Jump to content

Eveline N. Caramfil 0723063039


Root
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Am fost eu la Dna , acum ceva vreme ai am irosit niste bani . 
Mai are un topic deschis pe alt site de specialitate :) dar cu alt numar de telefon . 

Dna este undeva la 50+ dar se tine bine pentru varsta ei, in schimb are niste probleme cu iginea intima ( un miros ciudat ) si serviciile lasa de dorit pentru preturile cerute ! 

Locatia este pe o straduta cu intrare din Caramfil 
Masajul de relaxare a fost o mangaiere cu mult ulei iar cel erotic mai bine o frecam singur ! 
masaj cu oral 300 iar pt sex 500 ora , la preturile astea de lux se gaseste ceva  mult mai bun . Se vede ca Dna este pe facut bani si prostit clienti cu preturile astea 

la plecare am auzim si pe cineva  din camera alaturata , cu siguranta mai era cineva in apartament probabil protectorul! 
in concluzie am aruncat cu niste bani pe o MILF ! 

Eu unul nu mai revin ! 
Spor la futut ! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ai acest cont de un an. Acum incepi cu o recenzie nefavorabilă. Te înțeleg că nu a fost ce trebuia. Spune și recenziile favorabile.

@rheking userul tau se traduce in peste? Sau un rechin are mai multe doamne decât un peste.

Fa-te credibil.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@Root . Nu ti-a spus varsta pentru ca scrie clar in anunt "Vârsta? Am cati ani vreau eu sa am" :) 

Si asta cu pozele e misto "nu cereți poze sau apeluri video ptr confirmare ptr ca nu trimit, pozele îmi aparțin".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, papuasul said:

@Root . Nu ti-a spus varsta pentru ca scrie clar in anunt "Vârsta? Am cati ani vreau eu sa am" :) 

Si asta cu pozele e misto "nu cereți poze sau apeluri video ptr confirmare ptr ca nu trimit, pozele îmi aparțin".

N a vrut sa mi spună.

Eu cred ca e milfeta.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...