Jump to content

Ally ( Adelle ) Nerva Traian + Deplasari 0758881464/ 0723950699 /0728341268


Root

Recommended Posts

  • Root changed the title to Ally ( Adelle ) lângă Hotel Central 0758881464
  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Ally ( Adelle ) Deplasari 0758881464
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Am vorbit eu cu ea acum 2-3 luni , activa pe la Piata Alba Iulia. Aveam chef de ceva skinny. Discutia telefonica a fost incoerenta si agresiva din partea ei , nu am reusit sa inteleg absolut nimic cred ca era drogata

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 08.07.2022 at 0:20, BABYOMSITTER said:

Mai știți de ea ceva ? 🙋‍♂️😬

Acum este in Arad,dar o sa revina in Bucuresti la copil. Apropo,copilul este facut cu un client nu cu pestele ei cum spunea cineva aici. Are alt numar de telefon. 150/250 tarife,extra 100 sex fara prezervativ. 0723950699 noul numar de telefon.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Ally ( Adelle ) Deplasari 0758881464/ 0723950699
  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Ally ( Adelle ) Militari + Deplasari 0758881464/ 0723950699
  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Ally ( Adelle )Unirii KFC + Deplasari 0758881464/ 0723950699

Vizitat-o acum vreo 3 saptamani. Poze reale, adresa scris de Root, are colega. In camera nu ai unde sa pui lucrurile si hainele tale afara din patul, ca nu e mare, eu le am lasat pe podea. Citesc comentarii negative despre comportamentul ei dar mi-a facut o impresie buna ca persoana, in sensul ca nu a pus presiune, nu a cerut bani la inceput, mi s-a parut hotarata si increzatoare in sine, am vorbit despre neprotejat dar a zis doar oral, nici pt milioane in pizda. Din pacate, poate pt ca e tinera, ii place sex tare si nu poate suge incet. De acord, am oprit sesiunea devreme. Fara discutie, fara sa ne ceartam, fara ura, cu respect, in engleza: we didn't click, we didn't match. Eu mereu zic ca, fiind ca clientul plateste, furnizoara de servicii ar trebui sa raspunda nevoilor lui, dar ea simplu nu putea. A asteptat sa ma imbrac, parea cam sorry ca nu aveam clicat, si m-a insotit pana la usa, inca eu nu aveam platit un ban din 150 conveniti pt o finalizare. Mi s-a parut urat sa plec asa, mai ales gandindu-ma la numeroase hote intalnite, si ii am dat 100, le a luat cam cu reticenta. Evident ca nu ma intorc, doar vreau sa zic ca poate nu merita comentarii atat de negative

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Esti tare!!! Cu ce te pastilezi?

Acum, fara gluma, cum reusesti sa te programezi pentru ca am zile in care dau 50+ telefoane si ma aleg cu o laba trista? :( Ori oi fi eu vreun prost rau? (ma consolez cu gandul ca sunt dea dreptul selectiv)

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Marea majoritate fetelor nu respecta programarile. Eu sun, daca se implineste minune ca imi raspunde cineva, o intreb daca pot sa merg sa o vizitez mai tarziu (daca imi da raspunsuri satisfacatoare despre servicii, cat vrea si pt cat timp). Atunci se poate intampla ca ajung si fata sa nu-mi mai raspunda, asa ca incerc sa merg la altcineva, din zona daca posibil (in zona unirii si militari residence sunt multe, de exemplu). Sau ma primeste, dar nu e cea din poze (90%) si chiar nu-mi place, sau imi trimite vibratii negative, uneori nici e cea cu care am vorbit, pentru ca din cand in cand, dupa ce am intrat, tarifele si serviciile se schimba ("ai vorbit cu colega mea, care acum este ocupata/a plecat”). Daca raman, deseori se intampla ca apar probleme: fata oboseste dupa cateva minute, are dureri, timpul "s-a terminat" mult mai devreme decat ar trebui, etc. Se poate si intampla ca sunt eu ca nu-mi dau drum pt un motiv sau un alt, toate cazuri care ma obliga sa vizitez multe.

Laba ta nu este trista, este sanatoasa, sincera si te economiseste mult timp, eforturi si bani. Apreciaza-o! Cat as vrea sa fie de ajuns si pt mine!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Pt incall cere 150 / 250 pt oral si normal, +50 pt finalizare orala. Dar tot o tepara a ramas, nu degeaba se plange lumea... m-am programat pe ultimul nr postat 0728341268 si cand am ajuns pe Nerva Traian 11, surpriza, n-a mai raspuns, i-am scris "ce faci imi tragi teapa?" a citit mesajul dupa o ora si ceva si aia a fost... dar am sa-i trag si eu o teapa, sa faca si ea un drum degeaba. 

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Ally ( Adelle ) Nerva Traian + Deplasari 0758881464/ 0723950699 /0728341268
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

 Oral și normal 
Oralu se poate face neprotejat
69
Diferite poziții
Sărutări corporale 
Mângâieri 
Serviciile extra 
Fin : orala/faciala 
Kiss 
50 extra
: 200h la mine
 350 h la tine

 

Sos Oltenitei

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...