Jump to content

Amalia, matura 0727630169 ( 0727.630.169 ), Iancului / White jaguar


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt gasit in AT .

Initial am vrut sa merg la Ariana, colega Amaliei. Ariana are tariful de 60lei/finalizare, asa cum e specificat si in anuntul din AT. Amalia, ca sa ma ademeneasca in patul ei, mi-a spus ca pot ramine cu ea, la acelasi tarif (de unde am dedus eu ca, in mod normal, Amalia ar lucra la un tarif mai mare). Am fost de acord, mai ales ca am fost asigurat ca, daca nu-mi place de doamna in cauza, nu e nici o problema daca nu ramin.

Am urcat la etajul 5; usa s-a deschis si am fost invitat inauntru. Am intrat intr-un hol intunecat, si din spatele usii a aparut o tipa inalta (peste 1.8m pe tocuri), cu un corp ok, fara burta, picioare zvelte, sani frumos conturati in sutien. Era costumata sexy, acoperita cu ceva negru si transparent. La fata nu am putut prea bine sa-mi dau seama de trasaturi, din cauza luminii foarte slabe.

Am urmat-o in dormitor, unde era cam la fel de intuneric, transperantele fiind trase. Mi-a spus ce face (oral neprotejat cu finalizare, normal, 69, la 60lei/fin). Am masurat-o din cap pina in picioare, si i-am spus ca nu ramin, decit pentru 50 lei / finalizare . M-a refuzat politicos, asa ca am plecat. Inainte sa inchid usa in spatele meu, m-am mai uitat o data la fata ei, sa-i vad mai bine trasaturile, de data asta avind ceva lumina care venea de pe holul blocului. Vreau sa spun ca la fatza e acceptabila, are par castaniu, iar dantura e ok. Are probabil 38~45 de ani. Dupa ce-am plecat, m-am dus pina la lift, dar m-am oprit si m-am gindit ca poate n-ar fi rau sa ramin, totusi. Asa ca am facut cale intoarsa. Tipa mi-a deschis, a zimbit si m-a invitat iar in dormitor.

Mi-a adus un prosop, mi-a aratat unde pot sa-mi las hainele (surpriza : avea un umeras special, pentru haine si pantaloni, ceva ce foarte rar am gasit in alte locuri). Am vrut sa platesc, dar a spus ca pot sa-i dau banii la sfirsit. Baia lasa de dorit; e finisata ca in anii ''80, adica o faianta decolorata, si pereti nezugraviti de un secol. Avea gel de dus, atit pe marginea cazii, cat si la chiuveta.

Dupa dus am revenit in dormitor, iar ea a inceput sa se dezbrace. A doua surpriza am avut-o in momentul in care si-a dat jos sutienul: are sani frumosi , rotunzi, aproape deloc lasati (mai ales pentru virsta ei). Ne-am asezat in pat, oarecum pe pozitii opuse, ca find pregatiti pentru un "69". A inceput cu un oral executat destul de corect, cu mici incercari de deep, dar fara continuare. A coborit intre picioare, la oua, si s-a tot plimbat cu limba prin zona, alternind cu oralul. Am saruta-o pe gura, la un moment dat, si ea a acceptat si a continuat sarutul, destul de pasional. Apoi am inceput si eu sa-i explorez pasarica; totul era curat, proaspat epilat, fara nici un miros neplacut. Tot timpul ea a scos niste gemete f.usoare, care s-au accentuat in momentul in care

am inceput s-o sarut jos. Dupa aprox.10-12 minute, am trecut la normal; mi-a pus prezervativul, cu mina, si m-a intrebat in ce pozitie continuam. S-a urcat pe mine, si a inceput sa se miste lent, fara pic de graba. Apoi si-a marit ritmul, fara sa ma slabeasca din strinsoarea picioarelor ei. Mi-am dat drumul dupa vreo 7-8 minute, lipsit de vlaga.

