Jump to content

SIMONA , 31 ani, Lizeanu, 0728924549

obi
 Share

Recommended Posts

Locatie -  Lizeanu Obor, garsoniera simpla , intrare printr-un gang , mobilata retro , curatenie, nota 8

Aspect- girl nextdoor, forme decente , sini medii usor lasati, senzuali, carne tare, pozele sint relevante  nota 8

Igiena- ireprosabila , dus inainte , pasarica epilata , nici un repros,nota 10

gfe-  nivel maxim, te face sa te simti precum o veche cunostinta, nu te grabeste, atenta la dorintele clientului, foarte cooperanta,nota 10

oral- desavirsit, adinc, umed,variat, se poate si neprotejat, lins, greu de rezistat, nota 10

69 - participa activ, se umezeste , pare sa ii placa, nota 10

Tarifele  au crescut  de la data la care am vizitat-o, in aprilie, eu am beneficiat de 30 de minute  pentru 70 ron , cu serviciile enumerate mai sus incluse, in prezent o finalizare de 30 min costa 150 ,ora este 200 , 90 min -300 , 2h - 400 ron

programarile se fac de preferinta cu o zi inainte , e foaarte greu de prins la telefon, ,poate fi contactata prin sms sau whatsup.

• Like 2
  • Thanks 2

• 2 years later...

Sex oral neprotejat ,Sex normal protejat. Fk, Cim, Cob, Cunnilingus, 69.
150 fin (30 min ), 200 lei ora ( 60 min ), 300 lei ( 90min )

Programari  sms sau mesaj pe whatapp .Confirmare cu două ore înainte!
Nr telefon 0728924549.

• Like 1

Am fost la ea săptămâna asta. Greu de prins o programare dar merita dacă reușiți. Eu cred ca am încercat 2-3 săptămâni pana am reușit dar cum am mai spus - merita. 

Deși am fost prima data la ea totul a decurs de parca ne știam de mult timp. Comunicativa, calda, profi as putea spune, curata, epilata, corp frumos, etc. Nu am găsit nimic la care sa comentez. Oralul foarte bun, nu m-am simțit nici o clipa grăbit sa trecem la normal sau sa ai impresia ca vrea sa termini repede. Se implica și pare ca ii și place. Eu m-am simțit foarte bine, deci am sa revin. La tariful pe care îl are și la calitatea serviciilor este de incercat. 

Ca reper posta Lizeanu. 

Sa aveți bafta cu programarea dacă încercați. 

• Like 1
  • Thanks 2

Am fost si eu la ea acum mai bine de 4 ani (probabil) cand lucra la 60lei finalizarea. Dupa ce a tot promovat in "topuri" a trebuit sa isi mareasca tarifele.

Nici atunci la pretul acela mic, nici acum...nu inteleg de ce este atat de coada la ea. Frumoasa nu este, nu exceleaza nici la futut...poate doar atitudinea este una prietenoasa. Dar totusi...

Din punctul meu de vedere este mult prea supraevaluata iar starea asta de fapt, ca iti trebuie noroc sa ajungi la ea intretine acest lucru.

Deci relax, nu pierdeti nimic deosebit.

• Like 3
  • Thanks 1

• 1 month later...

Pe Simona o stiu de vreo 7 ani,pe atunci lucra cu Bianca ,o blonda frumoasa inalta 1,75 cam 55 kg.Eu mergeam la Bianca si in timp ce ne futeam Simona statea pe balcon

5 hours ago, papuasul said:

Tare!!! Si eu am prins vremurile alea frumu' insa nu statea saraca in balcon, iesea sa targuiasca cate ceva. @liviu58: o mai fi in domeniu Bianca?!?

Nu,nu mai este de vreo 4 ani