Jump to content

Alesia 0721856929 bld. Timișoara incall/outcall


Torq
 Share

Recommended Posts

32 de ani, 150/300, onp (doar daca igiena e impecabila), incearca si CIM daca ne calificam la onp, pe b-dul Timisoara intre AFI si Plazza, disponibila pana la 20.00, singura. Conversatie super ok, am pus-o pe lista

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, papuasul said:

32 de ani, 150/300, onp (doar daca igiena e impecabila), incearca si CIM daca ne calificam la onp, pe b-dul Timisoara intre AFI si Plazza, disponibila pana la 20.00, singura. Conversatie super ok, am pus-o pe lista

Pozele nu sunt din Playboy ?

Eu n am posibilitatea sa le verific.

Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Alesia 0721856929 bld. Timișoara incall/outcall

Ma opintesc zilele astea sa ii fac o vizita si raportez. Pozele sunt clar false insa m-a convins discutia telefonica. O sa vad cat de pinguin am fost cand ajung la fata locului :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, papuasul said:

Ma opintesc zilele astea sa ii fac o vizita si raportez. Pozele sunt clar false insa m-a convins discutia telefonica. O sa vad cat de pinguin am fost cand ajung la fata locului :) 

Pentru linistea ta

image.png.4228d8021203129f412e8a733063d162.png

https://yandex.com/images/search?rpt=imageview&url=https%3A%2F%2Favatars.mds.yandex.net%2Fget-images-cbir%2F399977%2Fo2Ik5o8riEfIhw2_gafgwA7558%2Forig&cbir_id=399977%2Fo2Ik5o8riEfIhw2_gafgwA7558

dolly-pasha-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Doar pt ca nu foloseste poze reale nu inseamna ca e tepara. 

Se vede din avion ca pozele nu sunt ale ei, nu pare ca incearca sa ne pacaleasca cu ele. O fi avand vreun motiv pt care nu vrea sa puna poze reale

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Alesia 32, e trecuta la tepare (

) si imi insusesc punctul de vedere al lui @root vizavi de criterii. Concluzie, ca sa nu va pierd vremea - de belea!!! 300 de lei, fara nimic extra, doua finalizari, prima CIM a doua in preze, din categoria i-ati pooola cu tine (oricum nici asta nu te ajuta daca o intarati). Top 3 futing pe anul asta, de altfel foarte amarat, locatie la parter, rezonabila, nu in S5 cum zice in publi, in S6 intr-o zona cu multe blocuri noi (aberant de multe blocuri), foarte, foarte, foarte greu de prins. O am pe lista pentru o urmatoare vizita insa mai mult ca sigur dispare pana imi iau elan. Zice 32 insa e mai aproape de 40 dar se prezinta super-bine.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 04.08.2022 at 11:30, Vladroom said:

Doar pt ca nu foloseste poze reale nu inseamna ca e tepara. 

Se vede din avion ca pozele nu sunt ale ei, nu pare ca incearca sa ne pacaleasca cu ele. O fi avand vreun motiv pt care nu vrea sa puna poze reale

Poate fi scoasa oricand de la Tepare in urma unei recenzii favorabile, dar nici n-ai cum sa stii dinainte ce hram poarta avand poze false si stim cu toti cate tepe s-au luat de la cele care folosesc poze fake

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai prestati si voi si incondeiati! Am transpirat sange ca sa stabilesc o intalnire cu ea!

Si aici sunt poze false si ea e top! 

@ari vad ca inca nu s-a dedulcit pentru ca nici macar o mica muitza nu mi-a servit. O recomand again, e din categoria "te muncesti sa o prinzi" dar merita

 

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am înțeles exact aluzia😍, dar presupun ca te referi la contributia mea😇. Recunosc ca nu prea am timp sa "intervin" foarte des deoarece nu sunt "sportiv", mai mult sunt curios si imi place sa mai îmi condimentez libidoul si cu ceva in plus pe lângă ceea ce am. De aici reiese si selecția mea destul de strictă si posibil ca câțiva sa nu ma înțeleagă. Pe vremea cand postam des in sectiunea Publi, forumul avea posibilitatea sa ii dau url si el prelua anunțul plus poze, acum e mai greu si mănâncă mai mult timp sa postezi si cu poze, plus memorie la telefon. Nu pot sa postez linkuri cu alte forumuri, dar cred ca in privat nu se supără nimeni. Si la sfârșit mai ramane flerul fiecaruia in funcție de ce isi dorește, mie mi-a inspirat incredere domnișoara de aceea am postat doar știrea nu și altceva care sa influențeze in vreun fel pe ceilalți.

Ciocane tari sa avem🤓

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Merci, dar nu am ajuns😥, trebuie sa recunosc ca prefer ceva mai teens 🤓. As putea sa iti recomand in schimb "Paulavip1999😍😘⛔❤️ 0769247488" la care ma tin de cateva săptămâni sa scriu o recenzie si la noi. Cam pe acolo ma situez cu preferințele.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hotarata fiinta sa si-o traga major! "Sunt din Constanța și am venit cu gânduri mari :)) la Bucuresti,pentru a satisface cel puțin,30 la suta din populație a Bucureștiului" Daca nu zice doar de masculi pare din bancul ala cu cocosul care "rupea" tot ce prindea, viu sa fie :)

Astept recenzia (gasca mea de carcotasi si pricinosi zice ca nu e chiar cea mai cea si raportul calitate pret e subunitar). 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...