Jump to content

Miruna Deplasări 0799470262 / 073932290 /0739322564 0


Root
 Share

Recommended Posts

  • Root changed the title to Miruna Deplasări 0799470262 / 0739322900
  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Miruna Deplasări 0799470262 / 073932290 /0739322564 0
  • 1 month later...
  • 3 months later...

E buna dar prea fast-fuck,o asteapta barbatisu jos cu mașina și tot cere bani extra pentru orice artificiu în plus ai face, oralul e de -2, atitudinea la fel,concluzia bani aruncați degeaba 350 o finalizare plus 50 taxi sau ce o mai fii 

Clar de evitat!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

a fost buna cand era mai tinerica si mai slaba, in pozele de mai sus sunt cateva de acum ani. Pe atunci a fost la mine , sa fie vreo 6-7 ani, deci e veche. Pe atunci era pe la inceputuri, dar servicii la fel cum spune colegul de mai sus, deci nu s-a desteptat. Sta la ciupeala, ca multe alte barabuste de pe publi. Site-ul asta daca ar avea forum, s-ar goli de anunturi instant.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Buna am sa spun și eu ceva😌Băieți dacă pula voastră miroase a peste clocit și nu pot pune nici prezervativul de miros cu ce sunt eu de vina🥺cer extra la orice logic băieți ca eu fac meseria asta sa iau bani nu vin sa le fac pe gratis dacă nu vroiam bani agățam băieți pe drum și ma fugeam gratis😊ma așteaptă bărbatul jos😒greșit este doar un șofer omul isi ia bani pentru drumul care ma aduce și atâta tot😌dacă sunt scumpă faceți laba sau căutați fete mai sărace cum sunteți și voi 😙Așa ca va pup frustrați mici ce sunteți 🥰

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...