Jump to content

Ruxi /Giulia Dristor 0751437923 / 0799165527 /0791350956


Root

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest Sandokan

Salutare futaciosi,

Am fost zilele trecute la Denisa. Pozele par ale ei. Numai ca acum era blonda. Micuta, tzatze micute, dar frumoase dupa standardele mele. Pasarica mica, buze mari in afara.

Abordarea prin wap, raspuns imediat.

Locatia undeva linga benzinaria Rompetrol de la Dristor, dar in spatele blocurilor. Am ales o fin 150. De fapt, nu am ales. Este singurul serviciu prestat. 

Locatia o garsoniera mica, nota 5. In locatie se mai afla o domnisoara, care a zis ca e prietena ei inofensiva care nu practica meseria. Noroc ca venisem direct de acasa de la dus, caci cred ca nu mi-ar fi placut sa fac acolo.

Domnisoara : 7. corp misto (in viziunea mea), fatza nu.

Atitudine 4. Cum am intrat mi-a zis ca avem 20 minute ca asa e la ea o fin. Ok, am ramas, pentru ca am vazut ca arata bine pe tocuri si e misto sa futi si una care nu e chiar frumoasa. Nu toate sunt fotomodel. Bine, e aranjata la fatza, nu va ganditi ca e o urata ! Da nu e fotomodel.

Servicii : 5. No FK, no ON, no anal. "Nu fac serviciile astea pentru ca ma pastrez pentru prietenul meu! " a fost raspunsul ei. " Daca nu iti convine poti pleca!". Deranjanta faza, pentru ca stateam pe fotoliu, deja.

Am inceput cu un OP, prezervativul tinut cu gura dar pus cu mana. Daca intelegetzi ce vreau sa zic. OP ul parea sa fie misto, dar mie mi-ar fi placut fara prezervativ. A urmat un NP unde a stat lemn. Cand i-am zis sa dea si ea contre, m-a intrebat  "adica cum ? Sa strang din pasarica? " Oricum, pasarica este mica si strimta. La fel ca si posesoarea ei. Are potential, daca renunta la atitudinea asta. Dar zice ca face meseria asta de 5 ani deja.

Cam asta a fost tot. La sfarsit prezervativul  folosit l-a aruncat intr-o cutie tinuta sub masa din camera. Deranjant.

Eu unul nu mai revin. Servicii slabe si fast fuck. Nu are legatura cu meseria asta. Chiar se plangea ca merge prost treaba.

La sfarsit mi-a zis ca sunt prea pretentios si sa nu mai vin.

Bafta la toata lumea !!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandokan

Am fost seara. Nu-mi dau seama. Inauntru era semiintuneric. Era aprinsa doar o lumina mica. Pare ceva asemanator. Imi amintesc parchetul, dar nu pot baga mana in foc. Patul era asezat cam asa. Intrare prin spatele blocului. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Futuloiu changed the title to Ruxi /Giulia Dristor 0751437923 / 0799165527 /0791350956
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...