Jump to content

Oferte masaje sub 100 RON


Analyst
 Share

Recommended Posts

Dat fiind ca piata e deja plina cu oferte de 100 lei pt. masaj erotic nud, vreau ceva mai ieftin. Sa nu uitati ca merita insistat si negociat - mai demult aveau ceva fitze ca daca te duceai in 20 de minute, nu iti mai faceau o a 2-a finalizare, acum deja se face fara numar poate pentru pret mai mic.

 

Mie mi-ar face placere daca in timp foarte scurt as putea vedea optiunile pe care le am in alegerea unui masaj ieftin la niste domnisoare curate si aspect fizic macar acceptabil. S-ar putea face topicuri cu diferite clase. Pe mine clasa mai ieftina ma intereseaza, la preturi care sunt in jur de 50-80 -max 100 lei (dar pt. 100 trebuie ca tipa sa fie ori fotomodel ori sa includa ceva + in afara de masaj).

 

 

A. FINALIZARE ORALA / NORMALA

 

    I. Salon Manastur - 100 Ron 40 min; Carla (foarte frumoasa la fatza) si Cristina (isi da silinta sa satisfaca clientul) -> (recomand Cristina, Carla fiind dupa parerea mea prea profesionista, intelegand sub asta ca e prea mecanica. Tipa noua: Roberta - proaspata, frumoasa, se recomanda

    - O+N pro

    http://www.ddcforum.com/index.php/topic,122.msg76314.html#msg76314

 

    II. Vis-a-vis de Iulius Mall - 100 Ron - 1 finalizare O sau N pro

    - tel.: 0746311608

    - "olteanca cu tenul alb, ea zice ca are 23 ani, dar arata mai tanara. Blonda, cam 1.60-1.65, sani potriviti, sfarcuri erectile, labii mari asemanatoare cu ale Ancai (Daiana - topicul s-a sters despre ea) fund obraznic, trup per total foarte foarte proaspat, umectare naturala buna. Fata in rest e foarte isteata si din pdvd a curateniei nimic de reprosat. Nu ofera nici mai mult si nici mai putin fata de cum te-ai inteles cu ea. Genul fast fuck, dar inainte de actiune te si excita si accepta cam orice pozitie"

 

    III. Zona Diana - 80?-100 Ron - 0743302342

    - O nepro + N pro

      http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13216.msg75347.html#msg75347

      si http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13216.msg76430.html#msg76430

 

 

 

B. FINALIZARE PRIN MASAJ

 

    I. Salon Regina: - 3 fete curate, dragute. Tel:  0754-762027 0754-764659

      - 40 lei 30 min masaj toples

      - 60 lei 30 min masaj nud

      - 100 lei 30 min cu fin. orala pro sau nepro

      - se permit atingeri in zona intima

 

    II. Zeita Afrodita:  - locatie noua - o vila la 5 min de Real (la pretul cu reducere, marti si joi e foarte ok. Incercat Tania, Dana si Isa)

      - http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13090.0.html

     

      - oferta Marti & Joi

      - 40 lei -  masaj toples - 30 minute

      - 50 lei -  masaj toples - 1 ora

      - 75 lei -  masaj nud - 1 ora

      - Negativ: nu se permit atingeri in zone intime, chiar daca masajul e nud (sper sa se schimbe)

 

    III. Issis massage - nud 90 lei pana la ora 13, de luni pana vineri (incercat doar 1 fata, recomand)       

        - se permit atingeri finute

        http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12185.msg76253.html#msg76253

 

    IV. Cleo massage (Roxana) - topless 80 lei, nud 100 (cu 1 fata 60 min. sau cu 2 fete cate 30 min.)

      - se permit atingeri

      - http://www.piata-az.ro/anunturi/4742198 + multe alte anunturi cu poze in piata (dati search cu "Cleo")

        Roxana de la Issis si-a deschis si e salon propriu, tot cu o blonda Simo(na) din acelasi cuib.

