tigara si bautura de 15-20 minute, apoi ( la sugestia ei ) a inceput un oral cu mine la orizontala tinandu-i parul pt a admira privelistea cu finalizare in gurita. Nu stiu daca a inghitit sau nu, oricum a "curatat locul de munca" cu atentie , mergand la baie numai dupa 2-3 minute ( sincer nu am verificat-o ). Note: Locatie ( a mea ), Fizic : 9,50, Oral: 9,50, Noral: 9,50, Atitudine si GFE 10 ( parca o agatasem in club) . Platit 250 RON pe care ii merita cu prisosinta. Am sa o mai caut cu siguranta.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...