Jump to content

Mia, 0753696322, Gruia


andreas_cane
 Share

Recommended Posts

Buna tuturor ddc-istilor si bine v-am gasit! Avand in vedere ca e primul meu post, sper sa ma descurc.

 

Am sunat-o pe Mia pe la amiaza pentru a-mi face o programare la ora 21, dar mi-a raspuns ca nu ia programari decat cu 15 min inainte pentru a nu se incurca. Preturi: 150 o finalizare, 250 doua. Am revenit deci la la 20:30 si mi-a zis ca e libera intr-un sfert de ora si sa o sun cand ajung in zona. Locatia este la un bloc de garsoniere in zona stadionului cfr, arata ok, curat. Ea m-a asteptat imbracata intr-o rochita scurta, mulata. La fata e ok, chiar draguta as putea zice. Am intrat, m-a invitat sa iau loc, mi-a mai zis inca o data "meniul". Am optat ptr o finalizare la 150. Mi-a zis ca se plateste inainte si putem trece la treaba. Zis si facut. Dupa ce am platit m-a intrebat daca vreau sa fac dus. Baie e foarte mica, prosop curat. M-am intors, s-a dezbracat. Are sanii medii spre mari, foarte usor lasati, dar placuti la atingere, putina burtica, aproape insesizabila, fara urme de ceulita. A inceput cu un oral protejat, fara mana, s-a straduit, facut si deepthroat si dupa cateva minute, s-a pus in pozitia on-top. M-a intrebat daca am preferinte, cum ma simt eu mai bine, am venit deasupra ei, dupa care am terminat in doggy. Nu s-a grabit, am stat 35-40 de minute. Fata e curata, epilata, nu am simtit nici un fel de miros. Am intrebat-o daca lucreaza de mult si a zis ca a mai lucrat dar nu lucreaza in mod constant.

 

[attach1][attach2][attach3]

post-25-15039234224_thumb.jpg

post-25-150392342241_thumb.jpg

post-25-150392342241_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca se incerca cresterea pretului,sa ii oferi 250 pe ora trebuie sa ofere.Acum cred ca de noi depinde daca le determinam sa scada pretul.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca pozele corespund cu realitatea, doar ca fata nu mai e la fel de bronzata, poate sunt poze mai vechi cum a zis si colegul Americanul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...