Jump to content

Andreea Piata Victoriei, Dorobanti sau Universitate 0722972763


Nick Name
 Share

Recommended Posts

Andreea lucreaza in continuare intr-un apartament vizavi de spitalul Coltea, 150 lei o finalizare in 30 de minute, oral si normal, finalizare orala.

Se prezinta bine, munceste pentru banii primiti, pentru cine prefera femeile de 40 de ani e o alegere buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrators

Domnisoara Andreea e inca foarte activa pe Publicacat:

 

ofer domnilor maturi o experienta erotica deosebita, mangaieri, sarutari, pasiune si erotism materializate prin finalizari (oral, facial, corporal). Piata Unirii- Universitate- Romana, 150 L/ fin., 250 L/ora , 0722972763 ( 0722.972.763 )

 

 

5c87c3890fb1ff92ecb0196d1909a71d.jpg 907e1bccd2faf1e2c65b58a1a3ca9b30.jpg 09106c3597cc518b8e60bef1a165d417.jpg 0085658c663007a5755b1c507fddf5aa.jpg 67653477fba42d2d7a6f61ab8cff41ad.jpg 95247688e0fc64dd9d44342db6cf2cc5.jpg b17e4ab5025ffc4bbba39e447d740ae9.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 8 months later...

Mai are nevoie de prezentari?! :)
E o veterana, Andreea Yammy, cum era denumita pe vechiul DDC

N-am mai fost la ea demult, dar nr de telefon este acelasi. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Servit si eu de curand. Ce sa zic? Timpul nu iarta pe nimeni. Ca tehnica stimata doamna e desavarsita, dar ar cam trebui fututa cu ochii inchisi... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

activa

pe publi24

cu pozele de acu 100 de ani

 

4 / 14andreea universitate - piata victoriei(dorobanti) Bucuresti, Sector 1

Valabil din 27.02.2021 17:51:05
Repostat automat

Descriere

ofer domnilor maturi o experienta erotica deosebita, mangaieri, sarutari, pasiune si erotism . Piata Victoriei - Romana - Universitate - Unirii 0722.972.763

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Ce vremuri!!! Acum vreo 4-5 ani era destul de daramata dupa mii de km de p**a. Insa a stiut mereu sa fie o doamna. La ce de personaje a invartit pe degetelele ei ma mir ca s-a reintors la meseria de baza (nu am intentionat sa fiu malitios).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

https://www.anuntul.ro/anunt-andreea-piata-victoriei-eaaNvL#D8mnYK      Ne cunoastem de cel putin 10 ani.Off ce vremuri,era colega cu fosta nora a lui Sile Camataru,care atunci se apucase de meserie,intram cu amandoua pe camera si ne futeam pana ziceam pas.Dupa un an si ceva Moni s-a despartit de Andreea si s-a mutat la Rond Alba Iulia .Dar o sa las povestile si o sa trec la ziua de azi, am fost la Andreea ,nu mai este regina din trecut.Am asezat-o in cur pe marginea patului si am muit-o asa imbracata cum era.Nu intru in amanute de dragul vremurilor trecute.Ramane la latitudinea fiecaruia daca o viziteaza sau nu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GIZĂS... o știu de 20 de ani. Și pe vremea aia cam bătea înspre 40. Nu vreau să știu cum o arăta acum! Pozele din anunț au cel puțin 12 ani.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Andreea Piata Victoriei, Dorobanti sau Universitate 0722972763

@papuasul  E relativ ușoară decizia: "Dark Side Of The Moon". Motivul e simplu: comparația ar fi fost corectă dacă era făcută cu "Close To The Edge".

"Fragile" e colosal, dar încă mai experimentau, și nu le ieșea neapărat perfect de fiecare dată (a se vedea "Cans And Brahms" sau "Five Per Cent For Nothing").

Cât despre găina cu pricina... și acum 20 de ani era un pic trecută, sânii erau cam căzuți de-atunci, o mai salva faptul că era relativ împănată, așa că stătea pielea mai întinsă. Decizia de a slăbi n-a avantajat-o deloc.

Ok, se futea (și te futea) bine, îi plăcea... dar nu era la nivel de GOAT.

Nu prea se putea compara cu Bianca77 sau cu Andreea Norilor la prestație, nici cu Carmela la idei de perversiuni. Iar, din punctul meu de vedere, pierdea net și în fața unora ca Anne-Marie de la FetițeDulci (ce păpușă de fată!!!) sau Cami Două Bulioane (același gabarit dar 15 ani mai puțin și mult mai dornică să satisfacă).

Plus că avea un caracter duplicitar până la ceruri.

Rugăminte către moderatori: fie-vă milă, nu ne bateți. Am zis că n-avem cum promite că nu se mai întâmplă.🫣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@papuasul, pliz nu mai posta linkuri catre Youtube sau filmulete, incarca traficul foarte mult (filmulete chiar nu te mai lasa sa pui, sau daca pui nu se pot accesa)

Discutia despre Yammi e binevenita, cit si comparatia cu alte prestatoare contemporane cu ea, tin minte ca am balit mult cu gindul la un meci cu Yammi, mercurialul ei de atunci mi-o facea inaccesibila, timpul a trecut, poftele s-au mai domolit, eu am devenit mai picky.

Dintre cele enumerate de chitarist ma pot lauda doar cu Bianca si Cami, insa cu Bianca a fost de povestit la nepoti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...