Jump to content

Craiova - masaj...?!


man@work
 Share

Recommended Posts

aflat in trecere prin craiova si oprit pt o gustare....nu m-am abtinut si amservit si o bere  :P

pt k mai aveam mult pana in bucuresti , am zis sa fac ceva sa iasa alcoolul!

si am gasit in gazeta de sud:

 

Studenta frumoasa, ofer masaj erotic. Tel 0720394482 ( 0720.394.482 ).

Telefon: 0726070813 ( 0726.070.813 )

 

Categorie:

Erotice

 

Oraș: Craiova

 

Județ: Dolj

 

Postat de:

amonrad

Dată adăugare: 17/05/2012

 

a, ales acest anunt pt ca era ceva deosebit de craiova unde ...."combiant=70 lei.....etc...."

 

locatia: destul de greu de dibuit - aleea constantin bracusi, un bloc inghesuit , ap la parter, 2 camere semidecomandate....f prost intretinut (apartamentul)....plin de papusi si ursuleti si f f f fmult roz/roscat

baia oribila, prosop mic si destul de ...dubios

totul se desfasoara in sufragerieunde pe langa o canapea si un fotoliu e ceva ce seamana a masa de masaj

fata e destul de simpatica , satena, sani f frumosi tari mari, fund bombat...un corp frumos, ochi verzi

atat.

masajule de tot rasul: f slab si maimult mangaiat

dar cand trece la masatul "obiectului"...treaba se schimba, in bine: stie s-o ia in mana, stie cum sa o frece, e chiar placut

.......asta a durat 4-5 minute...in rest (adica 55 de minute)....nimic

sincer mi-a parut rau de 130 lei dati....dar trebuia ceva sa iasa damful de bere din mine

 

fata a lucrat zice ea la rosso salon (fata cu chiloti rosii)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Craiova, orașul schimbării? sau noul adăpost de relaxare al fetelor obosite din alte zone? De ce spun asta? Majoritatea fetelor cu recomandare buna își termina programul la ora 21:00?

După un scurt studiu al altor forumuri am decis sa testez o tânara mulatra si un milf blond cu o reclama buna mai ales la oral.

Prima testata Yvette 0753515666, o tanara mulatra care in anunțuri pe forumurile vecine spune ca are doar 19 ani?!? +3 si câțiva colăcei in plus.

Am găsit locația destul de ușor, pe câteva străduțe liniștite in spate la Lidl Calea Bucureștilor.

Programat telefonic, cu toate ca prefera mess-ul (nu am cerut id-ul). Ajuns la locație, revenit telefonic la tânara domnița pentru ultime indicații de acces in bloc, totul rapid si ușor de ajuns.

Urc si surpriza... Sincer anunțul ma tot trimitea cu gândul la o mulatra autohtonă dar găsesc o adevarata brazilianca vesela îmbrăcată sumar cu lenjerie din dantela prin care zărești corpul superb, parca de ciocolata, piele fina, fund mare si rotund si cu mijlocel îngust dar care o pus ceva colăcei. O adevarata brazilianca! WOW!!! Deja tremuram la gândul cu ce va urma, după o primire călduroasă si o scurta conversație, servit cu un suc, decidem sa trecem la activitate si sa trecem din living in camera de lucru unde patul imens bine poziționat aștepta tăvăleala. Începe cu un oral protejat bine executat si adânc cu atingerea zonelor adiacente, bun! dar eu tot cu gândul la frumosul fund si decidem sa schimbam in poziția favorita "căprița" si așa cum am așteptat! fantastic! niste mișcări de trup si dans din buci de înnebuneam trăgând de ele. Gemete scurte si plăcute, se pare ca poziția ii place si fetei. Totul a durat maxim 15-20 min, intense si fantastice.

De revenit!

Locație 10

Oral 9

Normal 10 (chiar îmi pare rau ca nu am încercat si alte poziții)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...