Jump to content

Luiza deplasări 0791174684


Root
 Share

Recommended Posts

Daca va place balabusta grasa cu gusa pe tate , tatele pe burta , burta pe pizda si in picioare scurta ... mergeti !

Ah, sa va luati si un dictioar de romanes 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, trouble said:

Daca va place balabusta grasa cu gusa pe tate , tatele pe burta , burta pe pizda si in picioare scurta ... mergeti !

Ah, sa va luati si un dictioar de romanes 🙂

@trouble, ai chemat o la tine ? Ai întâlnit o pe strada ? Sau ti a povestit vreun prieten ?

Ne luminezi,te rog ?

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, gvs said:

Vroiam sa-i dau 100 si sa plece, dar nu am judecat cu capul care trebuie. Glas de fumatoare inraita, ti-e scarba sa o auzi, ea vroia sa vorbeasca dar eu ii zicea sa taca ca ne aud vecinii. Cand si-a dat hainele jos de pe ea am crezut ca e dovleac. Are o burta de zici ca e gravida. Note: OP - 5, baga dintii si analizeaza daca s-a spart prez. Idioata . A venit cu sticla de ulei dupa ea, mi-a spoit astea pe aici, Idioata de 2 ori. Iar la normal mi-a spus ca atunci cand imi vine sa o scot fiindca ii e frica ca se sparge prez. Normal daca il rontai cu dintii. Idioata de 3 ori. Cand am terminat i-am dat banii si i-am zis sa se incalte afara, nu aveam rabdare sa o mai vad... Ca-n filmele cu prosti, eu fiind prostul cel mai mare ca am facut greseala sa o chem... Paguba 350, mai bine ii bagam la pariuri....

Cred ca a fost si la Trouble, dar nu stie cum sa o scalde...

A fost da' nu i-a placut lu nevasta-mea :-))))))))))))))))))))

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@gvs: pai si la pariuri ieseai in paguba! :)

Mai bine luai ceva bun de baut. Cred ca daca ne socotim toti cat am "pagubit" doar in ultimii trei ani (nu zic mai mult ca sa nu ma "auto-deprim") luam cam orice din lista asta si ne mai si mai ramane ceva maruntis: https://life.ro/cele-mai-scumpe-sortimente-de-whisky-si-cum-arata-sticla-de-6-milioane-de-dolari/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...