Jump to content

Dominatoarea Tania bld. Chișinău 0725420044


Root
 Share

Recommended Posts

Am remarcat pozele ce par a fi imprumutate pentru un mai bun marketing.

Anuntul zice: "Ai avut vreodata fantezia de a fi sclavul propriei tale stapane?!

Daca raspunsul tau este *da* atunci ai gasit anuntul si Stapana potrivita.
Tot ce trebuie sa faci este sa ma contactezi pe numarul meu telefonic sau prin contact WhatsApp.
Sunt o persoana comunicativa, intelegatoare, cu care ai ce vorbii!
Stapana posesiva si perversa, imi caut scavi supusi si ascultatori pentru umilire si exploatoare, in acelasi timp curajosi si cu simtul umorului. Pot trece de la o dominare soft si eleganta, la una hard si murdara, depinde ce fel de fantezie iti doresti tu sa ti indeplinesti!
Astept sa ne intalnim cu drag!
Accept si dominare telefonica sau prin videocall, pentru cei mai timizi. Trimit si poze/clipuri la cererea ta in stilul videochat!
I speak english pretty good, italian very well, and a bit french. U can call me if u show interested in my pictures!"

 

Nu am binevoit sa sun, dar face si sex sau se pastreaza pentru dupa nunta?

a3e554f10e28ca85ea62a5f113c92290.jpg

971ee902fa3d9e61b3ac7814b2451489.jpg

01866942282468df471ecb66f037f83e.jpg

1fd7a2da432db6918ab94edde878a4fe.jpg

17bc1aedac529bfa1f911c45f6232f01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am remarcat cele 4 poze si am vrut sa te intreb de unde le ai dar ulterior m-am lamurit ca sunt de pe insta. Nu contest ca sunt ale ei dar la fel de bine pot fi imprumutate de la aceeasi diva de pe insta. Experientele mele cu protagoniste cu astfel de poze ma fac sa cred ca voi gasi cu totul si cu totul altceva la fata locului.

Daca se lasa si penetrata ar fi o chestie...

@Root : nu inteleg cum sa uiti asa ceva.
PS: Am binevoit sa sun ca sa intreb, dar tonul ocupat mi-a transmis, de mai multe ori, ca nu poate vorbi acum. Mai incercam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...