Jump to content

Tânăra Grasuta Ghencea 0732309435

Root
 Share

Recommended Posts

0732309435

24 de ani, 170 cm, 95 de kg

100 de Lei finalizarea/ 150 de lei ora
Sex oral cu finalizare și normal protejat, Diverse fantezii, Sărutări, Diverse poziții
Singură în locație
Locație curată și discretă

Nu face deplasare 

dfg.jpg

sdftgh.jpg

• Sad 2

Vizitat azi. Accepta cunnilingus și annilingus . Oral neprotejat 9. Normal pompat protejat capra 9. Limbi in păsărică care era curata și epilata 9. Făcut și annilingus. Finalizat pe sânii . 150 de lei ora .

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Anuntul nu este chiar nou. Am fost pana la drequ'n praznic pentru ca s-a jurat ca face finalizare de mare amploare. 

@root omule, ce descriere ai pus la acest topic?!? Nu e grasuta e o foarte mare foca! (macar ea e aproape sincera-n anunt si zice 95 de kg (n-am cantarit-o :) ) - adica eu tembel, ca are mai multe ca mine, ce asteptam?)

Mi-a murit instant si m-am scuzat ca m-au sunat de la job si tre s-o tai. E o excursie pana la locatie si gasirea blocului.

(Paranteza - BAIII!!!, ce de blocuri au facut astia in zona (n-am mai purces de o vreme prin cartier :) ) si inteleg ca le mai indesesc, adica le tripleaza. Drumurili (sic) tot alea, de pe vremurile bune (unii zic de trista amintire)

• Like 1
  • Confused 1

@papuasul, asa și a  intitulat anuntul. Ia și citește cu nesaț.

Dar puteai sa savurezi și pozele, ca de asta le pun.

• Thanks 1
  • Haha 1

@papuasul.. Focă😅. Apreciez că totuși ai catadicsit să spui că sunt sinceră. Fiecare cu gusturile sale.😁 

• Like 2

Pai intreab-o! Cred ca am exagerat un pic vizavi de ea, reactia ei decenta ma face sa o cred ca o fiinta ok (am eu probleme cu kg in plus) dar sigur are si ea "bazinul" ei de clienti. Hai sa avem un week-end minunat pentru ca au dat primele cirese, ma duc sa le adun ca sa le bag in tuica sa aiba timp sa dospeasca pana la Craciun :) !

@Adina11: esti de apreciat (eu clar te apeciez) pentru ca esti sincera in descriere!

• Like 2

La ce bun sa intreb? Am mai fost la unele laudate ca fac muie in gat si cand am ajuns acolo ,faceau muie cu dinti si departe de gat... Cred ca unii se duc cu pula de 11cm si aia nesculata.

@papuasulîți mulțumesc. Sunt ok.. nu prea îmi place să mă laud😔. Poate când mai scap de kilogramele astea în plus,îmi vei deveni client😁. Până atunci take care!🤗

• Like 1

Salutare! Scriu si eu prima mea postare aici! Citind topicul si fiind in zona m-am incumetat sa o vizitez manat de curiozitatea dea face sex cu o plinuta..bbw. Pe drum ma gandeam ca daca nu imi place raman pentru o finalizare orala . Am stabilt detaliile cu ea la telefon foarte sociabila. Ajuns facut cunostinta am fumat o tigare. Am facut un dus eu si ea dupa am apreciat asta. Ne-am apucat de onp placut am rugato daca se poate fara maini sa conformat am finalizat glorios pe sani ei. Dupa aceea am fumat o tigare si suc rece. Ma intrebat daca a fost ok si daca mai doresc o finalizare  . Daca venisem cu gamdul sa fac doar un oral acum parca as fi incercat sa o fut. Sa apucat sa o suga usor am trecut in 69 am oprito la un moment de teama sa nu termin am montat prezervativul si am continuat capra...schimbat in misionar si jucandu-ma cu clitorisul ei eu degetele ma rugat sa nu ma opresc. Si bine am facut am terminat aproape amandoi. Pentru prima experienta cu o plinuta..ce sa zic r ok merita macar odata in viata sa incerci dupa posibil sa iti placa eu unu mai revin. Mi-a placut ca nu a cerut banii la inceput ca marea majoritate am lasat 200 lei . A vrut sa imi dea restul dar nu am vrut eu. Pacat ca nu face si anal...sper pe viitor sa nu isi schimbe atitudinea cum facarea majoritate

• Like 1

Un punct de reper in Ghencea? Nu prea e in zona mea dar as baga o fisa daca e ce trebuie.

18 hours ago, gigi_gigi said:

Un punct de reper in Ghencea? Nu prea e in zona mea dar as baga o fisa daca e ce trebuie.

Pe lângă cimitirul ghencea militar

• Thanks 1