 

       

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Americanul

    12

  • birmii38

    9

  • Analyst

    8

  • cristiborcea

    2

Analyst, am bagat numarul de la ultima varianta propusa in Google si uita ce-mi da pe piata-az:

 

Tanar 25 ani gay pasiv

Tanar gay ofer placeri tinerilor in cautare de ceva nou. Costul e doar bunul simt. Am loc si discretia e pe primul loc. Nici o fata nu face sex oral mai bine ca si mine. O sa fiti incantati.

Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email: marius_69@yahoo.com

Telefon: 0768452077 ( 0768.452.077 )

 

Din pacate saloane cu preturi de 50 RON/ora cum au existat inca vara trecuta nu mai sunt. Ma intreb de ce de fapt? Se pare ca cerere ar fi.

 

 

Adaugire: Uitandu-ma si la threadul cu Mihaela - Alexandra - Karina http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12565.0.html vad ca tipul s-a remarcat deja negativ pe forum. Se pare ca nu prea merge afacerea, cauta sa atraga si niste poponari. (Dar de ce gratis?) Oricum, cred ca putem sterge aceasta optiune, este doar ademeneala.

 

Anuntul gay apare regulat, asa ca ma gandesc ca nu e o farsa. Daca ar fi fost, suspomenitul Marius sigur ar fi stiut cum sa raporteze abuzul, pare versat in ale netului.

 

Link to comment
Share on other sites

Mersi, am si sters ultimul anunt.

 

Eu am senzatia ca preturile au scazut si ofertele au crescut, acum se ofera mai multe (vezi finalizari :D)

Ofertele mai sus mentionate exista, insa maseuzele bune cred ca sunt luate de alte saloane, de ex. Ina de la Zeite era superba, ca urmare raportul calitate-pret marti si joi era mult in favoarea calitatii.

Link to comment
Share on other sites

Da, Ina era ok, a inceput insa sa delase pe la sfarsit. Care salon a luat-o?

 

Mie mi se pare ca cele scumpe au mai lasat din pret, de fapt erau nemotivat de scumpe si e normal ca nu a fost piata pt. ele, iar cele ieftine au disparut sau au crescut pretul. Majoritatea celor care vara trecuta nici nu discutau sub 130-150 pt. laba acum ofera si la 80, pe de alta parte cele cu 50 (Diana de pe Horea) au disparut sau au ridicat preturile (Prelude), in parte chiar peste cel al saloanelor inainte scumpe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Categoria 60 RON:  --- Corectura: Au ridicat pretul minim la 70 RON [1]

 

http://www.piata-az.ro/Masaje-orientale/Detalii-Anunt/-Andra-Ina-si-Anca.aspx?AdId=4647496&

 

 

*** Andra, Ina si Anca***   

Esti obosit, plictisit si ai nevoie de relaxare? Lasa-te in grija a 3 domnisoare tandre cu maini delicate. Ambianta linistitoare si discretie maxima. Joi si vineri non-stop! Te asteptam!

Oras: Cluj-Napoca

Email: dragute.fete000@yahoo.com

Telefon: 0756383612 ( 0756.383.612 )

 

Toate 3 ex Afrodita ("Zeita" cum ii spun ele), cica si-au facut acuma salon pe cont propriu. O fi asa sau nu, din pacate parte din beneficiul lor suplimentar nu se resimte in buzunarul clientului. Laba simpla cu mameloanele la vedere si gaurile principale ale maseuzei acoperite se tarifeaza acum cu 60 RON/ora, la celelalte servicii preturile au crescut mai nerusinat. (Alea nu le mai tin minte, folosesc aceste oferte doar in varianta cea mai low-cost.)

Ce este pozitiv ii ca joi si vineri au deschis toata noaptea, desi nu intotdeauna lucreaza toate 3. Ultima rezervare la 5 dimineata. Bun marketing. Vizeaza mai ales doua categorii: putoii care nu au reusit sa agate nimic in cluburi si oamenii inteligenti care merg direct la ele in toi de noapte fara sa mai piarda timp si bani prin cluburi. :)

Se zvoneste (asta nu stiu de la ele), ca ar avea deschis si sambata-duminica.

 

N-am fost inca la noua locatie, as incerca-o pe Andra. Anca nu mi-a placut nici la Afrodita (e o vaca, sa imi spun parerea direct) iar pe Ina o cunosc deja prea bine.

