Jump to content

Piatra-Neamt


birmii38
 Share

Recommended Posts

@birminii38:

Pentru Piatra Neamt incearca la 0742800212 ( 0742.800.212 ).

Mentionez ca, din pacate, cand am trecut prin zona, nu am reusit sa ma intalnesc cu ea. Nepotrivire de program.

Fata avea un anunt pe net, de unde i-am luat numarul.

Scurta descriere (conform celor aflate urmare a discutiilor telefonice avute):

-aspect: bruneta, tunsa scurt, 173 cm x 56 kg;

-servicii: oral + normal, ambele protejate;

-tarif: 200 lei / ora cu oricate finalizari. Nu a acceptat negociere pentru pret per finalizare;

-locatie: pensiunea Aris (str. Dimitrie Leonida, la iesirea din oras inspre Bacau);

-orar: pana la ora 19:00.

 

Nota 1: in pret este inclus si costul camerei.

Nota 2: in rest zona este fooooarte saraca. Ar mai fi varianta (loz in plic) cu barul de noapte (striptease) de la ultimul etaj al hotelului Ceahlau. Eu am prins, in urma cu ceva ani, acolo o tipa acceptabila pe care am luat-o la camera. Dar asta este, cum am spus si mai sus, loz in plic.

Nota3: ar mai fi un alt numar de telefon, tot de pe net (anunt de masaj erotic), 0755667701 ( 0755.667.701 ). Nu am date suplimentare. Nu a raspuns la telefon, chit ca am sunat destul de insistent.

 

 

Have fun!

 

Link to comment
Share on other sites

 

Pentru Piatra Neamt incearca la 0742800212 ( 0742.800.212 )

Mentionez ca, din pacate, cand am trecut prin zona, nu am reusit sa ma intalnesc cu ea.

Fata avea un anunt pe net, de unde i-am luat numarul.

Scurta descriere (conform celor aflate urmare a discutiilor telefonice avute):

-aspect: bruneta, tunsa scurt, 173 cm x 56 kg;

-servicii: oral + normal, ambele protejate;

-tarif: 200 lei / ora cu oricate finalizari. Nu a acceptat negociere pentru pret per finalizare;

-locatie: pensiunea Aris (str. Dimitrie Leonida, la iesirea din oras inspre Bacau);

-orar: pana la ora 19

informatie primita de la un coleg forumist . Am sunat si eu tipa cu gindul sa merg am intrebat cum arata intrebare care realmente a enervat domnisoara ,mi-a spus am 29 de ani conteaza cum arat? Am spus da conteaza ca doresc sa stiu pt ce platesc mi-a inchis tel.Concluziile sunt din pcata foarte clare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...