Jump to content

Cristina (fosta Ilie Petre) Deplasări 0755574416


Root
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • steroidu changed the title to Cristina (fosta Ilie Petre) Deplasări 0755574416
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ca tot am dat peste postarea asta si mi-a sarit in pozele si nr de tel cu 555 la mijloc .Cred ca undeva la un moment dat - localizat inceput de 2023 mai degraba finalul lui 2022 - am interactionat cu domnita din poze -  seamana izbitor , constitutie fizica identitca , burtica prinsa in body sau in dresuri si chilotei marime mare , servicii din aceeasi gama neprotejate aveam si eu sa aflu. Sun , stabilesc in mare detaliile, ma prezint la domnita pe Sergent Ilie petre in rezidence  mai la capat undeva la nr 14 unde incep blocurile . Intru , mi-a placut de ea si i-am spus asta si am inceput imbratisari pupat , luat limba in gura , nu mi-a venit sa cred , sunt oarecum rezervat la treaba asta dar acum i-am dat blana . Luam o pauza pentru dezechipare , ii decartez 150 desi eram aproape convins sa iau o ora (bine am facut ) , ma dezechipez , se duce si ea si vine in chilotii aia mari , e usor complexata din cauza burtii dar o ajut eu rapid sa scape de chiloti , dai mozol pe sani , saruturi apoi o directionez cu capul spre mandrul soldat (nici nu s-a pus probolema de protectie )  si se apuca de oral bine facut , limbi pe oua tot tacamul de oral , deepthroat . Zic sa trecem la normal protejat . Aici - hopa - gagica zice ca nu are prezervativ ca a uitat sa isi ia . Eu aveam dar in masina parcata la mama naibii . Ea zice ca nu are nici o problema pentru ca se fute doar cu oameni insurati neprotejat . Hai nu zau ....  Ce sa fac ce sa fac ?!  Sa plec era aiurea , sa fac neprotejat no way !!!!  sa ma duc la masina ...imi pierea cheful . Asa ca ii zic sa continuam cu oralul si apoi vedem cum trecem la normal ...daca mai trecem . Si ii da oral , ii da , ii da o tin cu capul in pula si ii dau in gura si .... tac dintr-o data ii umplu gura cu lichid de ii iese si pe nas se se si ineaca . Hau ...ce sa zic , s-a intamplat minunea . Gagiga jumate a inghitit , jumate a dat pe ea , oleaca ofuscata zice ca finalizarea orala ar mai fi costat vreo 50 de lei in plus . Ii zic ca  a fost foarte excitanta si de asta ...data viitoare o sa fim mai atenti . Apoi echipat si disparut in noapte dupa ce ne-am pupat pe obraz. Cam asta este ... Apoi am aflat ca contra unui pret corect dameza face total neprotejat - normal , anal , finalizare in vagin , orala e contra cost . I-am recomandat sa nu mai faca neprotejat normalul si analul .   

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am incercat sa o contactez recent . Am sunat-o de 3 ori in 3 zile diferite , in jurul orelor 12-16,  dar nu a raspuns . Stiti cumva daca Dameza inca mai lucreaza si am avut eu ghinion sau daca s-a retras ? Va multumesc 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...