 

Au apartament in blocul cu Banca Transilvania la parter, vizavi de Kaufland in Marasti.

 

 

Categoria 70 RON:

 

http://www.piata-az.ro/Masaje-orientale/Detalii-Anunt/Roxana-te-asteapta-la-ea-acasa-la-Cleo-Masage.aspx?AdId=4742195&

http://www.piata-az.ro/Masaje-orientale/Detalii-Anunt/Roxana-o-blonda-perversa-si-pasionala.aspx?AdId=4742198&

http://www.piata-az.ro/Masaje-orientale/Detalii-Anunt/ROXANA-o-blonda-speciala-care-face-diferenta!.aspx?AdId=4742190&

 

 

Roxana de la Issis si-a deschis si e salon propriu, tot cu o blonda Simo(na) din acelasi cuib. Am vrut sa o incerc mai ales pe Roxana dar si cealalta imi suradea dintotdeauna, poate acum e momentul.

 

 

Roxana te asteapta la ea acasa la Cleo Masage

Pret 70 LEI Roxana a deskis salonul Cleo Masaj pentru barbatii care intr-adevar se respecta, si care stiu sa aprecieze un masaj bine facut!!!!!! Masaj toples 70 ron, masaj erotic nud cu 110 RON; masaj alternativ cu 2 d-re 150 ron (30 minute/30 minute); masaj 1.30 min 160 ron, Deplasari la hotel 250 Ron. Masaj sado sau cu jucarioare la doar 150 Ron!!!!!!!!!!!!!!!

Oras: Cluj-Napoca

Email: masajcleo@yahoo.com

Telefon: 0740176620 ( 0740.176.620 )

 

Imi place ca pretul minim a scazut. Este tot peste cat ar fi bine sa fie, dar a scazut cu 10 lei fata de Issis (cel putin fara negociere).

Din pacate nu lucreaza noaptea. Voi incerca o vizita luna viitoare.

 

A inteles cineva logica asta? 60+60 minute=140 lei, 30+30 minute=150 lei.

 

In mod interesant pozele ambelor mai apar si in anunturile si pagina de web Issis.

 

 

 

[1] -- Incepe sa ma cam enerveze urcarea pretului la 70 RON.  Ca cere Roxana 70 cred ca mai merge (mai trebuie sa o testez), alta e experienta, cum arata si cum is conditiile la ea in apartament. Dar cum au vazut celelalte, hop si pizducile fara habar, tarancute diforme au sarit si ele sa ridice pretul. Repede au uitat ca la Afrodita luau sub 30 de lei, acuma in apartament mai si locuiesc, practic n-au nici chirie. Eu le voi boicota. (Interesant ca ridicarea pretului s-a produc la Ina, Anca, Andra fix dupa ce am scris eu mai sus ca 70 mi se par ok. Daca nu-i coincidenta, atunci fetelor cititi mai atent. E ok pt. Roxana, cu siguranta nu pt. voi, nici macar pt. Ina.)

Link to comment
Share on other sites

Mersi de noutati, era si normal sa mai lase una cate una preturile, mai bine merg de 2-3 ori intr-un loc decat 1 data alt undeva pentru aceasi bani, chiar daca dincolo se ofera cu putin mai mult.  Ex-Issis as vrea sa incerc, sunt bune dupa poze si au pret accesibil, in schimb m-as astepta la putin plus fata de Zeite (de ex. sa le poti atinge in zona intima - presupun ca permit asta).

 

In schimb acu o vreme am fost la Zeite, cu Tania am intrat la 1 ora de topless pt. 50 lei (cu reducere marti si joi) - maseuza atat de activa cred ca nu am intalnit pana acum (in afara de Ina, ex-Zeita, de care te poti indragosti intr-o ora, e atat de dulce), se misca, se unduieste foarte frumos. Are cateva kg in plus, dar ii stau bine, ai ce prinde, in schimb mi-a placut implicarea ei, stie sa maseze si sa te excite. Merita garantat 50 lei pt. 1 ora. Face si 2 finalizari dk vrei.

 

 

A inteles cineva logica asta? 60+60 minute=140 lei, 30+30 minute=150 lei.

