Jump to content

Roxana/Ana Prel. Ghencea 0730987580 /0772097004


Root
 Share

Recommended Posts

  • Futuloiu changed the title to Roxana/Ana Prelungirea Ghencea 0730987580
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Buna ,numele meu este Roxana am 24 de ani si daca vreti sa ne distrăm împreună ma găsiți la nr de telefon 0730987580.

Atât timp cât ai bun simt si respect ne vom intelege de minune. Nu raspund la numere private .

200 lei ora oral nep si normal protejat nu ma deplasez si nu fac anal . 

Pentru mai multe fantezii  în privat

IMG-20221026-WA0002.thumb.jpg.9d9bfe770dc06446e905af493671726f.jpg

IMG-20221026-WA0001.thumb.jpg.79ec99c45c8d077031ba74d8755e93cb.jpg

IMG-20221026-WA0003.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Roxana/Ana Prel. Ghencea 0730987580 /0772097004

Fata pare destul de impulabila din punctul meu de vedere. As tavali-o un pic. Dar cand ma gandesc la specimenul care o pastoreste/fute din pozele de mai sus, imi piere tot cheful. Ma mai gandesc daca sa fac un efort sau nu si sa bag o fisa . Revin in cazul afirmativ cu o recenzie 

Link to comment
Share on other sites

Am vb cu ea pe whatsapp.Nu face la cuplu.Gasisem un anunț mai vechi pe același nr de tel ,cum că ar face și la cuplu. Pacat..As fi vrut să o fut și "bucata" sa ne privească în acțiune.Nu știu cu cine am vb  pe whatsapp , cu ea sau cu el , dar la sfatul meu și-a făcut cont aici , chiar și pentru o postare.

Screenshot_20221031-224052.thumb.png.04bfcb64b0fe56ef52642ab8c735acf1.png

 

Roxana , nu s-a întâmplat nimic fata mea.Pe noi ne interesează să te futi mișto și să postezi poze așa ca cele de mai sus,să-ți vedem pizda.Tipul acela poate sa fie prietenul tau sau orice,nu contează.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Root said:

La numarul precizat mai sus, goagal intoarce rezultate cu urmatoarea poza, care nu prea e ce trebuie. Cred ca cineva i-a furat pozele fetei si si-a pus anunt cu numarul  0772097004

Buna-ma-numesc-Andr.JPG

Link to comment
Share on other sites

Este colega ei si intra si amândouă, nu mai stiu prețul pt ca am șters mesajul, eram interesat si eu de ea dar unde sunt mai mulți în casă creste riscul de a nu fi ce trebuie așa că am zis pas, plus ca discuția de pe whatsapp nu m-a convins deloc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Alin661986, daca e colega de ce foloseste pozele ei ? E clar alta prestatoare, cu alt numar, care foloseste pozele Anei. Ca sunt colege, ca nu sint, eu ma uit la poze, vreau sa fut o roscata si acolo ma trezesc cu o bruneta creata, care imi spune senin ca nu sint pozele ei, sint ale colegei... Si timpul meu pierdut ? Ca daca faci stinga'mprejur incep cu texte "si deranjul meu ?" Da' deranjul nostru ca venim de cine stie unde, da timpul pierdut, astea cine le compensenseaza ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mă certi pe mine !? 😂

În urma recenziei am verificat nr de tel si am cerut detalii, mi-a spus că are colega si ca se poate cu amândouă, mai multe nu stiu ce sa zic. Îți înțeleg frustrarea pt ca toți ne lovim de aceeași problemă, eu doar am informat că este colega ei, din conversația avută cu ea

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Alin661986Nu te cert coane, stai chill, ventilam si eu, legat de situatie, si-a facut cont aici, in urma postarilor probabil ca i-a crescut numarul de doritori/sunatori si ce si-o fi zis, hai sa mai bagam o fata o felie, ca merge treaba.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...