Jump to content

Raluca diva blonda SD 0724424548 Militari Residence


Torq

Recommended Posts

Buna ! Sunt Raluca , 23 ani , 1,70 m, slim , sani cupa D.

Prima intalnire incall.

Serviciile mele sunt :

⚡️Preludiu 

⚡️sex oral protejat / neprotejat in funcție de preferințe și igiena fiecăruia 

⚡️finalizare orală/ faciala /corporală 

⚡️sex normal protejat 
⚡️GFE

⚡️boob job, ⚡️69, ⚡️hand job , ⚡️joc cu vibrator, ⚡️FK,⚡️Cunnilingus, ⚡️foot fetish, ⚡️URO activa 

💥Nu practic BDSM sau anal

✨Preturi: 

500 lei/ora

300lei/finalizare (30 min)

💥Nu accept persoane sub influenta alcoolului sau alte substanțe .

💥Alte servicii și cerințe le putem discuta in privat.
💥Programări doar prin mesaj/apel WhatsApp

0724424548

Program de la 14  la 00

A avut profil si pe Sugar Daters

image.png.d8fa695cc201a55443d01f9c383d704d.png  image.png

 image.png.f61c4029e7ee98836baa748e29321696.png   image.png  

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Torq changed the title to Raluca diva blonda SD 0724424548 Militari Residence

@Torq: mi-ai luat vorba din gura, cum ar veni. Chiar voiam sa va aduc in atentie acest specimen, dar mi-ai luat-o inainte.

Voi mai adauga totusi niste filmulete si poze.

EC37535C-AD90-4CD3-AA94-10421DFD24E5.jpeg.48d4f90c29941b78339f4913a0f6b886.jpeg.509bdcb99348f786a747bbbae3f327ea.jpeg

Se pare ca nu presteaza prea rau, din contra. dar nu ma pot pronunța clar decât după vreo eventuală vizită, cu condiția sa vină printre bucureșteni, prin centru. Cică a lucrat și prin Amsterdam.

Asteptăm cu interes recenzii de la cei ce au vizitat-o.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ai observat ca nu pun toate tomberonistele, in general imi plac fetele care au un aspect placut si sunt mai spalate, chiar daca in cazul asta nu e vreo frumusete, as zice ca este atipica ca frumusete, insa atragatoare iar estetic se prezinta frumos don`soara si tind sa cred ca presteaza corespunzator, avand experienta p`afara in domeniu, nu ca astea de duzina, hunedoara arad bacau galati ...etc.

Mie personal imi aduce aminte cu placere de Lavinia din Parfumului daca iti mai amintesti. Fata aia era de exceptie, nefiind nici ea vreo frumusete rara, dar era calda si primitoare, avea lipici, arata chiar frumos, iar prestatia era high level.

Ca sa mai rasucesc cutitul in rana, uite aici linkul  http://ddcforum.com/index.php?/forums/topic/4557-v-lavinia_tatoo-0764556379-str-parfumului/&do=findComment&comment=24790

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Nu stiu cum era mai demult dar acum duduia "face programari la aia noi doar in aceeasi zi" cand bineinteles ca deja e full de mult, asa ca bafta sa o mai prindeti.

Oricum pe whatsapp are o atitudine cam dubioasa si mi s-a parut si cam grea de cap. Din poze promitea, eu m-am lasat pagubas si ii urez succesuri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

eu am fost la ea vara trecuta: experienta foarte buna, frumoasa exact ca in poze, inalta, oral este foarte foarte bun, sex normal la fel ma placut, FK este inclus, pentru mine nu lipseste nimic.

minus (pentru mine) ar putea fi ca nu apreciaza prea mult cunni.

am stat o ora, fara graba, am plecat multumit

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...