Jump to content

Ella Rin Grand Rezidence 0733197536


Root
 Share

Recommended Posts

0733197536

26 de ani

 

Serviciile mele sunt de sex oral sex normal diferite poziti mici fantezi 69  masaj de relaxare dus împreuna fin 200 lei 1h 300 lei ora

500 lei la hotel

Oral neprotejat cu finalizare

Fk DA

Singura in locatie

Screenshot_2021-10-09-19-32-34.png

Screenshot_2021-10-09-19-32-56.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, papuasul said:

Mie mi-a zis ca nu accepta CIM si FK (o fi simtit prin telefon ca sunt mai urat), disponibila pana mai tarziu.

Am sters convorbirea din pacate, ca sa pot sa ti dau la temelie . Trebuia sa bănui ca stai ciocan' pe mine. Si tu si altii.

Ori suntem 2 cretini, ori magraoanca bate câmpii .

 

Link to comment
Share on other sites

Stai calm root, n-am nimic cu tine sau cu altii si nici nu stau cu nimic pe tine, nu prea am timp. Pentru mine sunt importante anumite info si daca va completez postarile o fac in primul rand pentru mine ca sa nu sun de mai multe ori la acelasi numar. Sunt multe care ne noteaza si daca resuni iti zice ca ai mai sunat, n-ai venit si alte c***turi d-astea. Pentru mine forumul este o sursa viabila de info. Vad ca in ultima vreme au aparut mai des polemici, o posibila explicatie o fi ca nu prea mai avem unde sa marcam satisfacator (cel putin in cazul meu e la ordinea zilei) si suntem mai irascibili :) 

Daca ti-a scris pe wazz eu nu prea iau in serios, prefer la telefon desi din ce in ce mai multe se irita rapid, dar asa macar ma lamuresc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...