Jump to content

() 100-150 Ramona - 0734548681


I_am_Weasel
 Share

Recommended Posts

Eeeh... Iaca-ta-ma-s revenit cu o recenzie la o vizita pe care am facut-o in urma cu cateva saptamani.

 

POZE REALE...100%. hot girl, exotica si pasionala, te astept intr-un cadru intim, unde toate visele si fanteziile tale vor deveni reale. Daca iti doresti sa traiesti cu adevarat ceva unic,      0734548681 ( 0734.548.681 )  Pret 100L/FIN

 

Numele de scena: Ramona

 

Sursa: anuntul. ro

 

Pretul: 150 RON/h - 2 fin.

 

Aspectul: bruneta, carne tare, bronzata la solar, gen pitzi... fat(z)a putin comuna dar nu urata. Nu f expresiva seamana un pic cu tipa cu lead role din filmul ala cu vampiri adolescenti - Twilight.

 

Prestatia: OWO (cu incercari de DT), normal cu schimbat de pozitii. Nu m-a grabit, a fost cooperanta, gemea OK. Nu pot sa zic ca o recomand celor care vor GFE ridicat, in schimb in cazul in care vreti sa regulati o domnisoara "aspectuoasa", bronzata, cu carnea tare si cooperanta este de vizitat.

 

Atitudinea: docila si cooperanta, parea si putin obosita, totusi era 2:00 am.

 

Concluzii: este de vizitat pentru o descarcare rapida avand in vedere aspectul si faptul ca este docila si cooperanta.

 

Atasez si cateva poze:

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-524-150392338468_thumb.jpg

post-524-150392338469_thumb.jpg

post-524-15039233847_thumb.jpg

post-524-150392338471_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Si eu confirm ca pozele sunt reale. Locatia este la intersectia bulevardului unirii cu mircea voda. Un apartament cu 2 camere, curat. Nu era singura in locatie, mai avea o colega (blonda, inalta, undeva la 1,75 - 1,80 uratica la fata, dar ok la corp), si cred ca mai era cineva in bucatarie (acolo a dus si banii, pe care i-a luat inainte).

M-a primit imbracata intr-un neglije, si m-a dus intr-una din camere unde a venit si colega ei. Dupa ce am stat putin de vorba, m-am dus cu ea in camera alaturata. Este curata, ingrijita, si miroase foarte frumos. Sex oral a facut cu prezervativ (nu stiu daca face si fara) dar se pricepe. Destul de maleabila, si nu comenteaza daca incerci diferite pozitii in timpul sexului. Este destul de stramta.

Nota mea ar fi 8,5-9 / 10. Mi-a placut si fata ei, mi s-a parut foarte draguta, nicidecum comuna, dar presupun ca aici depinde de gusturile fiecaruia.

Minusuri: sanii destul de mici si un pic lasati si o implicare mediocra (si eu am fost tot noaptea, in jurul orei 01:00, asa ca e posibil sa fi fost doar oboseala, dupa cum spunea si I_am_Weasel)

Merita vizitata, dar nici eu nu o recomand celor care vor un GFE ridicat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Salut tuturor. pe Ramona am vizitat-o si eu, de doua ori. Prima data cand activa deasupra la Horoscop (Unirii), apoi am vizitat-o cred ca anul trecut in locatia din Octavian goga, pe langa un Mic.ro, apoi am vrut sa o vizitez din nou in toamna insa cand am sunat-o mi-a spus ca a schimbat locatia si este undeva intre Universitate si Romana pe nu stiu ce strada si imi era foarte greu accesibila locatia, parcare greu de gasit. ce mai, am renuntat atunci.

Ramona este preferata mea chiar daca nu face CIM, oral incepe neprotejat dar la scurt timp pune prezervativul si eu personal prefer sa trec la normal decat la oral cu prezervativ. Imi place de ea ca este docila, este si draguta la fata iar locatiile unde am vizitat-o eu au fost intotdeauna curate. Pretul asa cum stiti si voi, la fel era si atunci: 100 finalizarea sau 150 lei ora cu doua finalizari

A mai vizitat-o cineva anul asta? in 2013? la ce telefon mai raspunde, locatia pe unde mai e?

Sincer mi-e cam dor de ea si as vizita-o din nou.

Ramona ... daca citesti, posteaza aici numarul de telefon cu locatia unde activezi. te pupic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...