Jump to content

Mia Cișmigiu 0769260816


Root

Recommended Posts

  • Futuloiu changed the title to Mia Armeneasca 10 0769260816
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Futuloiu changed the title to Mia Universitate 0769260816
  • 1 month later...

Vizitat don'soara astăzi.

Este pisicoasa rau🥰 și lipicioasa (cel puțin mie asa mi s-a părut, și îmi place genul) 

Locatie super, cu de toate peste tot (bine puțin dubioasa pana intri în ap dar aia e, și jale cu parcareaaaa)

Note nu dau, nu îmi place și nu sunt genu dar Elena e cuminte, docila și se implica (mie asa mi a dat senzația) dar se vede ca e timida și începătoare, sau poate da senzația.. :)) da nu cred.

Ce e de menționat cum i-am zis și ei, pozele postate o cam dezavantajează ( în realitate este mai draguta)

In rest, toate bune,corp frumos, sânii aiaaaa😍

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alecs956 said:

Vizitat don'soara astăzi.

Este pisicoasa rau🥰 și lipicioasa (cel puțin mie asa mi s-a părut, și îmi place genul) 

Locatie super, cu de toate peste tot (bine puțin dubioasa pana intri în ap dar aia e, și jale cu parcareaaaa)

Note nu dau, nu îmi place și nu sunt genu dar Elena e cuminte, docila și se implica (mie asa mi a dat senzația) dar se vede ca e timida și începătoare, sau poate da senzația.. :)) da nu cred.

Ce e de menționat cum i-am zis și ei, pozele postate o cam dezavantajează ( în realitate este mai draguta)

In rest, toate bune,corp frumos, sânii aiaaaa😍

 

@Alecs956, cât ai plătit?

Unde are locatia?

Știam ca e cam nomada.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alecs956 said:

Da, de ce?

Nu-mi aminteam exact ptr ca am mai fost sila altele la adresa aia.

In fine, n`are importanta, dar fata este prea cuminte si retinuta, ptr  cei care cauta PSE.

E draguta, e politicoasa, se straduieste, dar cam atat.

PS are o vecina misto, care se fute bine si mai open minded.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Salutare, am vizitat-o si eu mai devreme.

Contact whatsapp, am primit din nou detaliile de servici\preturi, si stabilit intalnirea pentru o ora, desi am ajuns foarte devreme ma primit imediat.

Locatia: dubioasa la intrare, interior zici ca a fost camin studentesc, dar curata si ordonata, patul scartaie usor.

Mia: fata frumoasa, inaltime medie, slim dar are forme, sani maricei, dar par mai mari in poze, machiaj ok, parfumata, este timida, dar glumeata.

Oral: neprotejat, soft, lent, la mine a fost deep aproape pana la capat desi are o gura mica. Dar daca speri sa te termine din oral iati gandul, cel putin cum executa acum.

Normal: e incepatoare zice 4 luni, se vede, miscari lente si tandre, daca nu dai ca animalu incearca sa se faca placuta si a tot intrebat daca e bine, un bonus personal nu pare ca geme fals.

Atitudinea: primitoare, glumeata, a fost un gfe destul de ridicat.

Eu unul o sa mai revin, desi preturile sunt cam piperate la cum presteaza.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost cand era vizavi de Coltea, cred ca acolo si-a inceput activitatea. Cu mare greutate a reusit sa imi explice unde e locatia. Dezordine maxima, la telefon am vorbit ceva, la fata locului se codea si mai vroia ceva, dupa ce are scorurile oricum mari (adica onp a zis la telefon, la fata locului a zis ca n-a zis :) si alte d-astea). Plus ca pana am reusit eu sa dau de ea isi antamase deja alta progamare desi ii spusesem clar ca vin la ora. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

salut 

si-a schimbat tafifele 

Hei buna, dragii mei! Sunt disponibila până la ora 22:00 🥰💦 

servicii: - Oral pro/nepro (dacă igiena este impecabilă)

         -Normal (doar protejat) 

✓cadou:💸 100 Ron (30 de minute)

             💸250 (1h + masaj de relaxare, sărutari, atingeri corporale) 😘😘😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

image.thumb.png.4faa21383adce97d7fbe801b6a8d0337.png

- Sex oral protejat/neprotejat 

- Sex normal numai protejat

- 69

- Cunnilingus

- Masaj de relaxare

- Săruturi pe corp 

- Ejaculare corporală sau în prezervativ

- Nu (mai fac) finalizare orală 

- Nu fac sex anal!

Dacă ai vreo preferință asupra anumitor poziții sexuale, mi-ar plăcea să știu și să discutăm despre asta.

Pentru cele descrise mai sus:

- 30 de minute (o finalizare) = 100 de lei

- 60 de minute care includ masaj din partea mea și sex (o singură finalizare) = 200 de lei

- 60 de minute, două finalizări = 250 de lei

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Programare pe whatsapp,respectata,150/300 locatia de mai sus,curata,baia asa si asa cu prosop curat

GFE 10,ON fara CIM,poze reale dar a inceput sa ia in greutate si nu mai sunt de actualitate,draguta la fata,comunicativa, atenta la ce iti doresti cum s-a scris mai sus nu este recomandata daca cautati PSE

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Root changed the title to Mia Cișmigiu 0769260816
29 minutes ago, gotti said:

@Togonezul felicitari pentru recenzia detaliata, ai inceput cu dreptul, continua!

Referitor la Mia, este cea din pozele cu fața postate de Root pe pagina 1?

 

Salut si multumesc pentru felicitari! Si da, este vorba de aceeasi persoana.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

A mai slabit,a doua oara parca nu mi-a mai placut comportamentul.

Nu sunt genul "pradator" mai degraba sunt "victima" dar parca prea multe restrictii.Daca s-a putea sa te duci sa o vezi,sa o platesti si sa pleci ar fi perfect pentru dansa.

Recenzia lui @Togonezul este foarte relevanta.

Te averizeaza din timp ca "este stramta",cum si cat sa o bagi,cum ii place ei,parca nu este cinstit in relatia cu un client.

ON,NP,o singura pozitie.

150 lei 

  • Thanks 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...