Jump to content

Bruneta bld Timișoara 0725268627


Root

Recommended Posts

Din Timisoara, fara colega, disponibila pana pe la 10-11 seara, CIM exclus. A fost simpatica pentru ca a precizat ca este "o bruneta cu ochii verzi". 

E pe semi-lista intrucat nazuiam si la un CIM insa se lauda cu un masaj de mare amploare. Vedem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inca de actualitate numarul de telefon. Discutia foarte civilizata ma indeamna sa ii fac o vizita. Ramane sa ne sincronizam la o data ce o vom stabili de comun acord.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@BABYOMSITTER, zi si tu cu vorbe, stiu ca nu sintem toti Sadoveanu, dar macar o dare de seama cit de cit sint convins ca poti scrie, cum ai luat legatura, programare respectata/fast fuck, impresii despre locatie, locuri de parcare, trairi erotice cu fata ? Ca am putea scrie, mai simplu, moaaama, ce muie i-am dat, recomand...

Ti-a cerut 200 o finalizare orala si tu ai fost si cu 150 ai futut-o bine si ti-a supt-o bine ? Fi capitanul nostru, bossman !

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Am reusit! Fata a fost o frumusete la viata ei. Din pacate au napadit-o problemele :( , ca pe multe altele. O intalnire ok (acum 15-20 de ani era de luat acasa clar, se pare ca asta a facut altul si nu bine pentru ea). Locatie amarata, baie nasoala, poze reale. 250/h, am stat doar o finalizare intrucat e praf cu programarile si alt confrate tropaia deja; care ai fost ma?!?. 

Pentru mine e de repetat insa e greu de ajuns; mai mult ca sigur o taie prin alte zari rapid. Catelusa e simpatica foc! Daca n-o incuie in bucatarie sau balcon vrea si ea sa participe :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Bruneta bld Timișoara 0725268627

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...