Jump to content

(V) BETY - 21 ani - 0729277307, Calea Calarasilor


gotti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
22 hours ago, steroidu said:

@gotti: e vorba de Bettyblwe aici?

Cu siguranta nu. 
Nu o cunosc personal pe Bettyblwe dar din ce am citit despre ea nu este ce trebuie.

Bety20 .. tipa din topicul de fata este la polul opus.. pe cat de simpatica si atragatoare fizic pe atat de finutza si cu bun simt. Am fost surprins ca nu are figuri. 
singura problema este ca nu poti prinde niciodata loc in aceeasi zi chiar daca o contactezi la 8.00AM.

fata are permanent programul plin cu minim o zi inainte.


Nu isi face reclama prea des… Iar uneori isi anuleaza toate programarile pe ziua in curs din diverse motive, anuntand elegant din timp pe celalalt forum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Giancarlo a punctat corect referitor la programul ei.

In plus, de vreo saptamana, nu are program fix, au mai aparut diverse probleme ce au tinut-o departe de birou. In prezent, e pe ciclu, revine zilele urmatoare sau de luni probabil. Stiu nu pt ca-i tin agenda, ci pt ca m-a amanat elegant la o programare trecuta, iar zilele astea cand pot eu, am aflat ca e la ciclu.

@papuasul incearca pe wapp, pe sms e mai greu ca nu prea are credit sa raspunda prin sms.

@steroidu : n-are nicio treaba cu Bettyblue, totul difera, de la varsta, la atitudine, servicii, tarife.

Recomand Bety20, nu pe Bettyblue!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Citind multele recenzii despre Bety20 am incercat sa imi fac o programare.

Am dat telefon pe la inceput de saptamana in a doua jumatate a lui decembrie, mi-a zis ca totul e ocupat dar sa revin cu un telefon vineri pentru saptamana viitoare. Zis si facut, o sun, ma programeaza pentru martea viitoare la 2 pm cu rugamintea sa ii confirm pe la 11:30 am daca ajung.

In martea cu pricina o sun de confimare si....stupoare nu are nimic disponibil cu toate ca vorbisem in prelabil.

Acum nu stiu daca asta e teapa sau greseala ei de programare, noroc ca am avut planul B adica o partida in 3 cu Mona si Cristina...deliciu.

 

Link to comment
Share on other sites

probabil a suprapus programarea… de obicei e destul de profi.
prefera sa ii scrieti pe whatsapp .. mie mi a raspuns intotdeauna.

update… mai nou taxa este 200/300 cu fin orala inclusa..

eu am revizitat o prin noimebrie cand inca avea tariful original(250/h) si nu oferea noul serviciu.. 

am gasit aceeasi fata simpatica si buna de tavalait .. cu sex appeal, oral bun, implicata, energica, pupici, tandreturi etc..

de notat ca mi s a parut putin mai plictisita in conversatie ca acum un an jumate cand am fost prima oara… si putin mai implinita fizic… probabil in jur de + 6,7kg fata de pozele de mai sus.

locatia discreta foarte bine aleasa ptr activitatea desfasurata.

mi s a parut amuzant ca era incaltata cu fix aceleasi sandale inalte ca la prima vizita … doar ca mult mai uzate.. probabil de multe drumuri facute intre usa apartamentului si pat 😂 

pe scurt daca prinzi loc ptr ziua in curs sau a doua zi nu dai gres., dar nu as spune ca m-as programa cu o saptamana inainte.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am prins-o si eu de curand, mai nou programarile se fac numai pe whatsup. Mi-a placut ca e nefumatoare, pentru mine e un mare plus. Corp slim fit, f tonifiat, bronzat la solar. Atitudine degajata, nu m-am simtit grabit in vreun fel. Singura in locatie. Se lauda ca vorbeste franceza fluent, poate aveti fantezii in limbi straine 😀😀

Tarife indexate 200/300

Mi s-a parut o fata cu bun simt care merita incercata o data.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

200/400 mai nou

"Serviciile mele sunt: 

- Normal protejat, -oral protejat/nepr , -fk, -cim /cof , - cunnilingus 

Masaj de relaxare 

Cadoul : 200 fin/ 400h 

Locație-Calea Călărașilor 178 

Contact telefonic -0724178220

Whatsapp- 0729277307    ❤Va aștept "

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to (V) BETY - 21 ani - 0729277307, Calea Calarasilor
8 minutes ago, pong said:


E urâtă la față, (cea mai urâtă pe care am văzut-o)

FK - nici vorbă (maxim niște pupici pe obraji)
 

Poate cu tine si nu este urata!

Cred ca nu ai ajuns unde trebuie sau faci o confuzie.

Nu sunt nici "Andrei" nici "Florin"

Link to comment
Share on other sites

@pong tiganca nu prea. urata in nici un caz. peste in sensul clasic al cuvantului? nu cred. poate doar vreun iubi care ii toaca banii. dar deja e valabil ptr 90%dintre ele.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...