Jump to content

Adina Pop


Americanul
 Share

Recommended Posts

Unii dintre voi stiu ca eu mai dau anunturi in care caut studente sau tinere.

Ma contacteaza aztazi una, ID adinapop79.

Cica ar fi vanzatoare in centru si lucreaza o zi cu o zi. Ne putem intalni seara sau in timpul zilei pt. sex normal si oral, ambele protejate, oralul eventual nepro dupa ce ne cunoastem.

 

Bineinteles dau search si ce-mi da?

 

Masaj erotic senzual

O domnisoara finuta 25 ani te asteapta la un masaj. Pret 200 ron. Program 10-18!

Oras: Cluj-Napoca

Email: adinapop79@yahoo.com

Telefon: 0749696467 ( 0749.696.467 )

 

Fac in continuare pe naivul si imi propune 100 EUR pt. o intalnire.

 

Nu mai zic nimic si dupa un timp ma intreaba daca e prea mult. Imi propune 300 la care-mi dau arama pe fata. Bineinteles imi vine cu bullshituri. (Ca lucreaza cu o colega dar se lasa si vrea clienti, blablabla...)

 

Tipa are si o pagina pe facebook, deoarece e facuta special in acest scop nu cred sa fie o problema sa pun linkul: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000391338095

 

Concluziile le trage fiecare.

Dupa parea mea e clar ca se cauta fraieri. Atit in anunt cat si prin raspunderea la anunturi.

 

Mai pun pozele, poate recunoaste cineva salonul. Una din poze s-ar putea sa fie reala:

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

post-439-150392342372_thumb.jpg

post-439-150392342373_thumb.jpg

post-439-15039234238_thumb.jpg

post-439-150392342389_thumb.jpg

post-439-150392342398_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Avind mare noroc in seara asta, inainte sa vb cu robotul din Floresti am sunat la aceesta domnisoara (ceva mai devreme cu citeva ore) si imi spune ca sunt 2 colege si au locatia in piata 1 Mai. Am spus ca revin sa ma prgramez si cind am sunat pe la ora 21 si aici tot robot am gasit.

 

Seara robotilor la mine. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Americanule, tipa de care vorbesti tu lucreaza la salon Aexia (nume de scena Nikol ), poze cu ea poti vedea pe site. Eu cred ca tipa e la intelegere cu managerii acelui salon si lucreaza la doua capete. Daca suni si te programezi pe numarul ei costa 150lei nr sau 200 ora o-n. Daca suni pe nr. de salon preturile incep de la 80-150 lei, nu mai retin ce fel de masaj (parca cu jucarioare), probabil ca odata ajuns in camera suplimentezi si toata lumea este fericita. Nikol lucreaza pina la ora 17. Bafta !

 

P.S. Sper ca am elucidat cit de cit misterul  :)

Link to comment
Share on other sites

Aha... deci o naspeta (ca toate in acest salon) care si-a luat de undeva poze de pe net cu care nu aduce nici pe departe. Sau vad gresit?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am vazut tipa dar am vb la tel.de pe doua nr.si asta am constatat ca este aceeasi locatie doar cu servicii si moduri de informare diferite.Cind o sa am drum in zona o sa merg si la fata locului si voi informa.Bata

 

P.S. Sunt foarte sigur ca sunt colegi care ne pot informa dar probabil ca este mai comod sa iei informatia fara sa risti nimic, si sa faci si o mica ecomomie la pusculita *penisala*

 

Link to comment
Share on other sites

Bineinteles sacrificiul tau e binevenit, insa tare ma tem ca va fi intr-adevar un sacrificiu. Dupa cum cunosc salonul si persoanele care lucreaza acolo mai bine investeste altundeva.

Link to comment
Share on other sites

O sa merg sa le vad cel putin si daca o patesc si va fi un fiasco trimit spre decont si imi decontezi :))).Ela cum arata in realitate ca stiu ca ofera si altceva.Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...