Jump to content

Malina - sex, dominare Horoscop 0734974044

radu2
 Share

Recommended Posts

Malina ~30 de ani (poate mai putin) 0734974044

Colega de apartament este Eliza 27-28 de ani - 0786765158. 

Locatia e langa Hotelul Horoscop, la Unirii. Greu de parcat, dar foarte aproape de gura de metrou. Un apartament maricel, intr-un bloc ceva mai vechi. Apartamentul nu e renovat, dar e destul de curat.  In baie am vazut sampoane, gel de dus (feminin) si apa de gura (mare + pentru ultima).

Fata (Malina) nu e slim - nu e nici imensa, dar e plinuta. Pedichiura si gleznele arata bine, iar sanii au o consistenta placuta la pipait. Mi s-a parut draguta la fata, zambeste mult si are ochi expresivi. E romanca (pentru cei interesati de genotip).

Partea frumoasa mi s-a parut a fi atitudinea - am stat la vorbe cu ambele, la tigara. Foarte deschise, fara bullshit sau pretentii. Client-oriented. 

Venisem pentru Malina, am ramas cu Malina - Eliza ma tenta, dar as fi fost bulangiu sa fac switch (people-pleaser as I am). Eliza are un corp foarte placut pentru mine, inalta, craci lungi, sani imensi si putin lasati, interesanta si la fata (unii ar putea comenta ca are trasaturi putin aspre, mie mi-a placut). 

Citisem ca Malina face scato si alte mizerii, ceea ce e fix pe strada mea. Am optat pentru un sex oral - facut foarte bine, ON (fara comentarii daca induci ritmul cu o mana pe cap, cu priviri galese de jos si incercari de deep-throat). Din motive care tin de mine, deepthroat nu a fost posibil. Am bagat si eu o fisa la savarina si mi s-a parut clean-tasting. Epilata, clit foarte mic. Apoi am trecut in baie, unde mi-a facut placerea de a-mi suge pula in timp ce se căca. Era fix pentru ce venisem, nu am beneficiat de CIM, dar n-am plangeri. Am finalizat pe sani, am mai fumat o tigara si am plecat. 

Am stat 1h15, am platit 400 RON. 

Edited by radu2
  • Like 2
  • Thanks 2

Ma numesc Malina am 27 ani și sunt pentru prima oara în București și noua în domeniul 

• Brunetă, păr lung
  • Ochi caprui
  • Buze cărnoase
  • Ten alb
  • Înalțime 1.70 fără tocuri
  • 70 de kg
  • Sâni  nr 4
  • Fund bombat
  • Open mind

Servicii:

• sex oral protejat/ nep în funcție de igienă
  • sex normal protejat
  • EXCLUS anal
  • COF (finalizare faciala) extra 50
  • COB ( finalizare corporala)
  • CIM (FINALIZARE ORALA) 
  • DEEP GARANTAT
  • sex in duș
  • FK in funcție de compatibilitate
  • discreție și igienă garantată
           🎁   Cadou:
  • 💸*100lei/ 30 min incall
  • 💸*200ei / 60 min incall
  • 💸*350lei/ 90 min incall
  • DOMINARE /URO, SCATO

• 3 weeks later...

Locatie - apartament bătrânesc, într-un bloc de lângă gura de metrou, lângă hotel Horoscop.  Prospop curat, apa de gura, geluri de dus diverse

Malina - 1,75  70kg, tănculeț.  Cam 30 ani, s-a apucat de curând de treaba asta. Mămică, sâni moi, fund mare. Drăguță la fața și plăcută ca persoană, după mine. M-a primit dezbrăcată, cu un prospop în jurul taliei, abia ieșise de la duș.

Oral neprotejat destul de bun, umed, soft, deep, limbi pe coaie, priviri galeșe în timp ce o suge. Accepta finalizare orala si faciala. Pare docilă, genul care se conformeaza la cerințele tale.  

Preturile de mai sus sunt corecte, platit 100 + 50 pt o finalizare orala. 

Ma tenteaza sa revin pt un show lesbi, colega cica ar fi mai versata, si se lauda ca au jucarii diverse. Altfel, un pret decent platit pt o muie ok, dar nimic memorabil. 

• Like 1
  • Thanks 2

Cateva poze mai aproape de realitate:

P.S. tinând cont ca fata mai mult se fute decât domină, cred ca e mai vizibil topicul aici, la ”Fete din alte surse”

• Like 2
  • Thanks 2

Dupa multi Ani de pauza, raportez: am fost la Malina + Eliza. 500 cu amandoua sau 200 SI respectiv 300 separat. A fost bine, relaxat si placut. Am stat o ora si am stat Mai mult cu Eliza dar fetele se completeaza bine. Pozele de Mai sus reale. Nu aunt slim dar merita pentru atitudine. 

Gb

• Thanks 1

2 hours ago, Gbush2 said:

Dupa multi Ani de pauza, raportez: am fost la Malina + Eliza. 500 cu amandoua sau 200 SI respectiv 300 separat. A fost bine, relaxat si placut. Am stat o ora si am stat Mai mult cu Eliza dar fetele se completeaza bine. Pozele de Mai sus reale. Nu aunt slim dar merita pentru atitudine. 

Gb

Dezvolta un pic sa ne dam si noi seama de ce merita, nu de alta, dar, multi o cunoastem pe pestoaica Gyulia, rebranduita ca Eliza si n-am fost atat de incantati.