Jump to content

Raysa - Casa Piratilor - 0754509939


georgewbush
 Share

Recommended Posts

[Attach1][Attach2][Attach3][Attach4]

 

 

Salut dragii mei confutadori! Am vazut topic cu Nicol, colega Raysei, dar nu am gasit nimic despre Raysa, so here it is:

 

Am vizitat-o recent, in manastur, intr-un bloc chiar inainte de a ajunge la restaurantul Casa Piratilor. Am fost intampinat de fata intr-un neglijee simpatic, grasuta, dar simpatica de felul ei. La dus exista apa calda, gel de dus de dame intr-un ambalaj de Nivea masculin, o fi facut refill gresit. Fara papuci, prosop curat.

Dupa ce am iesit de la dus s-a dus si ea, nu a vrut sa ma asiste si nici sa o asist eu. Am tras cu ochiul si din nefericire am constatat ca facea dus a-la-tara ), ghemuita in vana, spalandu-si doar partile intime. Asta nu mi-a placut.

In rest pare ingrijita, solarizata, sani mari, atitudine ok.

 

Prestatia a inceput cu un masaj care mi-a placut foarte mult. M-a relaxat, as fi putut petrece intreaga ora negociata la 150 de lei savurandu-l, dar totusi, la cererea mea, am ajuns la urmatorul nivel: pus prezervativul durex si un oral dragut executat, cu semi DT, adica incercari. Finalizare in cauciuc, dus, niste taclale si reluat de la inceput totul. La normal, desi era inclus in pret, nu am ajuns, si a doua finalizare intamplandu-se exact pe modelul primei. Am vrut sa las ceva nedescoperit, ceva care sa ma incite si sa ma faca sa ma intorc la ea. Fiindca imi e simpatica.

 

Pozele de mai sus sunt reale si facute in garsionera domnisoarei.

Intrevederea a durat aproximativ 1 ora door-to-door si am plecat fericit.

 

Numai bine,

post-113-150392342315_thumb.jpg

post-113-150392342318_thumb.jpg

post-113-150392342324_thumb.jpg

post-113-150392342331_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu, era singura in garsoniera, si cu spioni (vecini) in casa scarilor, de care a incercat sa ma fereasca de altfel.

Link to comment
Share on other sites

Mister President.

O mica nelamurire, daca imi permiti.

Pozele spui ca sunt reale, dar in post mentionezi ca e grasuta. Mie dupa poze nu mi se pare a fi grasuta.

Poti sa clarifici, te rog? Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Desigur. A nu se intelege gresit, nu e grasa, nici vorba.  E doar usor supraponderala. Pe poze are burta supta draguta de ea :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...