 

Cu greu am gasit o logica - 30+30 min cu 2 dsoare se face probabil nud, care costa 110 ora cu 1 dsoara. Deci  cu doar 40 lei in plus vezi 2 dsoare dezbracate, cam asta ar fi. Dar per total vezi 2 dsoare, pana sa o cunosti mai bine pe dameza, vine urmatoarea, ti fac 2 labe scurte si decartezi 150 lei. Nu mi se pare atractiva oferta. Atat costa in salonul Manastur ora (iar 40 min doar 100) tot cu oral-normal.

Link to comment
Share on other sites

Ex-Issis as vrea sa incerc, sunt bune dupa poze si au pret accesibil, in schimb m-as astepta la putin plus fata de Zeite (de ex. sa le poti atinge in zona intima - presupun ca permit asta).

 

Ex-zeitele (Andra, Ina si Anca) cica tot nu permit atingerea "comoarei".

Cand era Roxana la Issis am vorbit (cica direct cu ea) pe messenger si imi zicea ca se poate atit atinge cat si linge si bagat degetele. Insa n-am fost la ea, n-am fost nici macar in locatie.

Poate acum ma voi risca la noul salon, insa doar la varianta 70 RON prima data.

 

In schimb acu o vreme am fost la Zeite, cu Tania am intrat la 1 ora de topless pt. 50 lei (cu reducere marti si joi) - maseuza atat de activa cred ca nu am intalnit pana acum (in afara de Ina, ex-Zeita, de care te poti indragosti intr-o ora, e atat de dulce), se misca, se unduieste foarte frumos. Are cateva kg in plus, dar ii stau bine, ai ce prinde, in schimb mi-a placut implicarea ei, stie sa maseze si sa te excite. Merita garantat 50 lei pt. 1 ora. Face si 2 finalizari dk vrei.

 

Mersi de informatie. Ma tot pregateam sa o testez, dar imi era frica de bani aruncati degeaba. Acuma ca o lauzi o sa ma incumet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 50 ora mai sunt si pe cernei 3 fete, una chiar este frumoasa dar are ceva lipsuri la dantura.bafta

 

 

poti detalia mai explicit...

Link to comment
Share on other sites

nu am retinut cum le cheama cred ca cu tipa cu care am ramas cristina.Sunt 3 tipe,lipsuri dentare la toate ,dar este o brunetica cu sanii frumosi era proaspat dusata si mirosea frumos,in schimb locatia este infecta.undeva la parter si dupa cealegi cu cine ramii, celelalte 2 fete se retrag in bucatarie.Eu am ramas la un oral destul de bine facut dar nu m-am prea asezat pe pat ci am stat pe scaun si in picioare.O descarcare rapida merge doar atit.Eu personal nnu recomand.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Hai mai birmii ca stii la ce se referea borcea.

Date de contact, numar de telefon, adresa de mail, ceva. Ca doar n-om merge cu toba pe Cernei. Doar stii cum se scrie asa ceva, ai facut asta mai bine pe vremuri.

Link to comment
Share on other sites

mai este o tipa nici pe asta nu am retinut cum o cheama,bruneta 180, 60 de kg,nu are locatie dar daca negociezi bine cu ea merge la 50 nr .Eu am fost cu ea in masina de vreo luna si ceva 0749998755 ( 0749.998.755 )

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost cu ea in masina de vreo luna si ceva 0749998755 ( 0749998755 ( 0749.998.755 ) ) ( 0749998755 ( 0749.998.755 ) )

 

Si cum a fost?

Eventual poti sa faci un raport complet, intr-un thread separat?

 

Mersi, vine si raportul meu cu locatia de 70 RON in thread separat.

Link to comment
Share on other sites

N stiu daca merita sa  se deschida un post nou,eu am dat informatia ca ipa este faina si ieftina.Eu am fost cu ea in masina.Daca o sa mai ies cu easi osider ca merita o sa scriu .bafta

Link to comment
Share on other sites

Am updatat lista (primul post din acest topic), iar daca acu cateva luni nu prea aveam posibilitati de alegere, iata ca acum stam mult mai bine datorita reviewurilor voastre..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...