Jump to content

VisTantric Baneasa Sisesti / Rm Valcea 0731670030


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Iar o sa fiu acuzat trolli imbecilo- retardati, basinosi, care totusi reusesc, , sa bată câmpii pe aici, si nimeni, dar nimeni, nu le zice nimic, ca promovez ( pestiuesc), fel de fel de mimoze.

Ca tot ziceati ca e orca 😊 :

Screenshot_2021-09-04-16-35-35.png

Screenshot_2021-09-04-16-35-38.png

Screenshot_2021-09-04-16-35-41.png

Screenshot_2021-09-04-16-35-41.png

Screenshot_2021-09-04-16-35-44.png

Screenshot_2021-09-04-16-36-25.png

Screenshot_2021-09-04-16-36-33.png

Screenshot_2021-09-04-16-36-37.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Si mie mi-a cam placut. Banuiesc insa ca acum vreo 10 ani era senzatie. Ce nu mi-a placut este ca dupa ce m-a ars de 400 de RON ca sa iau pachetul promotional care includea si GFE (in loc de 300 de RON ala de sex si atat), am aflat cand era mult prea tarziu ca doar o finalizare era inclusa. Poate si a doua, dar numai si numai daca la prima iti dai drumul in max 30 de secunde, adica cat iti pune ea botul pe cuc, nu mai mult. In fine, m-a recompensat cu o sedinta de masaj de relaxare intre craci (ai ei) si care - surprinzator - mi-a placut. In concluzie Papuasul are dreptate: mare grija ce negociati, tare, clar, cu subiect si predicat, la inceputul sedintei.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 17.03.2022 at 14:21, papuasul said:

Root frate tre sa ma iau de tine rau de tot la cum arunci cu zerourile. Sigur la preturi ai vrut sa treci 40/60, nu? :) 

(Cred ca nu mai face fata solicitarilor si a zis sa ne mai trieze prin scorurile astronomice. Mor de invidie insa tre sa recunosc ca descurca magnific la cati ani a ramas pe piata. Bine, ea e una din beneficiarele expresiei "prostia e infinita")

 

Nu mersi, nu îmi este caracteristic așa ceva...poți servi tu, din prostie zic!

Preturile sunt cele confirmate și dincolo, ceea ce am scris pe Publi e în glumă...și curios lucru este că cineva chiar a crezut-o și a ales cu eleganță suma de 400.A avut o întâlnire cu mine și s-a simțit bine, dar cred ca pentru mine nu a fost nimic de reținut...

Ideea este că de aici a venit sigur și la fel ca în partea cealaltă...stați sa scrieți tâmpenii și sa adresați jigniri.

Măcar nu vă mai luați aerul acesta de oameni cu pretenții și sa dați impresia falsă că meritați respect...fiți ca în partea cealaltă, gunoaie pe față și făceți-vă curvăsăriile asumat.

Nu cred că există vreunul dintre voi care ar vrea vreodată să îi bag mâna în buzunar, nu există...să aibă norocul acesta.

Asa că este treaba celui care dă...cum se simte în întâlnire cu mine, e de prost gust să arati unei femei cât de sărac ești tu și altora sa le declari prin acest fapt ca esti si prost de gură.

Eu altceva nu am ce sa înțeleg...pentru mine e un non sens sa gândesc ca futi cu 150 de lei mai bine cât timp eu știu ca ofer prea puțin din ceea ce știu ca pot.

Parca suma maxima de 500 de lei este ca un buton de oprire si mă uit în privirea unui om fiind conștientă că nu mai e nimic dincolo de ei, iar restul este doar potențial nefolosit în mine care urlă continuu "doar atât?!".

Adică degeaba ai încerca inclusiv să strângi bănuț cu bănuț...ca în acțiune nu iese nimic în plus din tine, tu ești cel de 100 de lei.

Iar eu ce sa fac, dezamăgită și râd de tot circul acesta...mi-am imaginat altceva despre curvar și actul sexual avut cu acesta.

Ce spuneți voi pe forumuri și atitudinea unora avuta la telefon...e total pe lângă!

Nu știu pe cine credeți voi ca prostiți! 😃

Photo_20220105_020122_430.thumb.jpg.108c6b639575c7ffbe3cc84d2fc0b022.jpgVideo_2022-1644350750584.thumb.gif.f4289c752d649f6a7084142eff902b05.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vistantric said:

Ești încă la grădiniță?

Rectific! 😃

Ia vezi ce făceam chiar acum...postez pentru prima oară această foto, în premieră pe ddcforum!

Fresh, direct din focul acțiunii!!! 🥰

IMG_20220326_155108_802.thumb.jpg.3a34e74eae3d667cf6a98268c3c70a0c.jpg

 

 

imi pare bine ca incepi sa intelegi care este rostul acestui forum. pentru panseuri filozofice si flori de tei sunt alte strazi.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va spun eu cum stau lucrurile...

Fix cum vreau eu, pentru ca pot!

Dar voi nu puteți sau de ce pixu meu sunt jignita în halul asta!?

Băi, goliti-va prostia și neuronul ăla din oo în altă parte, ca asemenea dobitoace nu exista sa ma întâlnească vreodată!

Vrei sa faci accident, sa iti calce mâța mașina sau să îți tremure chiloții când ma vezi?

Stați calmi ca nu va vreau eu de nevastă, bărbații care jignesc și sunt agresivi în limbaj în fața unei femei...sunt slabi.

Formula în care eu ma exprim nu se numeste filozofie, ci este un semn de inteligentă...chiar un avertisment.

Fiind cadru restrâns, la fața locului voi acționa mult mai subtil dacă simt ca aveți asemenea figuri pe voi!

20220326_184023.gif.4c9e3b408d58863fe4615bb10a44de26.gif

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, daulimbi said:

e cam bașoldină dar suge pula cu abnegație

 

37 minutes ago, daulimbi said:

într-o zi voi veni și eu la tine și te voi ruga să-mi sugi pula cu abnegație pînă-ți voi umple gura.

 

 

Mă, eu mă port natural...nu sunt silitoare și dedicată pulii, mă confunzi.Din contra, îmi place mai mult pasarica, chiar dacă penisu' e felul principal...

Practic, nu îmi impun nimic, iar voi nu puteți trece de mine pentru a face asa ceva.

Referitor la comentariul tău de pe pagina anterioara...vreau sa te corectez, coapsele si umerii mei sunt mari și nu bazinul, nici soldurile.

Ceva trebuie sa susțină cei 1.80cm pe care ii am! 🤭😏

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...