Jump to content

0724975620 pe linga Audi Ferdinand


treidedoi
 Share

Recommended Posts

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/797028/ptr_cei_pretentiosi_dar_generosi/

 

Preluata de pe "biblia" din Constanta. Poze reale.

Sun, voce ok, usor timida. Imi spune ca anuntul este valabil, fac programare peste 15 minute.

Locatie: de la Kaufland spre showroom-ul Audi, se face la stinga pe o strada si imediat dreapta, pe stinga la un parter de bloc. Ultimele indicatii mi le-a dat un barbat, "sofer de taxi", care era intimplator inauntru.

Apartament 2 camere, baie mica si inghesuita dar curata.

 

Fata, peste medie, corp de 8.5 si draguta la fata, ochi foarte frumosi, par lung si ingrijit. Virsta 24-25 ani, sani rotunzi, bine formati, fara a fi mari.

 

Prestatie: oral neprotejat, normal protejat, mie mi-a placut in ambele ipostaze desi tehnica nu este extraordinara. Oglinzi pe un dulap de haine. Oral facut intr-o pozitie care incurajeaza explorarea, umezire naturala. Una peste alta nu mi-a parut rau de bani si cred ca ma intorc si pentru o partida de o ora.

 

Scor: 150 fin cu 250 ora dar pare ca prefera prima varianta, banii inainte.

Mi-a spus ca este cu o colega dar la sfirsit nu a vrut sa mi-o prezinte, probabil colega este "soferul de taxi".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...