Jump to content

INA - 0790374089 /0735652739 Tribunalul Bucuresti


Root
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nope! E bruneta, o baba la aprox 50 de ani care zice de ani buna ca este o matura de 38/40 in functie de unde isi posteaza anuntul. Pe publi 38, pe AT matura 40. Pe cea din pozele puse de tine n-am avut placerea sa o intalnesc, arata chiar "apetisant" si as da si eu o tura daca e pe piata si ne zice careva si un telefon :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, papuasul said:

Nope! E bruneta, o baba la aprox 50 de ani care zice de ani buna ca este o matura de 38/40 in functie de unde isi posteaza anuntul. Pe publi 38, pe AT matura 40. Pe cea din pozele puse de tine n-am avut placerea sa o intalnesc, arata chiar "apetisant" si as da si eu o tura daca e pe piata si ne zice careva si un telefon :) 

Astea sunt pozele puse de ea.

Posibil false. Tu ai fost la ea ?

Link to comment
Share on other sites

Da. Si cand era in cubul Verei la parter pe Goga si apoi pe undeva pe langa Zepter (a doua oara n-am mai ramas ca avea scoruri de top). Ca sa nu intrebe nimeni de ce nu recenzez, scriu doar concluzia: pentru o tragere (ca tot am ajuns la fata locului si de la Vera era greu sa pleci fara sa fi baiat de comitet si sa lasi mandra balta) a mers si atat. Scump, conlocuitoare care te face pe toate partile si tupeista. Pozele pe care le foloseste in ultima vreme sunt cele puse in primul tau post, in publi si astea in AT cu nr 0734696278 : https://www.anuntul.ro/anunt-la-mine-sau-la-hotel-ZE9v1M#l4Evym

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to INA - 0790374089 / Tribunalul Bucuresti

@scrisit, mi-am permis sa pun eu poze, insa nu putem continua asa, tu arunci o piatra si altii completeaza pe linga tine. Daca fata nu are anunt, deschizi topicul la Fete din alte surse.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to INA - 0790374089 /0735652739 Tribunalul Bucuresti

@scrisit, foarte bine, nu e nici o problema ca postezi, toti am fost la inceput la un moment dat.  

Sfatul meu e sa detaliezi experienta, cum a decurs contactarea fetei, locatia, fata, prestatia fetei, contravaloare servicii. Asa ne putem face o idee generala despre respectiva. Stiu ca uneori e dificil sa urmaresti toate punctele si esti tentat sa atingi doar ce te intereseaza pe tine, sau doar ce crezi tu ca conteaza, dar crede-ma ca toate amanuntele conteaza. De exemplu, daca intr-o locatie miroase urit, si nu de la tutun, sa zicem, eu nu pot intra, mi se face fizic rau, altii nu suporta prezenta cainilor sau a pisicilor...

Ai trait o experienta, scrie despre ea, nu se supara nimeni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tipa este o tiganca batrana, grasuna dar in rest foarte draguta si amabila. Nu mai tin minte exact cate luni in urma am fost la ea dar retin doua lucruri. 1. Nu avea deloc apa calda....mi-au inghetat coaiele incercand sa ma spal. Eu ma gandeam...vai de curul nostru apartament in buricul orasului langa tribunal fara apa calda.... 2. In timpul actiunii mi s-a parut foarte falsa(fake) si exagerata in gesturi. Cand era deasupra mea si ma calarea....mi-a pierit complet tot cheful. Din fericire a reusit sa ma termine oral. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...