Jump to content

Mihaela in tranzit 0768874479 N. Balcescu


Torq
 Share

Recommended Posts

Disponibila pentru câteva zile in orașul tău.

Sper ca fiecare intalnire dintre noi sa o transformam intr-o amintire frumoasa!

Ma numesc Mika am 21 de ani, sunt o fire sociabila, amuzanta, comunicativa, prietenoasa, calma cât și foarte tandră.

Imi place ceea ce fac, imi dau interesul sa fi mulțumit ,nu imi place graba dar nici sa profitati de bunatatea mea! 

Pozele atasate sunt reale 100%! Sunt o persoana cat se poate de normala, fara fite si cu mult bun simt! 

 SERVICII:

🥰 Preludiu (mângâierI, atingeri, sarutari pe corp), 🥰Deepthroat (in funcție de mărime si grosime)

🥰Face fuck, 🥰FK - nu ofer!, 🥰Sex oral protejat!

🥰Sex oral neprotejat in funcții de igiena ta.  Nu iti voi oferii ON daca ai bube, secretii urat mirositoare, leziunii, mirosuri suspecte, roseata, albeata, par pubian imens, s.a. Consider ca sănătatea mea cat si a voastra este mai importanta decat orice clipa de placere sau orice suma de bani. 

🥰CIM ( fin. orala) - decid la fata locului daca pot sa iti ofer 

🥰COB / COF ( fin. pe corp/pe fata), 🥰Sex normal (PROTEJAT)

🥰Sex anal (PROTEJAT) - decid la fata locului daca pot sa iti ofer - nu este un serviciu obligatoriu.

🥰Cunni , 🥰Diferite pozitii/fantezii , 🥰 Sex între sâni, 🥰Anni pasiv (doar din partea ta)

🥰Show cu vibratorul , 🥰Masaj (body/erotic/relaxare)

🥰Masaj prostatic, 🥰Dus (asistat sau impreuna), 🥰Dominare soft 

🥰Footfetish, 🥰Foot job, 🥰Hand job, 🥰Role play, 🥰Uro

 Locație : BUCUREȘTI SECTOR 1 CALEA VICTORIEI 

•LOCUIESC SINGURA!

 ☎   CONTACT: 0768874479

METODA DE CONTACT: apel / sms / whats 'app 

📌TARIF FIX:  150 lei ( 30 min ) , 250 lei ( ora )

image.png.4520f7cbbee55dc419a2aafc0f4f0750.pngimage.png.2f0c0631e296321fdb5a94dfbb3e40a0.pngimage.png.7e7b01e78a33c3b50cc49da574108fd0.pngimage.png.dc7622cd432f1d65b5965ab107ae7c93.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Mihaela in tranzit 0768874479 N. Balcescu
  • 2 months later...

Corpul este fin, zvelt, slab, arata de etnie, dar pentru 150 o completare as vizita-o din nou.  Oral fără, corp frumos, 150, prosoape uscate și funcționează până târziu... De ce ai nevoie mai mult

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

On 14.07.2022 at 15:55, Trumtram said:

Corpul este fin, zvelt, slab, arata de etnie, dar pentru 150 o completare as vizita-o din nou.  Oral fără, corp frumos, 150, prosoape uscate și funcționează până târziu... De ce ai nevoie mai mult

Face ON foarte puțin.... ii este frică să nu ia ceva de la cineva .... iti tot povestește 🤷‍♂️ 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...