S-a dus prima la dus, apoi am urmat-o si eu. Apoi am platit

Note :

Locatie : 7 spre 8

Oral : 8

Normal : 8

GFA : 9

 

De revenit , la banii astia. In realitate, ia 100lei pe finalizare, daca o suni pe numarul ei. Fotografiile sunt reale.

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7]

2846_dd6a74afaf265a35358068cdbd20d0ea50a59ead.jpg

2848_26596bdf30bd47c3b5b1ed45725fd65293ad3f2d.jpg

2850_f1059594569b576fff1e281874926e98d38d3835.jpg

2852_65699efb537ed356f928f157a6c97cd1570c15ed.jpg

2854_e9d39f5b8d7887e288b28e8b0310e218729f83a8.jpg

2856_8a03d5274ce6083ae08bdf7dd58a98c516f43078.jpg

2858_6a6a7a43e0f63536a7f9f38e85d8a458cfcc27f9.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna seara!

 

      Acum vreo 2-3 săptămâni am fost la Amalia pentru a doua oară. Am plătit 100 lei finalizarea. Spre deosebire de prima dată, acum am ocupat cu Amalia camera de trecere (sufrageria).  Îmi plăcuse atitudinea Amaliei şi la prima vizită, dar de data asta a fost mai bine ca prima dată, acum fiind mai pisicoasă, sărutându-se cu mine, mă strângea în braţe. Acum să prezint desfăşurarea acţiunii. Mi-a făcut la început sex oral nep, apoi am trecut la normal -misionar, apoi pe la spate. La un moment dat s-a auzit un ciocănit în uşă, Amalia s-a tras repede din sculă. Colega ei vroia să-şi conducă la uşă clientul. Amalia m-a dus pe mine pe balcon doar pula fiind îmbrăcată (cu prezervativ). Precizez că afară era o vreme minunată. Amalia a stat ascunsă după perdea. N-a vrut să facă sex pe balcon.  ;D Apoi am reluat acţiunea (aveam deja prezervativul pus) -sex normal, iar la final oral cu cim, a aşteptat până a luat toată sperma în gură şi a fugit la baie. M-am spălat şi am plecat. Nu m-a grăbit nici acum, la fel ca prima dată. Pe colega ei nu am vazut-o.

 

      Eu m-am simţit bine, cred că voi mai merge la Amalia. Îmi place cum face sexul oral: mai lent şi cu multă salivă. Nu mă grăbeşte în nici un fel.

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am sunat vineri, in ideea de a-i face o vizita Amaliei, dar cu dezamagire am aflat ca nu mai e in campia muncii, pe motiv de stare civila, cica s-ar fi maritat.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Nu s-a maritat. Probabil ca informatia ti-a dat-o "patroana" cuibului. S-au certat - se pare cu scantei - si Amalia a plecat.

Momentan nu are locatie si mai merge la clienti cunoscuti acasa, pana isi aranjeaza ceva.

Numarul din topic nu mai este al ei, raspunde pe el - cum am scris - Amina.

Imediat ce revine in activitate, disponibila la locatia ei si cu anunt pe net, o sa va anunt.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Amalia s-a rebranduit sub numele Alla, tel. 0724422785 ( 0724.422.785 ) si este acum in zona Mihai Bravu, la intersectia cu Calea Vitan (in zona fostei fabrici Miraj). Serviciile sunt aceleasi, la 100 lei/finalizarea, 150 lei/h. In anunturile postate pe AT vad ca are poze false, probabil ca sa nu o dibuie fosta "patroana" (sper ca nu citeste acest forum).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ papuasul

 

 

stii ceva si de Anca ? care activa in aceeasi locatie ? (ardeleanca slabuta )

chiar s-a lasat de meserie sau lucreaza sub alt nume cum face  Amalia ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papuasul

Nu mai stiu nimic de Anca. Amalia zicea ca este posibil sa se intoarca si sa lucreze impreuna. Eu fiind plecat in ultimele doua saptamani nu am mai vorbit cu ea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...