Jump to content

Daniela bucegi0757292492


birmii38
 Share

Recommended Posts

Gasit anuntul in piata one line anunturi gratuite,se prezinta Daniela ,fata  roscata, tunsa la baza gitului,cu o atituddine vesela destul de volubila, stat in bucatarie baut un pahar de suc,am stabilit detaliile si am intrat in camera de lucru.Fata este lipicioasa foarte pupacioasa te saruta pe tot corpul separe ca se excita usor.Eu am avut parte de un O nepro si un normal.Fata se implica geme frumos (cred ca-i si place) dupa ce termini si iti ia prez te sterge si incepe sa te sarute din nou peste tot,lucru cre mie mi-a placut.Eu am negiciat cu ea o finalizare la 100 de ron,ca si timp am stat putin peste o ora.Sanii sunt destul de lasati spune ca are copii,urme de celulita pe burta dar nu deranjante zic eu.Nu este dizgatioasa este chiar o prezenta placuta tinid cont ca nu se grabeste cred ca merita incercata.Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Desi seara am vizionat un SF, peste noapte si spre dimineata am avut niste tumescente peniane nocturne (erectii, pe romaneste) de cred ca puteam ferici o stiva de femei 

Dimineta, cu creierul beteag, pun mana pe calculici si pe telefon dar negasind nimic nou si interesant sau vechi si bun disponibil, sun la Daniela. Ne intelegem pentru 100 (masaj + o finalizare). Ma infiintez pe str. Bucegi 2 si intru.

Garsonul e saracacios dar curatel, masina de spalat din bucatarie e antica dar se pare ca e functionala. Am si filozofat oleaca pe tema lucrurilor trainice din trecut  Oricum, nu locuieste acolo, e numai locuinta de protocol.

Am fost servit cu un pahar de suc, pahar ce zacea pe masa si care parea a fi fost folosit anterior. Nici o tentativa de a-l clati inainte, asa ca am avut retineri de la a-mi pune gura pe el. Se fumeaza oriunde si oricat

Un filozof antic spunea ca nu exista femei urate ci doar femei neingrijite sau barbati insuficient de beti ! Asadar, nu pot spune ca e urata ci doar neatragatoare  La fata, in poze arata mult mai bine decat in realitate. Corpul e diform, picioare nashpa, sani moi si cazuti, UN sfarc erectil, celalalt NU, piele relativ fina, burta rotunda, probleme la molari si premolari dar fara a se simti miros suav de masea stricata ! 

Nu mi-a placut absolut deloc dar am ramas sperand ca o sa-mi placa gaoaza. Asa ca, dupa tigara si ceva palavre, trecem la aparat. Dupa dusuri (prosop curat), un masaj slabut pret de vreo 3 minute dupa care sunt invitat sa-i fac si eu un masaj. M-am conformat, nu apucasem inca sa-i studiez Pestera Muierii. In cateva secunde am constatat ca nu o intereseaza prea mult masajul propriu-zis cat joaca la scorbura. Acest accesoriu e exact cum NU imi place mie: o crapatura neexcitanta intr-un tesut adipos, cu labii deloc dezvoltate (cele mici, acoperite de cele mari). Se uda ok si traieste momentul (in 3-5 minute de joaca cu degetele in+out a avut un orgasm) dar secretia e prea mirositoare pentru nasul meu de caine batran. N-am avut de ce sa ma mai obosesc si m-am tolanit pe spate asteptand O-ul. Asta pot spune ca a fost OK. Fara guma, fara graba, fara maini si alternand reprizele de luat intre buze cu cele de lins. Fara vizite la alte zone, fara DT dar constincios si fara a-i simti dintii. Dupa vreo 20 de min, mi-am lasat urmasii in cavitatea bucala, cateva secunde mi-a mai giugiulit capatzana, am avut impresia ca a inghitit tot.

Ce mi-a placut:

- atitudine ok

- oral ok si fara graba

- pret ok, timp destul (desi spune ca-i pe ora, fiindca si ei ii place cred ca poti sta cat te tine organul)

Ce nu mi-a placut:

- aspectul (corpul)...mi-e greu s-o spun dar e una din putinele tipe la care nu mi-a placut nimic, nimic...

Concluzie: desi am stat aprox. 75 min. iar O-ul a fost ok, n-o s-o mai vizitez fiindca nu mi-am satisfacut cateva simturi...anume vaz, gust si miros 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am fost din nou zilele aste la Daniela, nimic nou in ceea ce priveste prestatia,100 de llei si nu se uita la ceas.Dar fata de ultima mea vizita a cam pus pe ea.NU stiu daca merita ,ea incearca sa faca sa te simti bine si sunt convins ca ii place ce face.Salut

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...