Jump to content

Fetitele Dulci

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Anunturi:

ADORABILA!!! 100%, tu, un domn generos care cauta o tanara pt. a peterce clipe unice, eu o bruneta jucausa care adora clipele pline de pasiune si erotism, suna si vino sa formam un noi care ne va duce pe culmile placerii. Poze reale, discretie si curatenie!!!!

TU, un domn generos care cauta o tanara pt. a petrece clipe unice, eu o bruneta jucausa care adora clipele pline de pasiune si erotism, suna si vino sa formam un noi care ne va duce pe culmile placerii

si altele asemanatoare

---------------

Locatie prin Vatra Luminoasa.

Zice ca mai are colega - Raluca - un pic si mai inaltutza, tite un pic mai mici.(aia cica n-are - inca- anunt)

Cristina e cea din poze si arata chiar bine. Zice ca care 21 de ani.

E placuta, un pic timida, dar se fute binishor.

Toate protejat ( daca vrei oralul ne- mai trebuie sa platesti ceva) probabil in total 150 ron fatza de 100 ron cit am platit eu, ejaculare permisa pe tite ( care e punctul de atractie)

Normal mai multe pozitii in care reactioneaza placut.

Oralul un pic moale dar placut si el.

Eu cred ca ma mai intorc macar pentru raluca

trebia sa ajung cu ea joi dar ... nu mi-a raspuns la telefon cind programasem ... (teapa conform definitiei de aici) ... totusi intervenise ceva si mi-a explicat ulterior ce .. asa ca nu-mi pare rau ca nu am trecut-o la tzepe(mai ales ca vorbeste frumos si nerepezit la telefon) deoarece a fost un futai placut. Poate ar fi bine sa mai judecam putin definitia tzepei....

poze reale din at dar fara fatza

si

poze reale din nokia mea cu fatza ei ( nu a nokiei)

la